Skocz do zawartości
Forum

Kwietnióweczki 2019


tilana

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Agaaaaem

Luka93 nie masz się czym martwić, leukocyty urosły a neutrofile należą do tej grupy więc to zależne. Neutrofile jak nazwa wskazuje są neutralne więc nic się nie dzieje. Ja w ciąży miałam bardzo podobnie a poziom leukocytów rósł do końca ciąży. Taka uroda i jeśli nie ma żadnego stanu zapalnego to dalej będą rosły. Mój doszedł do poziomu 19 tys leukocytów i 15 neutrofili. Miałam różne badania na stan zapalny ale wszystko było ok a po porodzie wszystko wróciło do normy.
Powodzenia i bez stresu choć wiem że nie jest łatwo :))

Odnośnik do komentarza

martamarta1989
no ja też myślałam że obejdzie się bez ale niestety albo stety (lubie zakupy ;p ) musiałam kupić jednak zimówke. Ale kupiłam na olx i to bardzo fajną w mega dobrej cenie bo za 60zł a długa, ciepła i wygląda na prawde fajnie. Podobne jakościowo i wyglądowo były dość drogo jak na używki więc tutaj się bardzo ucieszyłam że mi się udało. Czekam na dostawę :)

https://www.suwaczki.com/tickers/w57v3e3kz7wbkj3s.png

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry.
Po ostatnich trzech nieudanych ciążach wchodzę do tematu kwiecień 2019. Termin mamy z synkiem na 13go. Pozdrawiam serdecznie:-)
I mogę dodać coś w bieżącym temacie. Kupiłam akurat właśnie kurtkę w H&M za 115zl, w Opolu -50% na kurtki ciążowe w tym sklepie. Jestem bardzo zadowolona i czuję się o niebo lepiej niż w sportowej, za dużej kurtce, w której dotychczas chodziłam.

Odnośnik do komentarza
Gość Mamuśka94

Hej 3x4. Gratulacje ! :)
Fajnie, że grono się poszerza bo akurat tego już raczej się nie spodziewałam.
Ja jeszcze zerkam na to forum od czasu do czasu ale to prawda, że to utworzone niedawno jest dużo bardziej aktywne.
Gdybyście zdecydowały się dołączyć to przypominam link (http://www.kwietnioweczki2019.fora.pl).
Na początku mówiąc szczerze też byłam bardzo na nie ale rejestracja zajęła mi dosłownie minutkę a i bardziej to wszytko poukładane tematycznie. Większa prywatność sprawiła że bardziej dzielimy się zdjęciami. :) Zapraszamy gorąco :)

Odnośnik do komentarza

Ja też tu zaglądam bo wiem że część z Was została :) A widzę i te które piszą zarówno tu jak i tam :)
Ze swojej strony powiem że też byłam BARDZO SCEPTYCZNA do tamtego forum- było dla mnie nieczytelne, nieprzyjazne, takie ogólnie za pstre chyba. No pożałowałam na początku tej zmiany. Jednak im dłużej tam się jest tym bardziej docenia się uporządkowanie, podział na tematy. Faktycznie na niektóre nawet nie wchodzę. Ale dobrze wiedzieć że są w razie czego. Tu był za duży misz masz tematyczny i czasem nie udało się odnieść do jakiejś rzeczy w komentarzu bo wyleciało z głowy (zwłaszcza jak było sporo zaległości). Także dziewczyny ja polecam pomimo że na początku bardzo tęskniłam za tym forum :) Ale zaglądać tutaj też będę !

https://www.suwaczki.com/tickers/w57v3e3kz7wbkj3s.png

Odnośnik do komentarza

Izabela no to pięknie Corcia Ci rosnie:)
Przewaga Dziewczynek się robi teraz dla odmiany.
Madziab86 na kolejnej wizycie może Maluszek się odkryje.trzymam kciuki za udaną współpracę .zjedz coś słodkiego kilka chwil przed wizytą to będzie brykać Maleństwo,to lekarz (jak wprawny)top dostrzeganie co między noziami.

Odnośnik do komentarza

Ja dziś też po wizycie. Synek zdrowo rośnie. 22tc i 484g oraz 15cm.
Synek całe badanie połówkowe spał :-) buzi nie pokazał wcale - zakrył rączkami i nóżkami - za to siusiak przez cały czas był wyraźny :-}
Chyba wie że o nim piszę bo zaczął tak kopać jak nigdy. Hehehe

Z gorszych rzeczy to dopadło mnie jakieś brzydkie przeziębienie i okropny ból gardła. Żadne domowe i bezpieczne sposoby mi nie pomagają (od niedzieli), więc jutro trzeba zaliczyć wizytę u lekarza.

Odnośnik do komentarza

planujecie po porodzie też brać jakeiś witaminy? Mój ginekolog kazał mi aż do skończeia KP brać mamadha, boje się też strazni tych kolek, moja koleżanka rodziła na początku roku i jej młody miał od wszystkiego alergie, jej dieta opierała się na tylko kilku produktach, bo go wysypywało po wszystkim, a chciała karmić pierią

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny brawa dla Waszych Synków,że tak pięknie rosną:)
Tak ,witaminy warto brać po porodzie a szczególnie w trakcie kp.
Co do kolek to bez 2zdan polecam kupić niemieckie krople Sab simplex.To odpowiednik naszego espumisanu,ale na lepszych nośnikach i zdecydowanie najbardziej skuteczna rzecz na kolki.
Nawet pediatra u nas w opozycji do espumisanu zdecydowanie zaleciła sab simplex-(mieszkamy blisko granicy,więc tu są znane te krople i każda Mama na kolki pierwsze co to jest kupuje)

Poza tym bardzo dobrze podawać probityk-biogaja .

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...