Skocz do zawartości
Forum

Kwietnióweczki 2019


tilana

Rekomendowane odpowiedzi

Ja kapalam bez żadnych wkładek. Noworodka kąpie się raczej szybko więc pępek nie zdążył namoczyć się. Mokry od wody miałam ale nie zaszkodzilo mu to. Czasami brałam pieluszke na dno wanienki.

Też dziś mialam ogromną zgage w nocy....

Rennie śmiało można brać. Na mega zgage piłam płyn GAVISCON. Ochydny ale bardzo skuteczny. Mleko u mnie działało na chwilę.

Odnośnik do komentarza

Ja też mam taką wanienkę, ale nie wiem czy ta wkładka będzie praktyczna, chyba wystarczy pieluszka tetrowa. Dodatkowo do tej wanienki dostałam jeszcze taką miske higieniczna do " suchej " kąpieli.

Dostałam dzisiaj też trochę ubranek, będę musiała posegregowac rozmiarami.

A jak tam Wasze brzuszki? Rosną? U mnie wszyscy w szoku ze na tym etapie jeszcze taki mały. Szczerze mówiac nie mogę się doczekać aż będzie bardziej widoczny - pewnie będę tego zalowac jak będzie mi się ciężko ruszać.

Odnośnik do komentarza

Wanienka prześliczna.a z tą wkładka same ocenicie w praktyce i pewnie nie będzie używana;)nie ma to jak niezawodne dłonie Tatusia,które trzymają Malenstwo.a ,że trwa taka kąpiel kilka chwil topewnie z osadzeniem Dziecka do tego stelaża więcej by było zabawy niż pożytku.Ale każdy sam sobie swoje metody w praktyce odkrywa:)
My Małego wkładaliśmy na początku w pieluszce by nie miał szoku w kontakcie z wodą i to się super sprawdziło ,później pieluszka już nie była potrzebna.No i nasz Synek od początku nie miał problemów z kapuela-nie było płaczu.
My kupiliśmy na cele kąpielowe farelkę taka mała za 50zl bo szybko dogrzala pomieszczenie .a jednak taki mały Pajączek chudziutką wyrozbierany to potrzebuje 25stopni na tą chwilę negliżu kąpielowego.

Odnośnik do komentarza

Magdalena31masz taką figurę z natury ,że brzuszka nie widać?u mnie już 6mc i faktycznie od 3tyg.to go widać.No jest kulka i już.Cjociaz kwestia ubran-bylam u swojej kosmetyczki 2tyg temu to nic nie zauważyła:d
Ja mam brzuszek i miwydaje się on duży,ale otoczenie nie mówi ,że duży.zatem to chyba moje subiektywne odczucie patrząc z góry na niego.no i kształtem mniej piłeczka a bardziej rozlozony.
Dziewczynki to z natury Księżniczki ,więc moja Córcia rozpycha sobie lokal na ten czas 9mcy:*:*:*

Czekam na przeceny by Jej sweterki jakieś kupić słodkie :)matka korba z zakupami to ja ,bez 2zdan.

Odnośnik do komentarza

Hej. Dziś odebralam.kolejne wyniki morfologii. Od początku ciąży mam podwyższony poziom leukocytów i neutrofili. Tym razem jednak sporo odbiega od normy. Leukocyty 12,64, a neutrofile 10,07. Martwi mnie poziom neutrofili. Czy któraś miała podobnie.?

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...