Skocz do zawartości
Forum

Kwietnióweczki 2019


tilana

Rekomendowane odpowiedzi

EwelinaEwelina nie. Znam kilka osób, które urodziły nawet ponad 4kg. Mój syn miał 4250g. Miałam cc co prawda, ale z innego powodu, okazało się, że był pozawijany pepowina i do tego ułożony odgięciowo. Ale próbowałam normalnie 15h :D nie miałam pojęcia ile waży...
Obwód główki miał taki sam jak starsza córka, która ważyła 3900. Urodziłabym go, gdyby nie to złe ułożenie...

 

DoulaRenia - Domowa Szkoła Rodzenia
❤️

https://www.suwaczki.com/tickers/74di3e5efnlbqt9f.png
Wituś ❤️ 25.08.2019 ❤️ 4070g ❤️56cm ❤️ vbac

Odnośnik do komentarza

Hej, hej :) pewnie już mnie nie pamiętacie, raz się odzywalam, a teraz tylko czytam, bo jakoś nie mam weny pisać, u mnie termin na 12.04, połowkowe 5.12, no i na ostatniej wizycie okazało się że będzie chłopiec:) ruchy czuje już od 15 tygodnia, więc wczesnie, ale to druga ciąża więc pewnie dlatego:) imię mamy już raczej wybrane, będzie Tymon, a i dajemy też drugie imię Tomasz :) pierwszy poród to miałam cc, ze względu na położenie posladkowe małej, no i pamiętam że pierwsze dni były ciężkie, zresztą ciężkie było wstawanie, a potem jak rozchodzilam to już jakoś poszło, dla małego troszkę rzeczy musimy kupić, ale te podstawowe ma po starszej siostrze:) juz mam pelno ubranek itp. A reszte planuje kupić w przyszłym roku, mnie odpowiada to forum, ale jak przejdziecie na prywatne to chętnie dołączę i będę was czytać, może czasami się odezwę:)

https://www.suwaczki.com/tickers/km5scwa1urepr1zz.png

https://www.suwaczki.com/tickers/8p3ovfxmz2gepyw9.png

Odnośnik do komentarza

Hejka:) matko, nie zaglądałam od wczoraj i tyle stron... miałam czytania. Słuchajcie, moje dziecię, po dwóch (DWÓCH!!!) dniach całkowitego olewania dało taki pokaz kopniaków, że nawet nagrałam filmik jak brzuch się porusza! Tak więc kamień z serca... tyle tematów, że nawet nie wiem o czym napisać...O porodach może tylko powiem, że jestem po dwóch sn, oba wywoływane i jestem w ciężkim szoku jak piszecie, że nie zgodzicie się na coś, co zaproponuje lekarz. Uważam, że najgorzej nie mieć zaufania do personelu medycznego w swoim szpitalu. Może kiedyś się rozpiszę na temat moich baaardzo trudnych i bolesnych porodów (mimo wszystko nie chce cesarki brrr) ale jedno mogę powiedzieć- gdyby nie oksytocyna, (przez którą poród jest zdecydowanie boleśniejszy) moje dzieci mogły umrzeć...

Odnośnik do komentarza

Ach te ciuszki ,ubranka.Moznaby kupować i kupować.ja dziś kupilam pajacyka.taki uroczy biały że słownikiem.
Wy widzę wybieracie już technicznie grubsze rzeczy-lozeczka itd.

Puchnięcie--herbata z pokrzywy i pietruszką zielona pomaga.

Uwielbiam drewniane meble,dodatki etc.Jak coś uda się upolować w dobrej cenie to już tym większa radość,bo drewniane rzeczy są w dość wysokich cenach.
My mamy łóżeczko piętrus model Zuzia czy zuza.jest bardzo stabilne i solidne.wyglada do dziś jak nowe.
W związku z tym ,że marzec/kwiecień to taki trochę zimy trochę lata sezon to rozważam zakup jakiegos kombinezonu dla Córeczki na r.56 taki lżejszy ,ale jednak ocieplany dla Kruszyny .by mi nie marzła.
I zdecydowaliśmy już imię,które jest nasze ...takie wiecie nasze bo je czujemy,pasuje do naszej rodzinki,i tak nam współgra z Leosiem- będzie u nas Blanka <3<br />

Odnośnik do komentarza

iuljano tak ,taki prezent to niby miłe i fajne,ale fakt lepiej jak Darczyńcy konsultują zakup takich rzeczy ,by był trafiony.
A Dziadka staraj się zrozumieć ---radosc nim zawładnęła.a to cenne !

sashimi"siostro" ;)

No to czekam na info czy będzie u Ciebie Córeczka.(zerknij tam ukradkiem na USG lub niech Dr szepnie Ci skrycie )jakie jeszcze imiona typujecie?

Odnośnik do komentarza

Ja tez w nocy spac nie mogę :/
Jutro polowkowe, czekam na wieści o płci :) Mam nadzieję,ze wszystko Bedzie ok. Wyniki moczu i krwi chyba dobre. W krwi jakies odstepstwa ale chyba w ciazy to normalne. Łono dalej ciągnie mocno. Ciekawe co lekarz doradzi.
Imiona moje narazie Ignacy i Barbara.

Odnośnik do komentarza

o matko, ja to bym chciała spać, ale córka ostatnio wymyśliła sobie wstawanie po 4... także ten. jakby niewyspana jestem :P ja niekiedy czuję w plecach tak nad kością ogonową kłucie i w żebrach, ale przy poprzednich ciążach miałam podobnie.

EwelinaEwelina - co do cesarki powyżej 4 kg to nie jest to obligatoryjne, generalnie ocenia to lekarz na podstawie i wielkości dziecka i możliwości mamy. ja urodziłam córki jedna 4120 druga 3950 i nikt nawet nie wspominał o cc. ponoć rozstaw miednicy jest dość istotną sprawą.

a dziś to jakiś taki senny dzień, nic mi się nie chce, głowa lekko boli. nie mogę się doczekać piątku, mam wtedy połówkowe, chętnie zobaczę malucha :) z ciekawości- jaka cena u was połówkowych? pytam o prywatne gabinety

https://www.suwaczki.com/tickers/f2w33e3kgkj1wi5y.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...