Skocz do zawartości
Forum

Kwietnióweczki 2019


tilana

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie to ściema z tym Black szajsem. W Deichmann buty sprzed dwóch lat o 40 zł droższe. Komedia jakaś. Nie lubię takich "promocji." Po świętach są większe obniżki. My kupujemy po sezonie na następny w niższych cenach.
Od tego chodzenia ciągnięcia po lewej stronie. Więc trochę snu i odpoczynku się przydało. Po południu muszę się przespać, inaczej po 21 już śpię.
Jutro pierniczki z córką robimy i ozdoby z masy porcelanowej. Mam jeszcze zamiar zrobić pierniczki witrażowe, ale dopiero zamówiłam maty teflonowe, więc muszą poczekać.

Odnośnik do komentarza
Gość Mamuśka94

Sashimi cieszę się razem z Tobą. To naprawdę nieprawdopodobne :)

Ja właśnie wracam z wizyty. Wszystko ok prócz łożyska - cały czas brzeżnie przodujace. :( Ale obejrzeć naszego synka to bezcenne :) w 18t4d ma już prawie 15 cm :) Lekarz mówi że dlugaśny :D

Odnośnik do komentarza

Sashimi świetnie,że odpoczynek przyniósł tak dobry efekt.czyli ma to sens.i w ciąży daje efekty wymierne jak widać.
mamuska94no brawo dla Syneczka Twojego.duzy Chlopczyk pewnie będzie.moze Wy też wysocy jesteście(?)to Syn będzie też wysokim ,dlugim Bobaskiem już w brzuszku:)

My rodzinnie nad morzem .wczoraj podróż 5h ,ale z Córeczką wytrwale dalysmy radę.

Udanego dnia

Odnośnik do komentarza
Gość Mamuśka94

Gratulacje synka Lucie. U mnie już w 12 tygodniu powiedzieli że chłopiec a dziś nie było złudzeń. Miałam usg dopochwowo żeby lepiej ocenić łozysko i mały usiadł centralnie na głowicę sondy. :D

Milig być może dziecko długie jest po nas. Ja mam 176 cm mąż prawie 2m. Początkowo lekarz mówił że to bez znaczenia jak wyznałam swoje obawy przed dużym dzieciątkiem a dziś mówił że już mu się w obiektyw na raz nie mieści :)

Odnośnik do komentarza

Mamuska94 nieartw się rozmiarem:) ja też 176, mąż190 a 1 synka urodzilam56cm i 3530… ale ja z kolei obawiałam się wagi,bo ja przy urodzeniu ważyłam 4200…mąz4000, a szwagierka 4400. Ale wszyscy bylismy urodzeni 2 tygodni po terminie, ja synka też urodziłam 2 tygodni po terminie. Teraz mam nadzieję że ruszy szybciej i samo bez indukcji

Odnośnik do komentarza

Gratuluję dziewczyny fajnych wieści :)
U mnie nuda, dalej wyczekuje ruchów dzidzia a to już zaczyna się 19 tydzien. Na black friday nic nie kupiłam, w większość "promocji" nie wierzę choć na pewno idzie coś wychaczyc, ale ja wolę poczekać na styczeń i bardziej nasze obniżki a nie ten zachodni szał, który raczej tylko z nazwy jest black:)
Liczę że na cyber monday też będzie darmowa dostawa w Gemini, niestety wczoraj przegapiłem a też bym witaminki kupiła

Odnośnik do komentarza

Hejka ja też wczoraj nic nie kupiłam, a dzisiaj ( jednak nie odpuscilam :D ) podjęłam druga próbę z czerwoną sukienka :-) tym razem typowy krój dla mnie więc mam nadzieję że nie będzie do zwrotu ( tym bardziej że sprzedawca chyba nie daje takiej opcji ). Powoli też kompletuje prezenty dla męża (mikołajki + wigilia + urodziny 02.01 ).
A od stycznia pewnie będzie trzeba zacząć intensywnie myśleć o rzeczach dla dzidziusia. Dużo fajnych rzeczy widzę jest na Aliexpress ale nie wiem jak z jakością. Przykładowe ubranko :)
W sumie jest pozytywny feedback z pl
https://s.click.aliexpress.com/e/cP3qF9xE
Sashimi super z tą szyjka, dziś w innym miejscu tez czytałam że leżenie przynosi efekty :)
Mąż dziś umył okna fajnie że mu się chciało, a ja wykorzystałam plusowa temperaturę i zrobiłam pranie. Natomiast na obiad zamawiamy pizzę :)

Odnośnik do komentarza

Iwo87ka właśnie też się w nich zakochałam ale na razie odkładam zakup :) spora część rzeczy z Ali nie ma powalającej jakości, ale tutaj wygląda że powinno być ok zresztą większość dziecięcych ubranek przynajmniej materiał ma raczej naturalny a nie te wczechobecne poliestry z Chin... Ja do damskich ciuchów nie miałam zbytnio szczęścia ale np. mąż kupił fajne jakosciowo koszulki z nadrukami.
Z pizzą ostatnio eksperymentujemy z różnych miejsc, dziś pizzeria Radełko w sumie mi smakowała ale miała twarde ciasto, a tak to lubimy Torro, Da Grasso, Warsztat. Ja muszę trochę męża stopowac bo za często by jadł pizzę ale dziś sama miałam też ochotę.
U mnie wczoraj się zaczęła połówka ciąży, w sumie też coraz częściej czuje dzidziusia ale raczej to ciągle jest takie subtelne, kopniakami bym tego nie nazwała. Ten czas do Świąt jakoś zawsze szybko mija:)

Odnośnik do komentarza

Mój mąż jak już kiedyś pisałam to prawdziwy amator pizzy najbardziej lubimy jeździć do colorado to taki zajazd w Krasnym z wystającym samochodem w stylu ameryksńskim:)maz tam zawsze wcina pozze a ja uwielbiam burgera w sumie to za bułkę która jest przez nich pieczona:)my jesteśmy z osiedla Wilkowyja wiec to w miarę blisko dla nas. A jak zamawiamy pozze to tez przeważnie da grasso, biesiadowo albo gondola.
Apetyt mój dalej dopisuje co widze po ciuchach nie tylko na brzuchu:) jedyne co to bardzo dokucza mi zgaga gdzieś od tygodnia macie tez z tym problemy?

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry w ten słoneczny poranek we Wrocławiu
Dziewczyny, bardzo się cieszę że wizyty udane. Ja mam swoją w poniedziałek, ale najbardziej czekam na 7.12 , połówkowe.
Od 2 dni czuję Bączka dość intensywnie, nawet chodząc, kopniaczki czuć dość mocno( a to początek 19 tygodnia) szczególnie jak słyszy tatę.
Szkoda że jeszcze mąż nie wyczuwa tego co ja.
Cudny czas.
Ja mam chyba jakiś fart . W czasie wszystkich ciąż miałam zgagę tylko raz z pierwszym dzieckiem. Nigdy nie wiedziałam co to jest ta zgaga.

Odnośnik do komentarza

Ja mam wizytę we wtorek i zaczynam się trochę stresować, bo to połówkowe już.
Dzidzia jednak kopie dziś od rana pięknie i mocno, więc wiem chociaż, że żyje - jakkolwiek to brzmi, ale taka jest prawda...
Fajnie by było przy okazji potwierdzić płeć, żeby powoli przymierzyć się do jakichś zakupów, bo jeśli to będzie chłopak to w sumie prawie wszystko musimy kupić.

https://www.suwaczki.com/tickers/klz9tv73b4ihce3y.png
https://www.suwaczki.com/tickers/qb3cx1hprh69va6i.png

Odnośnik do komentarza

Ja mam polowkowe w Mikołajki 6.12 więc mam nadzieję, że prezencik w postaci "wszystko w porzadku" sobie sprawimy☺ też mam zgage. Wydaję mi się że albo po produktach czekoladowych albo po owocach.
Wczoraj moja mała była wyjatkowo spokojna. I juz sie stresowalam ze coś jest nie tak. Rozumiem doskonale Wasz niepokój gdy dziecko się mniej rusza..

Odnośnik do komentarza

Mnie narazie zgaga omija natomiast wczoraj miałam problem z oddychaniem takie nieprzyjemne napady duszności. Inną osobliwością która nam kobietą towarzyszy jest roZciągające się wiązała macicy no ale dzidzia jakoś będzie musiała się zmieścić w brzuszku , robi sobie miejsce.
Co do kopniec/ ruchów dziecka to dla mnie to jest jesZcze niewyczuwalne albo są a Ja jednak ich nie rozpoznaje bo mam inne wyobrażenie na ten temat

Odnośnik do komentarza

Magdalena31 ja mam połówkowe dzień przed Mikołajem więc podobnie :)
Mlodamamita super że samopoczucie lepsze
EwelinaEwelina też czuje czasem rozciąganie macicy
m.onika ja mam podobnie, że ruchy dziecka mnie uspokojaja :) też liczę, że na polowkowych dzidziuś będzie współpracował co do płci
Iulja moja zgaga na szczęście taka mało dokuczliwa więc leków nie biorę.
Gacek u nas słońca nie było, ale około 8 stopni więc dość sympatycznie na spacer :)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...