Skocz do zawartości
Forum

Kwietnióweczki 2019


tilana

Rekomendowane odpowiedzi

Nam z Hanią udało się dopiero na urlopie, zupełnie inne środowisko, urlop przymusowy przy odejściu z jednej (bardzo stresującej) pracy, która mogła mieć realny wpływ na nasze niepowodzenia. O ciąży dowiedziałam się w durigej nowej pracy i pomimo obaw wszystko się ułożyło dobrze bo szef jak juz wiecie był ludzki :) ale prawda jest taka ze seks co 3 dni, seks codziennie i rózne inne rzeczy nie działały :) pomogło oderwanie się od stresora głównego :) no także każdy ma inne metody :) Gacek a wy się staraliście czy po prostu nie używaliście antykoncepcji żadnej i byliście gotowi podjąć się wyzwanie po raz trzeci? :)
Hmm martamarta u nas też mąż dużo pracuje i niestety w domku też jest dużo pracy więc nawet jak wróci to często idzie do garażu albo na dach albo gdzieś i tak o. Czasem narzekam, ale staram się to przede wszystkim doceniać. No ale rozumiem Cię w pełni.
Na gorszy humor? różnie, serial, książka, ostatnio też słodycze ;> dzisiaj wyciągnęłam pudło z ozdobami świątecznymi żeby przewertować co muszę kupić :) u nas 6.12 dekorujemy dom :) sukienke na wigilię już mam- trapezową czerwoną od cioci dostałam więc nie musiałam kupować. A co do kurtki... wolałabym nie kupować specjalnie ciążowej bo kurde szkoda mi kasy :/

https://www.suwaczki.com/tickers/w57v3e3kz7wbkj3s.png

Odnośnik do komentarza

martamarta1989 spoko ja moją sukienkę zwracam bo jednak jest trochę za duża tzn. jej największą wadą są za długie rękawy, także albo dalsze buszowanie albo sobie odpuszczę... ;)
Magdalena31 mi tak po prostu świątecznie zachciało się czerwoną :)
Kurtkę zamówiłam online w c&a tylko za 100zł (mierzyłam kiedyś ją w sklepie stacjonarnym i się nie zdecydowałam), dość duży rozmiar, mam nadzieję że przechodzę w niej zimę :)
Marlenk4 ja już tu kiedyś pisałam, że moje starania były bardzo długie. Potrzebowałam konkretnego leczenia i się udało :)

Odnośnik do komentarza

Więc jakby to ująć , ja mam 3 dzieci, mój mąż ma 2 dzieci. Jesteśmy związkiem po przejściach. Poznaliśmy się na portalu randkowym. Nie szukałam faceta na życie, chciałam z kimś po prostu pogadać z poza kręgu znajomych. W profilu od razu wpisałam że mam 3 dzieci, żeby nie było żadnych niedomówień. Ujął mnie jednym zdaniem" Nigdy nie zostawię swoich dzieci" . I od tego czasu minęło 8 lat. Po dwóch latach miałam zakrzepicę żył mózgowych po pigułkach anty. Paraliż prawej strony. Był u mnie codziennie przez 3 tygodnie.
W maju minął rok jak jesteśmy " na swoim" . Decyzja o ciąży zapadła w listopadzie, czekaliśmy na badania lekarskie , moje oczywiście, czy nie ma przeciwwskazań. Internista ok, ginekolog ok. Zielone światło. Kwiecień był już w sumie stracony" po terminie;)". Maj - nic. W czerwcu gynalgin- post. Lipiec - udało się.
Pamiętam jak już mieszkaliśmy razem, Marek powiedział jedno" Cholera, jak Ty taka płodna jesteś, to trzeba pigułki, gumki i jeszcze przerywany w jednym"
Także ten, szósty członek rodziny nam się rozwija naszej patchwork owej rodziny.

Odnośnik do komentarza

Magdalena31 - Może jakieś świąteczne zdjęcia cyknę telefonem jak atmosfera nas poniesie. Nie mam w ogóle żadnych zdjęć w ciąży, a bardzo fajnie mi się ogląda zdjęcia mojej mamy z czasów jej młodości. Zwłaszcza te z brzuchem :) Mam do nich sentyment i też kilka do rodzinnego albumu bym zachowała na pamiątkę.
Poza tym zawsze lubiłam ładnie ubrać się na święta, a teraz kiedy spędzam życie nieumalowana, ze związanymi włosami, w ubraniu domowym, szczególnie dużą frajdę mi to sprawi :)

https://www.suwaczki.com/tickers/w57vhqvkcfq62vkb.png

nasza forumowa tabelka :) - https://tinyurl.com/ybt75p59

Odnośnik do komentarza

Dzięki Dziewczyny za porady co pomocne na mega frustrata.Ja za słodkościami i wypiekami nie przepadam co prawda,ale to fakt ,że robienie czegoś w kuchni,w domu odstresowuje.
Dziś było u mnie już tak zenitowo,że Młodego zostawiłam z Mężem i wyszłam na dłuższy spacer.Troche zmarznąć i przewietrzyć umysł .
Kiedyś biegałam i ruch ,wysiłek dobrze nie resetuje.
Co do ciąży mojej to była totalnym zaskoczeniem.Chcielismy drugie dziecko dość szybko,ale scenariusz życia przyspieszył jeszcze bardziej:)
Karmiłam piersią to i teoretycznie niewiadome były dni płodne bez okresu.A ,że dłuższy czas czułam się przeziębiona,bez sił itp.i było mi niedobrze to kupiłam test iii 2kreski.Szok .Myśli jak dam radę ,gdy Synuś jeszcze taki maleńki ,ja po CC a przecież rok pauzy wskazany zanim druga ciąża.
A po ochłonięciu radość ogromna i myśl,że to cudownie i będziemy fajna zakręcona rodzinka.Bedzie pewnie chwilami hardcorowo:d ale co tam.Milosc jest najważniejsza!
Kurtkę w zeszlym roku kupiłam typowo swój rozmiar.po prostu puchowa taka miejska,w której niewiele nawet brzuch odstawał.
Na ten rok będzie też .

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny znalazlyscie jakieś fajne promocje na black friday??w h&m jest -20 procent ale wszystko tak przebrane na stronie ze szok. Piszcie jeśli o czymś wiecie cos tam może przemycie w tajemnicy przed mężem:) pralka zrobiła nam wysiadke i musimy kupić nowa od razu kupujemy tez suszarkę bo przy maluszku sie mega przyda i dostałam baba od męża na większe zakupy w tym miesiacu. No ale czego oczu nie widza tego sercu nie żal jak to sie mówi :p

Odnośnik do komentarza

Iulja daj znać czy wszystko ok! Trzymam kciuki, będzie dobrze :) ja właśnie wróciłam ze sklepu-byłam o 11 i to co się działo...Masakra. W Zara są niektóre rzeczy przecenione 50% ale bez szału. Kupiłam jednak sukienkę, taką w sumie na święta (Chyba, że strasznie urośniemy i się nie zmieszczę) Na razie wygląda naprawdę super. Skład masakra ale cena 35 zł mnie przekonała. Poza tym kupiłam sobie buty i kurtkę mężowi w h&m .stacjonarnie nie było jeszcze nic przebrane:) jednak najbardziej jestem zadowolona z torby w Ochnik. Przecenione z 250 na 100 zł. Ma super wielkość, lekka i ma 2 oddzielne przegrody co sie sprswdza, kiedy pakujesz rzeczy dziecka do jednej, a swoje do drugiej. Ogólnie zakupy udane ale wróciłam mega zmęczona i oczywiście z bólem...zaczynam podejrzewać, że to spojenie boli...

Odnośnik do komentarza

W sumie ok. Po amnio jest wiele możliwych powikłań, lista, którą podpisałam, zawierała te najpoważniejsze, najstraszniejsze i jednocześnie najrzadsze., ale jest sporo częstszych, aczkolwiek niegroźnych. Mi wystarczyło, że na usg nie było żadnych krwiaków i z malutką wszystko w porządku. A po nakłuciu (z tego co mi tłumaczono), może wystąpić wzmożone napięcie macicy, stąd ten ogromny ból. Mam jeść dużo nospy i dużo leżeć, więc black firday nie dla mnie :)

https://www.suwaczki.com/tickers/f2w3pc0zyicicwkh.png

Odnośnik do komentarza

iulja - trzymaj się, nie wiedziałam, że powikłań po amnio jest aż tyle.
Ja nie mam czarnych myśli aż do połówkowych, odpukać póki co jest ok. Połówkowe mnie przerażają po słabych prenatalnych, ale zrobię pewnie tuż przed świętami. W prezencie zobaczę córeczkę, ale kto wie, może też zepsuję sobie święta jak coś pójdzie nie tak...
~Iwo87ka co do black friday w h&m lepsze promocje były 2 dni przed. Kupiłam komplet dresików 50% taniej. Jeśli chodzi o zarę to też tylko online, ale polowałam o 1 w nocy. Wypolowałam piękną piżamkę pajacyk też 50%. Nie śmiejcie się ze mnie, to nie tak jak myślicie z tą 1 w nocy :D Nie zwariowałam, po prostu nie mogę ostatnio spać i zwykle tak do 2 w nocy oglądam seriale. Bij zabij nie zasnę wcześniej, a i to wstaję max 9 i jeszcze 2x pęcherz w nocy wzywa. Skorzystałam i kupiłam 2 bilety do teatru na grudzień na fajny spektakl 50% taniej też :)
Laski jeśli użytkujecie instagrama to polecam Wam instagramowiczkę o nazwie "babasierzuca". Dziewczyna gromadzi na instastory wszelkie przydatne promocje online. Głównie ciuchy i kosmetyki, ale i wnętrzarskie, i inne. I dzięki niej zrobiłam już kilka naprawdę okazyjnych zakupów. Ma zebraną w kupie całą promocję black friday, więc polecam zajrzeć :)

https://www.suwaczki.com/tickers/w57vhqvkcfq62vkb.png

nasza forumowa tabelka :) - https://tinyurl.com/ybt75p59

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...