Skocz do zawartości
Forum

Kwietnióweczki 2019


tilana

Rekomendowane odpowiedzi

Cobra trzymam kciuki aby @ jednak nie przyszła :)
Ja wkrótce wybywam do endokrynologa, ciekawa jestem jakie TSH mi wyszło.
Mamuśka94 ja nie zemdlałam ale zasłabnięcie mi się zdarzyło... Tylko u nie mnie chyba przez pobieranie krwi, bycie na czczo i może spadek cukru. Myślę, że nic się nie stało, ale fajnie że masz szybko wizytę to będziesz spokojna :)
Też mnie ostatnio bolała głowa.
Wczoraj coś mnie naszło żeby na święta kupić sobie czerwoną sukienkę i znalazlam na allegro niby nie szukałam typowo ciążowych ale jakoś taka się napatoczyła w outlecie estila ( polecam jak ktoś szuka ciążowych i chyba nie tylko takie mają ) , wysyłka już następnego dnia :)

Odnośnik do komentarza

Mamuska94 A ja mam obawy czy nie przesadziłam z rozmiarem :D ale to outlet więc rzeczy pojedyncze choć dziś znalazłam ją w Asos też niedrogo i z tego co widziałam wysyłają do pl.
Jak sukienka ma trochę elastanu to myślę że się wejdzie w swój normalny rozmiar czy tam 1 rozmiar większy ;)
Brr ale dziś zimno rękawiczki zadebiutowały... Przynajmniej dziś nie muszę gotowac bo się wybieramy do jakiejś włoskiej restauracji :-)

Odnośnik do komentarza

Oo widzę,że się stylizujecie sie Dziewczęta na Święta:)no bardzo ładnie.
Ja kupię trapezowa tunikę w swoim rozmiarze i będzie oki. Większych niż S nie kupuje ,bo nawet w 9 Mc sporo imię oversize czy luźne tuniki powinny dać radę.
Dziś mialam wizyte-szyjka,łożysko wszystko ok.Malenka na chwilkę buźką się pokazała.moje 390g Kochane.kooocham kocham kocham!!!

Dziś jestem mega nerwowa od rana ,jakaś wyczerpana obowiązkami i tym,że Mąż dużo pracuje a ja sama :( z Synkiem .no ,ale byle do piątku.

Dziewczyny,,które będą miały Córeczki --jak z rozmiarami jakie kupujecie-np 62 czy 68 z myślą na początek lata?bo przecież 2czy niespełna 3miesiace i będzie lato czyli lżejsze ubranka będą potrzebne.
Czy kupujecie póki co tylko startowe 56?

Odnośnik do komentarza

Iwo87ka/ Cebulka nie wiem czy lubicie kremówki i ogólnie ciasta ale jak tak to polecam Wam ta włoska restauracje Dolci e Doni jedzenie spoko ale to ciasta wszyscy tam najbardziej chwala i zadłużenie :) kawa też smaczna i przede wszystkim ceny niewygórowane. Pierwszy raz jadłam makaron z mięsem z królika i przy okazji mój babelek też :D
Tsh niestety niefajnie bo wzrosło do 3.8 :( musimy zwiększyć dawkę euthyroxu ( brałam najniższą ).
Z suplementów biorę summavit d (vit d, jod, kwas foliowy ) + prenatal dha + magne b forte + vigantol ( dodatkowa vit d w kropelkach ).

Odnośnik do komentarza

asia1986bo właśnie teraz jest zima i łatwo się zagapic z tym ,że bedzie lato wchodzić w,gdy nasze Maluszki będą miały 3miesiace.
Ja tak się zagapilam rodząc Synka w styczniu i wszystko kupowałam już też większe i oczywiscie na długi rękaw ,bluzy itd.Podobnie wszystkie prezenty ubraniowe byly na dlugi rekaw i tez ok 68/74 aaa wtedy miał ten rozmiar idealnie w sierpniu:d a lato wiemy Wszystkie jakie bylo--30stopni dzień w dzień .

Także trzeba kupując o tym pamiętać.
Bodziaki na długi rękawek to akurat się nie zmarnują:) ale trzeba liczyć te 3-4mce do przodu to już lato.

Odnośnik do komentarza

asia1986 dzięki, może przed porodem uda się wyrwać, bo na codzienne to nie mamy z kim Dawida zostawić, może jak teście przyjadą. Ja uwielbiam kawę z expresu i dobre ciasto też, i ogólnie makaroniarzem jestem.
Ja byłam na wizycie w poniedziałek Adaś waży już 477g:) a jutro właśnie jadę na połówkowe i trochy się boje. Adaś dalej ułożony pośladkowo, ale cały czas mu tłumacze żeby się odwrócił:).

Odnośnik do komentarza

Ja ubranka mam po siostrze, ale właśnie obawiam się że mało mam 56 rozmiar i do tego większość na krótki rękawek a to będzie kwiecień (u mnie cały kwiecień) więc raczej będie jeszcze pora na długie chyba. Na lato 62 i 68, ale tez mam na szczęście sporo ciuszków podostawanych więc szczęściara ze mnie :)
Ja dzisiaj wysokie ciśnienie... i słabo się czuję. Nie wiem czy to alergia czy co ale nie daje mi spokoju dzisiaj kaszel i noc przez co oddechutrudniony i stąd pewnie ciśnienie. Lekarz powiedział że jak się będzie utrzymywać to mam jechać do szpitala.... a ja tak bardzo nie chce. Jeszcze odwlekam. Zmierzę ciśnienie za pół godziny i liczę że spadnie.

https://www.suwaczki.com/tickers/w57v3e3kz7wbkj3s.png

Odnośnik do komentarza

joilko07 jakie masz cisnienie? Ja na pierwszej wizycie dostałam nawet skierowanie do szpitala z podejrzeniem nadciśnienia ale na szczęście po pomiarach w domu okazało się że to chyba tylko syndrom białego fartucha:) Za każdym razem przed wizytą miałam niższe ale ciągle wyższe niż normalnie (zaczęło się od 153). Dziś w sumie jak na mnie miałam wysokie 129 więc muszę znowu zaczac regularnie mierzyć.
Muszę przeczytać u mamy ginekolog o nadciśnieniu w ciąży bo wiem że dodała ostatnio post chyba swojej koleżanki kardiolog (?) a wcześniej był tylko jej autorstwa

Odnośnik do komentarza

Cobra, gratulacje najprawdopodobniej jesteś w ciąży. Wiem co piszą na testach, ale druga kreska nie pojawi się, jeśli nie ma ciążowego hormonu. Tak mi tłumaczyła znajoma ginekolog, kiedy jej powiedziałam, że "zrobiłam test wczoraj, wyszedł negatywny, a dzisiaj była blada kreska ale to się przecież nie liczy..." Miała rację- byłam w ciąży

Odnośnik do komentarza

Asia1986 piszesz o tej włoskiej knajpce na Grunwaldziej w miejscu dawnego McDonalda? Widziałam ja właśnie ale odkąd nie pracuje to ciężko mi sie wybrać do centrum. Mój maz jest fanem pizzy mógłby jeść codziennie. Ja natomiast od dłuższego czasu próbuje sie wybrać do tej hinduskiej knajpki nazwa mi uciekła( Tz odmóżdzenie ciążowe:)ale tam gdzie była dawna kryjówka ponoć pyszne jedzonko maja.

Odnośnik do komentarza

Sashimi
Cobra, gratulacje najprawdopodobniej jesteś w ciąży. Wiem co piszą na testach, ale druga kreska nie pojawi się, jeśli nie ma ciążowego hormonu. Tak mi tłumaczyła znajoma ginekolog, kiedy jej powiedziałam, że "zrobiłam test wczoraj, wyszedł negatywny, a dzisiaj była blada kreska ale to się przecież nie liczy..." Miała rację- byłam w ciąży

Ja też zawsze byłam tego zdania :D
Niestety @ już jest jedną nogą u mnie i zaraz się rozgości ;)

 

DoulaRenia - Domowa Szkoła Rodzenia
❤️

https://www.suwaczki.com/tickers/74di3e5efnlbqt9f.png
Wituś ❤️ 25.08.2019 ❤️ 4070g ❤️56cm ❤️ vbac

Odnośnik do komentarza

Ja w sumie na żadnym z trzech testów nie miałam kreski, była widoczna lekko leciutko, pod światło, jakby przebijała spod spodu. Potem gdzieś na forach znalazłam, że ważne, że w ogóle jest, więc zrobiłam kolejne trzy testy i pojawiły się bladziutke, ale już wyraźniejsze kreski. Komisyjnie z mężem postanowiliśmy, że są i trzeba do lekarza.

Ale brzuch i piersi bolały mnie normalnie, jak na okres, to są zresztą też objawy ciąży, więc po tym nie można wróżyć, że to idzie okres, a nie druga kreska :)

https://www.suwaczki.com/tickers/f2w3pc0zyicicwkh.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...