Skocz do zawartości
Forum

Kwietnióweczki 2019


tilana

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie gorąco... Dzisiaj obiad na zimno. Chyba że fora coś zechce to wtedy gotuję bo nie da się znieść w domu jak się jeszcze gotuję.
U mnie piersi bolą. Tzn same sutki. Inaczej niż na miesiączkę co mnie wczoraj już podkusilo aby zrobić wcześniej test. Tyle że stwierdziłam że z rana zrobię a rano zapomniałam ale więc nie robiłam :)

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkie "kwietnióweczki"
Jestem nowa na tym forum. Mam 36 lat. Jestem po rozwodzie i w nowym szczęśliwym związku. Dwa dni temu zrobiłam sobie bete i poziom hCG 100 mIU/ml, więc to 4 tydzień, dzisiaj dokładnie 4 tydzień i jeden dzień. Moja ostatnia miesiączka była 11 lipca. Z kalkulatorów wynika, iż termin porodu byłby na 17 kwietnia. Do gina chcę się umówić w 6 tygodniu ciąży, bo już będzie wiadomo, czy ciąża jest żywa i że rozwija się prawidłowo. To moja trzecia ciąża. Mam dwójkę ukochanych dzieci z pierwszego małżeństwa: córka z 2011 roku a syn z 2014 roku. Teraz z nowym partnerem oczekujemy dzidziusia i niezmiernie się cieszymy razem z moimi dzieciaczkami.

Odnośnik do komentarza

Tilana musisz :=)ale ja mam jeszcze tydzień. To może wytrzymam. Chociaż ja to czekam na @. A jak nie ma to robię następnego dnia test. Zwykle. Ale te moje piersi kuszą mocno. I klucie w okolicach pachwin jak np wstaje z krzesła :/
Tak wiem wyszukuje. Tak czy siak i tak was będę podglądać jakby się mi jednak nie udało. :)
Radka witaj. Fajnie ze się nie podałaś i zbudowała nowa rodzinę. Gratulacje i zdrówka :)

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Tilana, super! Dobre wiadomości :)
U mnie wczoraj tylko pęcherzyk widoczny, bez pęcherzyka żółtkowego... ale to wcześnie jeszcze. Na 21.08 (wizyta) czekam jak na zbawienie...
Nie macie wrażenia, że czas jakby zwolnił od kiedy dowiedziałyście się, że jesteście w ciąży? Ja dowiedziałam się w zeszłym tygodniu w czwartek rano, a mam wrażenie, że to wieki temu....

https://www.suwaczki.com/tickers/7u223e3k7k1dulnn.png

Odnośnik do komentarza

Tilana świetne wieści :) to teraz trzeba zająć głowę czymś innym wtedy szybciej będzie płynął czas.
Chociaż sama wiem że to trudne. A znaleźć zajęcie w te upały aby się jeszcze nie umeczyc to lada wyzwanie :)

Ja oczywiście bez testu. Tzn. Mam ale znowu rano zaspana nie zrobiłam. Wstaje o 5 by ugotować obiady. Bo pozniej gorąco. A jeszcze w nocy kilka razy wstawalam do łazienki.

Buzka dla was i miłego dzionka aby szybko mijał czas

♥ Agatka 11.09.2014r. ♥
Nie mogłam zatrzymać Cię przy sobie, ale nigdy nie wypuszczę Cię z mojego serca...

♥ Nataszka 05.10.2015r. ♥

♥ Nadia 25.02.2020r. ♥

Odnośnik do komentarza

Nawet nie wiem na kiedy mam lekarza. Moja gin ma urlop i ma zastępstwo kobieta ze szpitala gdzie rodziłam moje dzieci. (Mojja gin kiedyś tam pracowała) zapisują po kolei i nie było szans zapisać się na popołudnie.

Zaczęły boleć mnie piersi, ale są miękkie. Brzuch nie boli chyba, że się zmęczę to czuje ciężkość w dole brzucha.

Tilana gratuluję! Możesz być bardziej spokojna :)

W pierwszej ciąży czułam się jakbym latała nad ziemią, w drugiej drżałam o siebie od testu i czułam się ciazowo, tak jakoś świadomie ciążowo. Teraz w trzeciej ciąży... nie wiem czy nie mam czasu myśleć czy to już dla mnie temat oswojony i czuje się jak w sytuacji koedy jedziesz na wakacje znowu w to samo miejsce :D

https://www.suwaczki.com/tickers/ckaiugpjr4x39qr2.png
https://www.suwaczki.com/tickers/n59ytv7331p59s5o.png[/url]
https://www.suwaczki.com/tickers/qdkk2n0akw7apjf7.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...