Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2019


Rekomendowane odpowiedzi

Cebulka ja kilka razy zostawiałam Wojtka jak mnie wysyłali na szkolenia z pracy. Niby bardzo nie przeżywał, bo on taki tatusiny raczej, ale później jak gdzieś wychodziłam, to musiałam mu pokazywać że walizka jest w szafie :)
Ale tragedii nigdy nie było, a w takich sytuacjach rodzina skupia się na tym, żeby dziecko miało jak najwięcej atrakcji, więc pewnie to Ty będziesz bardziej tęsknić, bo Dawidek nie będzie miał czasu :)
Ja to nie wiem, ile pochodzę w tej ciąży. Nie mam żadnych przeczuć. Ale faktycznie, Magda jest przykładem, że zawsze trzeba być przygotowanym.

Odnośnik do komentarza

Szoti u nas problem tego typu że tak naprawde my tu sami, bo teściowie za granicą, przyjadą dopiero 21, szwagierka na studiach,też przyjeżdża tylko na co 2,3 weekend, moja rodzina daleko, a mieszkamy z babcią męża która wiekowa jest, więc Dawidek tylko z nami cały czas. Dla tego mam taką umowę z Adasiem, bo jak pojedziemy rodzić to nie bardzo będę miała z kim go zostawić. Więc albo weekend, albo już po 21, chyba że się zacznie z rana, a Dawidek będzie w przedszkolu to szwagierka zdąży dojechać.

Odnośnik do komentarza

Kochane! Na wstępie baaardzo przepraszam że nie pisalam. Co prawda Synus non stop spi i mam dużo "wolnego" czasu... No właśnie wolny czas to pojęcie względne. Jako że wypadł weekend itp, Laura wykorzystywała każdą wolną chwilę i mnie absorbowala ;) ja już prawie tydzień po cc i muszę powiedzieć że faktyczne czuję się w miarę dobrze. Aby przyplatala się anemia. Ponad 7 jednostek tylko :/

Magda jaaaakie wieści! :) gratulacje! Ale niespodzianka :) tulcie się do siebie, odpoczywajcie.

Przepraszam że się nie odnoszę bezpośrednio, ale jestem w trakcie nadrabiania co u Was i postaram się być jak przed porodem ;)

monthly_2019_03/marcoweczki-2019_72994.jpg

https://www.suwaczki.com/tickers/3jvze6yd9a1dwkas.png

Odnośnik do komentarza

Jakie te Wasze maleństwa są cudne :*

Pinka widzisz mówiłam że szybko się zagoi i nie ma co sie bać, co prawda bedziesz jeszcze długo odczuwać ból i będzie Cię jedna strona bardziej boleć-ciągnąć (nie wiem jak to opisać) przez klamry. Pamiętaj tylko żeby 6 miesięcy nie dźwigać :) eee jedz częściej buraczki i pietruszkę i wyjdziesz z anemii

Magda ale tak sobie ostatnio myślałam o Tobie że dobrze że poród przyszedł tak niespodziewanie. Malutka wzięła Cię z zaskoczenia i sprawnie poszło nawet nie miałaś czasu myśleć o tym jak to będzie a my jeszcze wyczekujemy terminów, obiawów ;) i jak się czujesz ?

Cebulka nie strasz że Ty też już się szykujesz

https://www.suwaczki.com/tickers/zem32n0a4ct6fwwr.png

Odnośnik do komentarza

Edzia ja to mogę rodzić w ustalone terminy, więc wolę się doturlałam najlepiej do 21, żeby na spokojnie wiedzieć że jest tesciowa, chociaż mam już dosyć, ale chciałabym skończyć te wszystkie porządki, żeby się nie martwić, no i żeby Dawidek wyzdrowiał. U nas sypie śnieg:-)
A tak naprawdę nieznany ani dnia ani godziny.

Odnośnik do komentarza

Magda śpiąca słodka królewna ;) pewnie, że dobrze że z zaskoczenia. Jakbyś znała datę to byś tylko portami telepala jak ja już na 2 tyg przed ;) a mały urodził się na 56 cm długi. Chociaż ubranka na 50 cm są idealne :)
Edzia miałaś święta rację chociaż przeklinalam cc 3 doby tak teraz jestem mega zadowolona, że ją miałam i w przyszłości też tylko cc! ;D mialam znieczulenie ogólne. Chciałam w kręgosłup, ale na stole wpadlam w straszna panike i zaczęłam się rzucać po stole więc musieli mnie uśpić ...
Cebulka a wiesz, że ja też mam Dawida? Dawid Aleksander ;) Laura tak bardzo chciała, że na Leona będę musiała zaczekać ;) no i gratuluje końca remontu. Laura troszkę zazdrosna ale myślę że z czasem będzie ok chociaż sama z siebie bardzo mi pomaga :)

https://www.suwaczki.com/tickers/3jvze6yd9a1dwkas.png

Odnośnik do komentarza

Pinka to miałaś jeszcze lepiej bo nie słyszałaś ,,natnij, rozciągnij, przytrzymaj, zaczep itp" spanikowałaś bo za dużo myślałaś o cc mnie jak wzieli na szybko to ja nawet nie wiedziałam co mi robią, kazali usiąść i pochylić to tak zrobiłam i poczułam ukłucie. A po ilu dobach Cię wypuścili? I chyba leżałaś na sali

https://www.suwaczki.com/tickers/zem32n0a4ct6fwwr.png

Odnośnik do komentarza

Pinka i Magda jak to miło zobaczyć takie ładne dzidziusie z rana. Pinka, dobrze że się odezwałaś :)
Dziewczyny, nie martwcie sie, pewnie urodzę na samym końcu, bo zawsze na wszystko czekam. Ale przez to mam w sobie wielkie pokłady cierpliwości. Gorzej mam z Wojtkiem, co chwilę pyta kiedy urodzę. Bo mu obiecałam, że mu dzidziuś przyniesie LEGO ;) on cierpliwość jeszcze musi wyćwiczyć.

Odnośnik do komentarza

Pinka gratuluję Dawidka, fajne są, ale trochy rozrabiaki.
My wróciliśmy od pediatry, przeszło mu na krtań, co najmniej do poniedziałku w domu, załamałam się, bo w nocy kiepsko śpię i tak bym chciała odespać, a tak nie mam cierpliwości.
Szoti to u nas Dawid oddał swoją karuzele do łóżeczka i mówił że Adaś mu pidzamersów przyniesie w prezencie.

Odnośnik do komentarza
Gość BędęMamą

Wiem tzn taka mam nadzieję. Może dlatego że cały czas byłam nastawiona na to że sama urodze A w tej sytuacji wiem że nie dam rady. A co jak urodzi się większy ? Ryczec mi sie chce nawet nie wiem dlaczego, przecież najważniejsze że synek jest zdrowy

Odnośnik do komentarza

Będęmamą nie martw się na zapas. Ja myślę, że natura wie co robi i dopasowuje rozmiar dzidziusia do naszego wymiaru ;) a po to są lekarze, żeby pomóc i ewentualnie zrobić CC. No i trzeba pamiętać, że jeśli chodzi o poród to nie ma reguły i czy przebiega sprawnie nie zależy tylko od wagi dziecka. I często kobiety szybciej rodzą ponad 4 kilogramowe dzieci niż te dużo mniejsze.

Odnośnik do komentarza

Edzia ja mam takie mieszane uczucia, bo z jednej strony mi zleciało szybko, a z drugiej to już wydaje się że wieki chodzę w ciąży. Mój z kolei świruje jak tylko zastękam, ale to chyba z racji tego że w razie porodu teraz nie mamy za bardzo co z Dawidem zrobić. Adaś tak się wbija że mam takie uczucie jak by mi krocze wypinało się, chyba szuka wyjścia;-) jestem ciekawa co w czwartek gin powie.

Odnośnik do komentarza
Gość Kamilcia32

Witam was dziewczyny czy któraś z Was miała silne klucia w pochwie? Rano miałam wizytę u lekarza ktg nie wykazało skurczy nic się nie dzieje Ale od godz 17 silne klucia w pochwie bez żadnych skurczy w poprzednich ciazach nie miałam czegoś takiego dostałam skurcze i urodziłam a teraz nie wiem

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...