Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2019


Rekomendowane odpowiedzi

Olga bułki tartej jeszcze nie próbowałam
coreczki hmm ale cała Ci się otworzyła? Bo u mnie tydzień temu dół otworzył się na 1 ale gin mówiła że jeszcze trochę pochodzę
klodi kurcze ale super że już jutro wyjdziecie najważniejsze że wszystko dobrze :)
Aktualizuje:
1) Nightmare - luty
2) Gosia - 1 marca (CC)
3) Klodi - 3 marca
4) Pinka - 4 marca
5) Olga - 12 marca (CC)
6) Niespodziewanaciaza - 19 - 20
marca ( CC)
7) Magda - 20 marca
8) Edzia - 23 marca
9)coreczki-23 marzec
10) Cebulka - 25 marca
11) Szoti - 25 marca

https://www.suwaczki.com/tickers/zem32n0a4ct6fwwr.png

Odnośnik do komentarza

Ja na szybko. Nic jeszcze się nie dzieje. Zostalam rano przyjęta do szpitala. Po usg lekarz odeslal mnie do domu (i po przyjęciu na oddział!!!) bo mały się odwrócił głowa w dół i wg niego dwuroznosc macicy oraz jej przegroda to nie wskazanie gdzie to jest wskazanie! Wscieklam się i powiedziałam mu parę słów że nie po to chodzilam tyle do niego zeby teraz mnie olal. Zaproponował mi zebym przyniosła zaswiadczenie od psychiatry o tokofobii to moooze jeszcze dzisiaj mnie potnie wieczorem. Także udało mi się to załatwić prywatnie, mam to pieprzone zaswiadczenie i czekam aż gin oddzwoni by poinformować mnie o której mam się dzisiaj zgłosić na cc :/ to tak w wielkim skrócie...

https://www.suwaczki.com/tickers/3jvze6yd9a1dwkas.png

Odnośnik do komentarza

Pinka szkoda gadać, tyle nerwów Cię to kosztuje. Tak to jest z chłopami - jeden cały czas miał głowę w górze, to jak na złość musiał się odwrócić na koniec. Ale o tym drugim to się nie mówi. Widać tylko kasa się dla niego liczy, bo najpierw kazał Ci do końca chodzić w tej ciąży i skierowania nie dał, a teraz jeszcze taki numer. Ale staraj się już o tym nie myśleć, odrzuć to od siebie i pamietaj, że ten maluszek Ci to wszystko wynagrodzi :)

Odnośnik do komentarza

Szoti właśnie dostałam sms od niego ze jednak nie dzisiaj. Kazał mi jechać po to zaświadczenie od psychiatry, telepałam się autobusem godzinę w 1 str po nie z myślą że zrobi ni dzis jak sam mówił po to żebym dostała wiadomość, że zaprasza mnie we środę na IP na 7:30 i że robimy nieodwołalnie. Ile nerwow :/

https://www.suwaczki.com/tickers/3jvze6yd9a1dwkas.png

Odnośnik do komentarza

Pinka pewnie sprawdzał, czy wrócisz z koperta a jak się nie dało to dał za wygraną. Ważne że masz zaświadczenie, to nawet jak Cię złapie jestes zabezpieczona. Spróbuj się jakoś wyluzować. Szkoda, że w tym stanie nie można się upić ;) to może chociaż zjedz coś dobrego. Ale pamietaj, że im dłużej się na coś czeka, tym to jest lepsze :) a synuś ewidentnie za Tobą, bo grzecznie czeka w brzuszku :)

Odnośnik do komentarza
Gość Niespodziewanaciaza1

Pinka, masakra co za dupek..

Ja termin cc bede miala albo 27 albo 29 marca wiec bede zamykala marcoweczki o ile nie zechce wcześniej wyjsc, chociaz moglaby tak za tydzien ewentualnie dwa :)

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny powiem Wam że to jest dość wstrętne co zrobił. Brał kasę za wizytę, kazał się wstawić danego dniana cc. Kobieta jedzie na głodnego a on wyskakuje że zmienił decyzję bo bąbelek się obrócił. Kobiety też mają uczucia ja bym go chyba zwyzywała tam na cały szpital.
Tu się potwierdza moje przekonanie że prywatnie nie masz ,,lepszej" opieki niż na nfz wręcz jeszcze gorzej... pieniędzy już nie będzie dostawał za wizyty to ma to w dupie.

https://www.suwaczki.com/tickers/zem32n0a4ct6fwwr.png

Odnośnik do komentarza
Gość Niespodziewanaciaza1

Magda, z usg wychodzi 02.04 i tego terminu sie trzymamy jesli chodzi o zaplanowanie cesarki :/ z om mam na 25.03 i tego terminu sie trzymamy GDYBY SIE COS WYDARZYLO..
Zglupiec mozna

Odnośnik do komentarza

Edzia idealnie to ujelas. Czuję się beznadziejnie bo 9 miesięcy się na coś nastawiasz, denerwujesz bo to jednak operacja i klops. Spoko, wiem że za 2 dni o tej porze będzie po wszystkim, ale to są dla mnie dodatkowe 2 DNI zwracania, nerwow, stresu, nie spania itp.
niespodziewanaciaza brak słów do tych lekarzy właśnie....
Szotiwłaśnie czekam aż siostra przywiezie mi powiększony zestaw z McDonalda ;) co prawda skończy się to wiszeniem nad wc, ale oj tam...
Cebulka z tym psychiatra to byla jedna wielka akcja. Gin najpierw narobil paniki ze jak załatwię je jeszcze dzisiaj to będzie cięcie dzisiaj. Więc pod presją próbowałam się zapisać gdziekolwiek prywatnie ale było miejsce na jutro, na za tydzień itp. A ja musialam juz teraz na cito! W koncu zrezygnowana pojechalam do jedynej mi znanej psychiatry na drugi koniec miasta autobusem, mimo że nie miała miejsc to mnie przyjęła, ludzie mnie przepuscili, wybieglam potem, dzwonię do niego ze już mam, powiedzial ze zaraz oddzwoni i mi powie o której wrócić na oddział. Po dlugim czasie odpisał tylko sms ze zaprasza we środę na IP na 7:30. Po prostu się rozpłakalam :/
Magda a no chory zart... Więcej na mnie nie zarobi... Pomyśleć, że taka zakochana byłam w nim we śnie! ;)

https://www.suwaczki.com/tickers/3jvze6yd9a1dwkas.png

Odnośnik do komentarza
Gość BędęMamą

Jeszcze ja..jeszcze ja! :-)
Weźcie mnie też na listę -22 marca.
Wiem wiem dawno się nie odzywałam ale przyznaje bez bicia że nie zasnę wieczorem bez sprawdzenia co u Was.

pinka trzymaj się.

Mi na zgage pomagają migdaly, mam je w samochodzie, torebce i nawet na szafce nocnej bo mnie zgaga i nudności budzą.

Dziewczyny które macie już Swoje Skarby przy sobie gratuluje
i powiem Wam że Wam trochę zazdroszczę. Ja już nie mogę się doczekać i mnie już to wszystko męczy i szczerze powiem że gdybym miała być w ciazy jeszcze ze dwa miesiące to depresja gwarantowana. Fizycznie nie mogę narzekać bo tfu tfu nic mnie nie boli ale mam dość nianczenia mnie. To możesz tego nie możesz ehh szkoda gadać

Odnośnik do komentarza

Pinka tym Makiem to mi tylko smaka robisz, dobrze że u nas w mieście niema, bo bym była bardzo tłusta;-) a tak jak jedziemy do Rzeszowa to raz na jakiś czas nawet trzeba.
Dzisiejszy dzień mnie pokonał, zrobiłam łam wszystko co zaplanowałam, i o 13 padłam na kanapę i nie mogłam powstać. Mąż pojechał do przedszkola po Dawida, Daeidowej wrócił i chciał tańczyć że mną, mąż jeszcze pracował do 18, robotnicy tez i znowu termin przesunięty na środę. Korytarzu mąż nie tknął, jedyne co mnie cieszy że w końcu skręcił meble do łazienki, bo cały piątek robiliśmy to razem i szuflady nie pasowały, a w sobotę pojechaliśmy do sklepu i skręciliśmy tak jak w sklepie a dalej nie pasowało. A jutro będą montować, dziś przyszedł sąsiad i rozkminili co było źle. Więc jutro już będzie prawie finisz.w środę mówił że do południa skończą, ale już się nie nastawiam bo tylko przesuwają terminy.
Koszulki i staniki poprałam, więc pewnie jutro uda mi się spakować walizę.

Odnośnik do komentarza

Pinka właśnie o tym mówię nastawiasz się i robią Cię w balona. Co innego odwrotnie nastawiasz się na sn a robią na momencie cc to jest troszkę inaczej. Mam nadzieję że w środe zrobi Ci cesarkę.
BędęMamą mi już migdały nie pomagają, mleko z wodą też nie. Jeszcze spróbuję bułkę. Chyba wszystkie już mamy dość na końcu.
Cebulka weź niech mąż wkroczy do akcji i niech sobie nie lecą w kulki termin to termin. Też się narobiłaś dzisiaj
Olga u Ciebie też? Co się dzieje? Jak tak można traktować kobiety w ciąży

https://www.suwaczki.com/tickers/zem32n0a4ct6fwwr.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...