Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2019


Rekomendowane odpowiedzi

Hej. Przepraszam że dopiero teraz. Jeszcze do domu nie doszłam, a już mialam tel z domu by szybko rejestrować Laure do pediatry bo nie może zrobić siku :( dzięki Bogu udało się zapisać jeszcze na dziś. Potem apteka, robilam jej nasiadowke itp. Dopiero położyłam się do łóżka, a nie śpię od 3 nad ranem. Czuję jakbym miała piasek w oczach ;) termin na CC ustalony na 04.03. Mały jest malutki i gin chce dac mu podrosnac. By był w lepszej formie. W sumie już te dodatkowe 3 dni nie zrobią mi różnicy. Leży w poprzeg. Wszystko zamknięte i wysoko także powinnam dotrwać :) a i jak będzie wszystko w porządku to wypis na drugą dobę.

https://www.suwaczki.com/tickers/3jvze6yd9a1dwkas.png

Odnośnik do komentarza

Magda właśnie stwierdzam, że mi robi różnicę ;D jednak... Myślałam, że taka sprytna Grażyna ze mnie i prześpię złe samopoczucie. Póki właśnie nie zdarło mnie z łóżka na wymioty ;) mały leży w poprzeg, bardzo wysoko i wg gin moooocno uciska mi na żołądek. I będę zwracać już do końca... Ble! Zwłaszcza że zawsze było najgorzej po położeniu się, a teraz utrzymuje się non stop... Ale jakby nie patrzeć właśnie zaczęła się środa i do pon tylko 5 dni ;)

Edzia myślę, że zacznę odpoczywać i wysypiac się choćby w dzień, aledopiero po porodzie. Bo pewnie znowu przez najblizsze godz nie zasnę, a w dzień będę jak zombie ;)

cebulka no udało się ciut zrobić tego siku. Także staram się już odetchnąć pod kątem ewentualnego szpitala z nią. Ale w domu już zostanie raczej do końca tyg to ją przypilnuje. Obyś nie przeniosła. 21.03 fajna data ;)

https://www.suwaczki.com/tickers/3jvze6yd9a1dwkas.png

Odnośnik do komentarza

Pinka dobrze że się udało Laurce to siku, takie sprawy są upierdliwe dla dorosłego, a co dopiero dla dziecka.
Mnie biodra wykańczają w nocy i w dzień jestem wymięta. Dziś mam za aspiracje poscierałam kurze na górze, ale czarno to widzę, mąż się drze żebym nic nie robiła, mąż od rana nawala z tymi ścianami i wszystko fruwa.

Odnośnik do komentarza

Cebulka witaj w klubie :( ja znowu mam nieprzespane noce przez te biodra. Piecze strasznie i w dzien do dupy sie chodzi.
Gosia ja tam Ci zazdroszcze ze juz cie zostawiają. Wiem, ze nie chciałaś cesarki i się denerwujesz pewnie. Ale za 2 dni bedzie po wszystkim.
Pinka no straszną masz ta końcówkę. I nawet człowiek leków nie może zeby sobie ulżyć...
Edzia ja tam mam jakies przeczucie ze pewnie przechodzę i beda wywoływać. Pewnie jeszcze miesiąc będę sie kulac. Zaraz bede pić moj liscie malin.

https://www.suwaczek.pl/cache/c3a7e9b4d2.png

Odnośnik do komentarza

Cebulka i tu popieram męża ma racje lepiej się nie forsuj żeby maluszek jeszcze posiedział.

Gosia daj znać jak Ci termin ustalą na cc. A ogólnie jak się czujesz?

Magda powiem Ci szczerze że ja to się bałam jeszcze do soboty że nie donoszę bo jak usłyszałam że jeżeli raz się odkleiło przy ciąży to 50% szans jest na to że odklei się przy kolejnej. Jak narazie nic się nie odkleja więc też jako poród sn przechodzę chociaż marzy mi się w terminie co by już się nie martwić i nie stresować niczym

https://www.suwaczki.com/tickers/zem32n0a4ct6fwwr.png

Odnośnik do komentarza

Gosia, powodzenia, zaraz będziesz mogła zobaczyć dzidziusia :)
Cebulka, mnie też pasuje 21 marca - możemy się wstępnie umówić ;)
Właśnie robię lasagne na obiad. Mąż mi kazał teraz przy końcówce jeść dużo mięsa, bo ogólnie nie przepadam i teraz rozmrażam nasze zapasy. Mój chłop mówi, że przed samym rozwiązaniem trzeba się wzmocnić. Wie z doświadczenia: teraz mamy 2 kozy i one też właśnie dostają najlepsze jedzenie, bo za jakiś miesiąc będzie wykot ;)

Odnośnik do komentarza

Edzia jak ma siedzieć to i tak posiedzi, z Dawidem chodziłam na długie spacery, po schodach tam i z powrotem, różne metody próbowałam, a i tak skończyło się na wywołaniu 2 tygodnie po terminie. Stwierdziłam że będę ogarniać jeden pokój dziennie, i wtedy jak skończą to mniej będzie pracy.
Szoti to jesteśmy umówione,;-) mi też pasuje.
Magda niestety na razie nie mam czasu na te ćwiczenia, ale domyślam się że już też trochy za późno. Ale pocieszam się że już nie długo.

Odnośnik do komentarza

Gosia, ale super! Teraz tylko spokojnie odpoczywać:)
Ja z synkiem tez chodziłam na spacery po schodach, myłam podłogi na kolanach i urodziłam dokładnie w wyznaczonym dniu terminu;)
Powiem Wam dziewczyny ze od nocy czuje takie skurcze jak na okres co jakiś czas bliżej nieokreślony. Ciekawe czy mi przejdzie czy się z tego akcja rozwinie. Na pewno zanim wszystko się nie rozkręci to nigdzie się nie wybieram:)

Odnośnik do komentarza

Edzia chciała bym nie przenosić, ale u nas to rodzinne chyba, ja byłam przenoszona, maż, szwagierka. Wszyscy po 2 tygodnie siedzieliśmy, i skończyło się na wywołaniu. Teraz bardzo bym chciała żeby akcja zaczęła się sama.
Wysprzątałam 2 pokoje, umyłam podłogi, i aż lepiej się oddycha, bo przez ten kurz to i ja kaszle i Dawid ma katar.
Klodi po woli się przygotowujesz się do porodu.
Teraz już maluszki się posypią.

Odnośnik do komentarza

Edzia no chyba za dobrze było że wszyscy ponad 4 kilo, mąż 4, ja 4200, teściowej szacun za szwagierkę 4400 naturalnie, ale ta już była zielona jak szrek.
Dziś okropna noc, co chwilę ból bioder, siku, i do 3 dawid coś popłakiwał i mnie wołał, potem Adaś tak mi skopał żebra i żołądek że obudziłam męża zeby wode podał bo gdybym się podniosła to odrazu bym zwymiotowała. Komulacja normalnie. Dziś przychodzi położną, za tydzień wizyta

Odnośnik do komentarza

Dzień dobry :) wczoraj na wieczór przez te wymioty już nic nie pisałam bo nie mialam siły. Potem od razu poszłam spać.
Cebulka to w przeciwieństwie do Adasia, mój mały praktycznie ani razu się nie ruszył. Zjem coś i powinno pomóc ;) co do skopanego żołądka to baaaardzo współczuję. Mam ucisniety ponad tydzień i wisze nad wc jak na początku ciąży...

Klodi to może jeszcze przegonisz mnie i Gosie :) jak dzisiaj samopoczucie?

Edzia to obie mamy farta w tej ciąży. Ty odnośnie łożyska, a ja z przedwczesnym porodem.... Bo też byłam straszona od początku, a jestem w 39...

Magda i jak w smaku te liście malin? ;)

Do CC 4 dni... Myślę by przeorganizowac walizkę bo skoro chcą mnie puścić na 2 dobę to bez sensu brać 20 kg bagażu...

https://www.suwaczki.com/tickers/3jvze6yd9a1dwkas.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...