Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2019


Rekomendowane odpowiedzi

Ja zawsze miałam normalne ciśnienie 120/70, w pierwszej ciąży mi spadło i tak zostało, teraz robocze mam90/60, najniższe miałam 85/46. Ale najgorzej się czuje jak mam ciśnienie normalne 90/60 a tętno też wysokie 80-90. Ale czytałam że to normalne.
Edzia ja jak widzę że jest okazją to kupuję, a jak cena normalna to odpuszczam na pozniej, w ten sposób kupiłam 2 wózek do domu za 50 zł:)

Odnośnik do komentarza

Edzia w sumie to szumiś od 1 dni, a karuzela to tak dopiero od 2 miesiąca raczej jak juz będzie bardziej potrafił skupić wzrok. No i raczej mają różne działania:) mam karuzele po Dawidku, dostaliśmy od chrzestnej jak Dawid miał 2 miesiące no i posłużyła tak do 7 bo jak potrafił wstawać to aczął zdzierac. Ale lubiał dźwięk pozytywki.

Odnośnik do komentarza

Ja tym razem nie chce żadnej karuzeli. Też poluje na szumisia itp.
Potem kupię projektor z pozytywką. Miałam przy Janku i był cudowny, zawsze go uspokajal.
A co do pościeli to żadnej nie kupuje oprócz spiworka. Potem kupię płaska poduszkę i kołdrę, ale to będzie już jak mała będzie miała z 8-9 miesięcy. Janek tak miał. I do dziś śpi na płasko

https://www.suwaczki.com/tickers/7u22xzkrwq914hsn.png

Odnośnik do komentarza

Edzia do tego jest specjalna poduszka klin, ale to nie jest miękkie tylko twarde jak materacu po prostu dziecko jest pod kątem, lub jednej strony łóżeczka książki pod nóżki łóżeczko żeby było pod kątem, ale poduszka i książki to już przy notorycznym ulewaniu. a tak pozycja poncz jest bezpieczna. Dawid ulewał okropnie, czasami w ciągu 15 minutusialam go 5 razy przebierać bo tak chlustał.

Odnośnik do komentarza

Dawid chlustał pół roku, czytałam że chłopcy częściej rodzą się z niedojrzałym układem pokarmowym, w naszym przypadku tu też żarłok był, pierwszy miesiąc nie dawałam mu smoczka w cale, ale na wizycie pediatra zalecił podawać smoczek żeby tak często nie jadł bo w 1 miesiącu przybrał na wadze prawie 2 kg. Ale podawanie smoczka nie pomogło i dopiero przestał chlustał jak zaczął siadać, nawet w szpitalu z nim byłam jak miesiąc skończył, bałam się że to refluks, ale wypisali nas do domu z zaleceniem do łóżeczka poduszkę klin, ona jest piankowa jak materac i właśnie robi ten kąt, i po cycu dawać Bebilon mączkę na zagęszczanie pokarmu ale to też nic nie dało trzeba było odczekać swoje.
Pinka ja liczę na równowagę, Dawid dawał nam popalić i teraz liczę że będzie lepiej:) a z ciążą mam na odwrót, z Dawidem to można powiedzieć że nie widziałam co to ciąża, tylko raz zwymiotowałem, a teraz do 18 tygodnia non stop wymioty i mdłości na okrągło.

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny mój termin z OM to 13.03.2019. Już się nie mogę doczekać maluszka, niby mam juz 27 lat ale to moje pierwsze dzieciątko i moja teściowa upiera się na prywatny porod w feminie. Twierdzi ze tak bede miala najlepszą opiekę, bo tam tez rodzila jej corka. Także mam nadzieję, że poród będzie bez problemowy. A wy kiedy mialyscie pierwszego dzieciaczka i gdzie rodzilyscie?

Odnośnik do komentarza

cebulka ja z obydwojgiem zwracałam i to równo. Akurat w ciąży każde dało popalić tylko na innych płaszczyznach ;) ale już bliżej jak dalej.... Nawet do świąt zostało ponad 3 tyg jak to leci. Jeszcze moment i wchodzę w 3 trymestr

asssska hej ;) to moja 3 ciąża a poród 2. Mam już 6 letnią córeczkę, urodziłam ją mając 23 lata. Będziesz miała syna czy córkę? Ja będę rodzić w szpitalu wojewódzkim.

https://www.suwaczki.com/tickers/3jvze6yd9a1dwkas.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...