Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2019


Rekomendowane odpowiedzi

Słoneczna łącze sie w bólu. Ja mam tak zjechany kręgosłup, pod koniec ciąży zaczeło mnie bilec biodro po spaniu, teraz jeszcze połowy niema a mnie dalej piecze i kustykam pół dnia, na rezonans kręgosłupa czekałam pół roku i aie okazało ze w ciąży mi go nie zrobią. Tak ze ratuje sie masażami. Moze tez gdzies pojdz, no i słyszałam o naklwjaniu takich plastrów, przez fuzjoterapewte,podobno bardzo pomaga.
Pinka ja spaghetti musze gotowac codziennie, bo oatatnio to jedyna rzek ktora je Dawid w domu, jeszcze kromka z maslem i szynką i twarozek i tyle. A w przedszkolu wcina wszystko:) jeszcze mam pastylki pro mama,ale juz sue koncza to pewno pojade do apteki po tantum. Dzieki za rade.

Odnośnik do komentarza

cebulka27
Słoneczna łącze sie w bólu. Ja mam tak zjechany kręgosłup, pod koniec ciąży zaczeło mnie bilec biodro po spaniu, teraz jeszcze połowy niema a mnie dalej piecze i kustykam pół dnia, na rezonans kręgosłupa czekałam pół roku i aie okazało ze w ciąży mi go nie zrobią. Tak ze ratuje sie masażami. Moze tez gdzies pojdz, no i słyszałam o naklwjaniu takich plastrów, przez fuzjoterapewte,podobno bardzo pomaga.
Pinka ja spaghetti musze gotowac codziennie, bo oatatnio to jedyna rzek ktora je Dawid w domu, jeszcze kromka z maslem i szynką i twarozek i tyle. A w przedszkolu wcina wszystko:) jeszcze mam pastylki pro mama,ale juz sue koncza to pewno pojade do apteki po tantum. Dzieki za rade.

Lekarz dał mi skierowanie na chłodzenie azotem i leczenie jakimiś dźwiękami ale chyba na to nie pójdę bo nie ma żadnych informacji czy to jest bezpieczne czy nie. Mój lekarz też nie ma takich info bo jeszcze mu się nie trafiła taka ofiara losu :)

Odnośnik do komentarza

olgadłuży mi się i nie dłuży ;) zależy z której str patrzeć. Jestem w 21 tc, chciałabym byc juz w co najmniej 28 tc z tego względu że mały będzie już w miarę bezpieczny. Z wyprawki tez trochę brakuje i nie wiem czy zdążę sama wszystko ogarnąć chociaż wózek i akcesoria mam. Psychicznie jeszcze potrzebuję czasu by się oswoić z nowym członkiem rodziny ;)

słoneczna a co z oklejeniem się tejpami? Oczywiście przez jakiegoś fizjo... Z autopsji powiem ze bardzo pomaga

https://www.suwaczki.com/tickers/3jvze6yd9a1dwkas.png

Odnośnik do komentarza

Gosia0909
sloneczna123

Wszelka fizykoterapia jest przeciwwskazana w ciąży, lepiej nie ryzykować. Ja jestem rehabilitantka i jedyne co możesz teraz zrobić to terapia manualna, taping, masaż

Dzięki za poradę. Muszę się skonsultować z jakim dobrym rehabilitantem.

Odnośnik do komentarza

Małe miasteczko i przed 1 listopada szał normalnie na duzym paekingu zrobili targ z chryzantemami, ojezdzilam sie zeby zapaekować, a musze wywołać zdjecie rodzinne, bo juteo w przedszkolu dzień rodziny, a ja do tej pory robiłam fotoksiążki. Mam czekac 30 minut wiec kupilam kawke w żabce i siedzie na ławce i sie dotleniam:) u nas 20 stopni.

Odnośnik do komentarza

Pinka ja sie martwiłam ze po zmianie czsu to dawid w igóle bedzie wstawał o 4, bo wczesniej pobudki byly 5, 5 30. A on ostatnio kladzie sie o 21 30 i spi długo. Teraz 7 15 a on dalej spi. Bede go budzic pewnie jak sir sam nie obudzi za 15 minut. Ja do lidla tylko po spodnie, bo na razie dla Adasia nic nie kupuje z ciuszkow, no i tam generalnie vodziali i dresy. A ja bodziakow na piczatek mam chyba z 20.

Odnośnik do komentarza

[quote="Pinka88"]Dzień dobry. Nie śpię od 2. Mam polówkowe na 8:45 i denerwuje się. 3majcie kciuki :) [/quoter]
Trzymam kciuki :) na pewno wszystko będzie dobrze! !! Ja mam za tydzień. Wczoraj byłam na kontrolnych. Dzidzia ładnie rośnie. Na 19 tydzień 312g. Też się boję tych polowkowych. Jeszcze 4 tygodnie I na zwolnienie i będę mogła sobie z Wami pogadać. Teraz sil już brak po pracy :(

https://www.suwaczek.pl/cache/c3a7e9b4d2.png

Odnośnik do komentarza

Pinka n no tak to jest niestety przychodzą do pracy jak chcą. A ja po Lidlu juz. Przez to ze moj królewicz spał do 7 30. To w lidlu bylam po 8 i dorwałam ostatnia pare spodni w rozmiarze 38, ale czarne, a granatowe byly takie sliczne.no i bluzeczke kupiłam. Patrzyłam w książeczke ciaży i teraz jestem 6 kg lzejsza niz na tym rtapie hyłam z Dawidkiem. Zobacze jak bedzie na końcówce.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...