Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2019


Rekomendowane odpowiedzi

Monka85 powiem Ci tak. Od samego początku ciąży miałam przeczucie że to będzie dziewczynka, moja Iga ;) w 17 tc lekarz stwierdzil chłopca. Byłam lekko rozczarowana bo przecież miala być dziewczynka. Oswojenie z faktem zajęło mi 2 tyg. Teraz nie wyobrażam sobie, że mogłoby nie być Leona i na usg za tydzień gin mi powie że to jednak dziewczynka. No nie wyobrażam sobie :D

https://www.suwaczki.com/tickers/3jvze6yd9a1dwkas.png

Odnośnik do komentarza

Ale u nas dzis pogoda brzydka, leje i pizdzi wiatrem. Teraz ide do dentysty na kontrolę na nfz i sie boje:) ale stwierdzilam ze bylam prywatnie i tak mi spieprzyla, a kupe kasy poszło. Teraz sprobuje na nfz, ma dobre opinie.
Monka85 grunt ze zdrowe:) a i tak pokochasz:) a dobrze ze teraz dowiedziałas sie. U mnie kolezanka miala cała ciąże dziewvzynke mieć, 3 lekarzy podtwierdziło. Corka 6 letnia czekała na siostre, a tu rodzi chłopca to był szok i zaskoczenie:)

Odnośnik do komentarza

cebulka u nas w piątek też jest otwarte tylko panie zrobiły listę by się zadeklarować czy dzieci będą przyprowadzone tego dnia. Wszyscy się podpisali że dziecko tego dnia będzie nieobecne także szkoda mi jej wysyłać dla własnego widzimisię ;) przezyjemy jakoś ten dzień. Dawid ma niezłe zachcianki zywieniowe haha. Prędzej bym posadzila kobietę w ciąży o pizzę z dzemikiem niz malucha :)

https://www.suwaczki.com/tickers/3jvze6yd9a1dwkas.png

Odnośnik do komentarza

Pinka88 u nas tez była lista ale połowa dzieciaków będzie, a przy takiej pogodzie jak ma sie nudzic w domu to niech lepiej idzie.
A generalnie w domu z nim problem z jedzeniem, bo poza mlekiem, bananem i musem owocowym nic nie chce jeść. Juz nie wiem co mu robic zeby zjadl, bo potem budzi sie w nocy glodny i na mleko chce isc na dol do kuchni. Dzis obudzil sie o 4, cale szczescie ze wypil mleko i jeszcze usnął. A tak jak wstaje 4 30 lub 5 to juz po spaniu.

monthly_2018_10/marcoweczki-2019_69897.jpg

Odnośnik do komentarza

olga1dawaj znać jak juz będziesz po.
Pinka88 grunt zeby mama i dziecko byli szczęsliwi i spokojni. A tak nie wazne czy mm czy kp. Daeid byłtakim egzemplarzem ze nawet jak w szpitalu chcieli go dokarmic to nie wziął butelki i 1 dwie doby wisiał na cycu,brak snu umnie, ale jak wychodzilismy z szpitala to nawet przybrał na wadze. Ale dla mnie byla wygoda bo kuchnia w piwnicy a my na pietrze. A teraz musimy wstawaci isc na dol jak chce mleko. A jak bede karmic drugie to nie wiem, ja sie nie nastawiam, bo kazde dziecko różne. U mnie tesciowa męża karmiła 4 miesiące, a potwm wolał butle i długo tez ciągnął. A szwagierke karmiła 3.5 roku

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...