Skocz do zawartości
Forum

Marcóweczki 2019


Rekomendowane odpowiedzi

Hej dziewczyny. Nie było mnie trochę ostatnio, ale choroba goni chorobę. Cała nasza trójka praktycznie od 3 tygodni na zmianę choruje i nie mam już po prostu siły, ani głowy do niczego.

cebulka27 cieszę się, ze badania wyszły w porządku i dzidziutek zdrowy ;)

pinka88 gratuluję synka!

Ja mam coraz większe przeczucia, że będzie drugi syn. W ogóle zazdroszczę wam, że większość z was zna już płeć. Ja już nie mogę wytrzymać, żeby się przekonać czy i tym razem przeczucie się sprawdziło. Poza tym już mnie tak kusi w sklepach, żeby zacząć pomału kompletować wyprawkę. Niedługo połówkowe, mam nadzieję, że mały/mała pokaże się jak trzeba.

https://www.suwaczki.com/tickers/relgj44jucewna3v.png

https://www.suwaczki.com/tickers/34bwyx8d3zsk8azk.png

Odnośnik do komentarza

Pinka widze ze tez nie masz spania:) ja juz przyzwyczailam sie budzic o 5 30. A dzis Dawid o dziwo jeszcze spi, a juz 7 20, jak do 8 nie wstanie to trzeba bedzie budzic zeby na sniadanie do przedszkola zdążył:(
Mi płec lekarz powiedział na usg genetycznym,byl to 12 i 6 dni. No i test Sanco podtwierdził, w sumie z Dawidem tez na usg genetycznym powiedział nawet wczesniej bo wtedy eobilam w 12 i 1. Ale jest dobym apecjalistą no i ma porządny sprzęt. Obydwa razy ro nie musial mowic ze chłopak bo pierwsze co bylo widac to siusiaka:)

Odnośnik do komentarza

Ania_k82 tak, lekarz który robił mi usg prenatalne jak juz wpisał wszystkie dane i z usg i z krwi i zaczął tłumaczyc mi o roznych metodach i wcale nie wspomnial na początku o tescie Sanco, toylko najpierw powiedzial ze wg usg moj wynnik kwalifikuje mnie do amino punkcji, powiedział ze moge dostac skierowanie nawet chodząc prywatnie, opowiedział o mozliwych zagrozeniachtez, no a jak spytalam o tescie Sanco to powiedzial ze jedyny minus to cena.

Odnośnik do komentarza

glammour super ze wszystko ok, no i juz kawał kobietki:)
Ja sie cierzyłam ze juz 10 dni bez wymiptów, tylko mdłości, a tu dzis znowu zwymiotowałam.
Dzis kiepsko sie czuje, wczoraj calr popołdnir bolał mnie brzuch, z rana też, ale to chyba wiązadla sie rozciągają, bo brzuch mi teraz duzy juz sie zrobił, a w gratisie ból głowy i dzis na siku obudziłam sie o 3 30 i nie moglam spac do 5. A o 6 pobudka. A w dzien nie potrafie usnąc i jestem wrakiem człowieka.

Odnośnik do komentarza

szpilka.88 witaj :) jesteśmy chyba z tego samego rocznika. Wiem, że to ruchy bo to jest moja kolejna ciąża i mam porównanie. Wiem czego się spodziewać. Z resztą dzisiaj mały boksuje na całego. Tez będziesz po prostu wiedzieć że to TO :)

ania_k82 a ja mimo wszystko wierzę, że to tylko zły sen który zakończy się szczęśliwie

cebulka tez doprowadziłam dziś Laurke i musiałam jechać na drugi koniec miasta by podpisać nową umowę w pracy. Niestety tylko do dnia porodu ale lepsze to niż nic :)

glammour i ja niedługo będę odstawiać Duphaston. Około 19 tc. Boję się tego momentu. W pierwszej ciąży też się denerwowalam przy odstawieniu ale nic się nie działo :)

https://www.suwaczki.com/tickers/3jvze6yd9a1dwkas.png

Odnośnik do komentarza

U nas wczoraj taki piekny dzien, ze bylismy cały dzien na polu, jesc Dawid nie chcial prawie nic, na obiad 3 pierogi, potem wieczorem kielbase z grila i mleko na wieczor i skutek byl taki ze o 1 w nocy obudzil sie glodny i trzeba bylo iść po mleko z nim na dół.
Generalnie ostatnio kiepsko spie, wczoraj obudzilam sie o 12 i do 3 w nocy nie moglam usnąc.

Odnośnik do komentarza

cebulka u nas też wczoraj było przyjemnie, jak nie październik ;) rano byłyśmy z Laura na gimnastyce artystycznej i to był strzał w 10 bo w końcu znalazlysmy zajęcia które przypadły jej do gustu ;) później plac zabaw, obiad na mieście. Zamówiłam sobie placki po węgiersku które ciągle za mną chodziły. Wieczorem wypad nad zalew także dzień super. Dziś się nudzimy bo popadało, młoda ma katar i niech posiedzi dziś w domu. Udanego weekendu

https://www.suwaczki.com/tickers/3jvze6yd9a1dwkas.png

Odnośnik do komentarza

Pinka88 super ze trafiliscie na zajecia które sie spodobały, u nas w miescie niedawno otworzyli gimnastyke dla ciężarnych i sie zastanawiam czy nie zacząc chodzic bo o 10 rano. Ale kurde non stop tyle wydarkow, teraz bedziemy brali kredyt bo w styczniu wreszcie przyjdą panowie i bedą robic nam lazienke- bo u siebie na pietrze niemamy. No i przedszkole kurde 5 stówek. Ech same wydatki:)
My dzis juz zaliczylismy kosciół i maly spacerek, mąz uspil synka, a ja gotuje obiad.
Milego dnia

Odnośnik do komentarza
Gość Niespodziewanaciaza1

Jakos tu tak cicho na tym forum.. ja tez bym z chęcią poszla na jakies zakupy juz ale wizyta az za dwa tygodnie i moze wtedy sie dowiem czy to chlopczyk czy dziewczynka i w listopadzie po wyplacie zzacznę szalec :)
Jak sie czujecie? Mnie wczoraj tak bolaly.nerki ze myslalam ze oszaleje, ale zaczęłam duzo pic i na szczęście jest lepiej

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...