Skocz do zawartości
Forum

Problem sama ze sobą


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam problem w sumie chodzi chyba o mnie .. jestem z chłopakiem pół roku , bardzo go kocham i nie wyobrażam sobie życia bez niego . Od miesiąca jest za granicą A ja cały czas wypisuje do niego co robi , z kim siedzi . Cały czas mi głupie myśli przychodzą do głowy. Pisze mu że pewnie z jakimiś dziewczynami siedzi , pije itp. On już ma tego dość! Pisze że to gnębie psychicznie , że go ranie, terroryzuje. Z niczego robię problem. Wiem że źle robię ale nie umiem inaczej i w tym problem ;( potrzebuje pomocy ;(

Odnośnik do komentarza

Taką zazdrością niczego dobrego nie wskórasz. Prędzej doprowadzisz do zerwania, bo chłopaki nie lubią tak nachalnego narzucania się, dopytywania się co chwilę i podejrzeń o byle co.
Spróbuj sobie "narzucić" dyscyplinę i wysyłaj do niego tylko 1 sms dziennie. By o nim ciągle nie myśleć, to zajmij się czymś, co odwróci twoją uwagę od niego np. sprzątanie, zakupy, granie, wycieczki itd. I koniecznie spotkaj się z koleżanka/przyjaciółką, z kimś z kim lubisz rozmawiać i wygadaj się jej z tego co cię gnębi.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...