Skocz do zawartości
Forum

Jakiś cień szansy?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam.
Ostatnią miesiączkę miałam 14.06 do 19.06, moje cykle bywają różne, to znaczy nie jestem do końca regularna, ale ostatnio trwały około 36-38 dni. Dnia 15, 18, i 19 czerwca, współżyłam z partnerem, tak podczas okresu, wtedy jeszcze nie kończył we mnie, ale odbył się stosunek bez zabezpieczenia. Ale dnia 22, 25, 26 I 27, także odbył się stosunek ale tym razem partner skończył we mnie parę razy, także bez zabezpieczenia. Według kalendarza miesiaczkowego owulacja wypada 2 lipca, ale po zrobieniu testów owulacyjnych wynika że odbyła się wcześniej. W każdym razie nie wiem dokładnej daty owulacji. A do następnej miesiączki mam około 2 tygodni.
Jestem lekko przeziębiona, a przynajmniej się tak czuję, katar i lekki kaszel. Od jakiś 3 dni, mam większe piersi i bolące, ale ni tak jak na miesiączkę, gdyż wtedy bolą trzy razy tyle co teraz i zazwyczaj jakieś parę dni przed. A teraz po prostu są bardziej okrągłe i działaj 2 lipca po mału ból ustępuje. Od wczoraj chodzę trochę więcej do toalety. Na test jeszcze za wcześnie. A z partnerem staramy się o dziecko, więc chciałabym dowiedzieć się czy jest jakaś szansa że to ciąża.

Odnośnik do komentarza

Jeśli współżylaś w okolicach terminu owulacji to zawsze jest szansa na ciążę, ale na objawy ciążowe na pewno jest za wcześnie, tym bardziej przy cyklach 36-38dni. No chyba, że cykl Ci się mocno skróci. Musisz niestety uzbroić się w cierpliwość i czekać do terminu miesiączki. Powodzenia.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...