Skocz do zawartości
Forum

Przepełniona nadzieją - pomocy


Gość NataliaD9292

Rekomendowane odpowiedzi

Gość NataliaD9292

Witam Was. Od 13 miesiecy z męzem staramy sie o Malenstwo. I niestety rezultatow brak... na poczatku mowilismy sobie w zartach, ze nie od razu Rzym zbudowano i na wszystko potrzeba czasu. Na Dzidziusia tez. Ale mija rok... i ja juz szaleje. Ten cykl jest inny. Okres spoznia sie juz 7 dni. W 3 dniu po terminie spodziewanej miesiaczce na papierze toaletowym bylo odrobine krwi i to wszystko. Przez caly czas mam duzo sluzu. Bardzo duzo. Bialy, lekko zolty. Czasami jakies zawroty glowy, piersi mnie nie bola, a dodam ze zawsze przed okresem lewa piers bolala mnie z 3dniowym wyprzedzeniem. Teraz nic. 5 dnia spozniania sie okresu zemdlilo mnie po normalnym obiedzie i musialam biec do toalety. Dzis - czyli tydzien po terminie spodziewanej miesiaczce robilam z nocnego moczu dwa rozne testy - oba negatywne... a ok godz 15 zauwazylam plamienia. To wyglada jak zabarwiony na czerwono sluz ktory przez ostatnie dni mi towarzyszy. I jest tylko gdy wycieram sie papierem. Podpaska caly czas czysta. Jestem senna i ciezko mi sie wstaje do pracy rano. Nie moge sie podniesc z lozka. Czy mnie boli brzuch? Na pewno nie tak jak podczas miesiaczki. Przez to wszystko jestem nerwowa. Myslicie, ze tym razem sie nam udalo? Czy ktoras z Was miala podobne poczatki? Powiem Wam, ze ja juz wariuje od tych mysli. Tak bardzo pragne byc mama.

Odnośnik do komentarza
Gość Mama czwórki

jeśli testy sa negatywne to raczej ciazy nie ma a miesiączka moze się przesunąć o kilka dni a te objawy co piszesz mogą sugerowac jej opóźnienie Spróbuj jeszcze za parę dni zrobic test jeśli nie dostaniesz normalnej miesiaczki

Odnośnik do komentarza
Gość KasiaKa99

Ja w swoją pierwszą ciążę zaszłam po dwóch latach staran. Zaczęło się od spozniajcego się okresu. Okropnych bolow brzucha. Gęstej bialej wydzieliny. Zupełnie innego bólu piersi, niż dotychczas przed miesiączka. I ogromnym ogromnym rozdraznieniem. Byłam klebkiem nerwow i gniewu. Nie panowałam nad zdenerwowaniem. Miałam ciężki okres w pracy, myślałam że okres spóźnia mi się z przemęczenia, z ilości moich nadgodzin a tu zaskoczenie - kiedy okres nie przychodzil juz 9 dni zrobiłam test i okazał się być pozytywny. Leciutko ale był. Natepnego dnia dostałam brunatnego plamienia. Poszłam do ginekologa który przepisal mi luteine duphaston i zalecił duzo dużo odpoczynku. I wszytsko jest okej.

Odnośnik do komentarza
Gość NataliaD9292

Dziekuje Wam bardzo za odzew. Skontaktowalam sie z Pania Ginekolog i ekstra zostalam wcisnieta ma jutro. Kazala przyjsc pomimo krwawienia/plamienia. Dam znac jutro czego sie dowiedzialam na wizycie. Choc rozsadek mowi mi ze znowu ponieslismy z mezem porażke to caly czas wierzę ze to nietypowy poczatek ciazy... eh.

Odnośnik do komentarza

NataliaD9292 Kochana.. w pełni rozumiem Twój smutek, jestem w podobnej sytuacji. Staramy się z Moim Mężem od 11 miesięcy i nic :( Duphaston biorę 2xdziennie od 3 miesięcy i nic.. teraz zaczynam kolejne opakowanie. Wariuję już.. Ostatnio miesiączka spóźniła mi się o 10 dni i żyłam ogromną nadzieją. Niestety przyszła ta franca i wpadłam w taki szał :( płakałam tak, że aż zanosiłam się jak dziecko.. Nie wiem co mam już robić.. czekam do sierpnia i jak dalej nic nie wyjdzie, wyślę Męża na badania.. Całuję Cię mocno i trzymam kciuki :*

Odnośnik do komentarza
Gość Monikat88

Dziewczyny nie bierzcie hormonow. Stosujcie diete sprzyjajaca plodnosci:
Kobiety:
- 3 litry wody dziennie
- siemie lniane pic na sluz
- wiesolek w tabletkach na wyregulowanie cykli
- orzechy
- zielone warzywa
- owoce
- przyjmujcie kwas foliowy i zelazo!
- ograniczcie kofeine i alkohol
- ogrom witaminy C ktora i tak w razie nadmiaru wysikamy - szklanka z wycisnieta cytryna do cieplej wody na czczo
Mezczyzna:
- mieso
- dobry nabial
- palma sabalowa w tabletkach
Po dwoch latach staran wdrozlismy ta diete i po 3 miesiacach udalo sie i teraz czekamy na malenstwo
Pamietajcie ze przepisem jest kolacja wino wyluzowanie sie i MILOSC ! ;)

Odnośnik do komentarza

Natalia - dziękujemy bardzo!! Myślę, że w obecnej sytuacji obie się rozumiemy i wsparcie się przyda :*

Monika - Dziękuję za radę ;) nie mniej jednak ufam lekarzowi, że wie co robi. Dietę oczywiście można wdrożyć mimo to :) znam osoby, które po Duphastonie zaszły w ciążę praktycznie od razu. Także co człowiek (kobieta), to inny organizm :)

Odnośnik do komentarza

Hej,Dziewczyny. Ja też nie mogłam zajść w ciążę . Pomógł mi dopiero Clostilbegyt. Potem monitoring cyklu i przytulanki z małżonkiem codziennie w dni płodne i co jakiś czas po za tym . Udało się i mam synka:))) życzę Wam powodzenia i mocno trzymam kciuki! Całkowicie Was rozumiem, Wasze smutki i niepokój, ale będzie dobrze :***

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...