Skocz do zawartości
Forum

Sadzanie dziecka


Gość Moniika27

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Moniika27

Mam pytanie. Wszędzie jest napisane, żeby dziecka nie sadzać, jak będzie gotowe to same zacznie się podciągać do siadania, ale jest też napisane, że dziecko szybciej siedzi niż potrafi usiąść. Czyli jak siedzi jak nie potrafi usiąść a ja mam go nie sadzać? Wszystko jeszcze przede mną (mój synek ma 4 miesiące) i nie potrafię tego zrozumieć, a niewłaściwym zachowaniem nie chce zrobić mu krzywdy.
Druga sprawa jest taka, że dietę należy rozszerzać jak dziecko już siedzi i najpóźniej do końca 7 miesiąca. Kolejne dwie rzeczy, które mogą się wykluczać.
Z gory dziękuję za odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Gość Mamajulci1234

Witam, ja swojej corki nie sadzalam do momentu kiedy sama zaczela siedziec- bez pomocy, co nastapilo ok 8 miesiaca , do tej pory wozilam ja w wozku w wersji spacerowej ale w pozycji polsiedzacej , ktora jest calkowicie dla dziecka bezpieczna,jezeli chodzi o rozszerzanie diety to zaczelam w wieku 6 miesiecy, ale poniewaz jeszcze sama nie siedziala to karmilam ja rowniez w pozycji polsiedzacej na krzeselku lub bujaczku z regulowanym oparciem, badz w wozku ,rowniez w tej pozycji jezeli akurat bylismy na spacerze , jakis chrupek badz ciasteczko do raczki tez smialo mozna dziecku podac, tylko nigdy nie zostawiac wtedy malucha bez opieki , nawet na chwilke. Moj syn ma obecnie 8 miesiacy i postepuje z nim dokladnie tak samo, jeszcze nie do konca siedzi samodzielnie , choc nastapi to lada chwila, wiec jeszcze sadzam go wszedzie w pozycji polsiedzacej. Mam nadzieje ze troche pomoglam, pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...