Skocz do zawartości
Forum

Macierzyństwo po przejściach - ankieta


Gość Kasia_lab

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Kasia_lab

Drogie Mamy,
chciałabym dowiedzieć się, jak postrzegają pewne aspekty swojego życia Mamy, które na upragnione Dziecko czekały długo, rok lub więcej.
Pragnę przyjrzeć się temu zagadnieniu od strony psychologicznej, gdyż badania, które udało mi się zorganizować i które obecnie przeprowadzam opierają się na tezie, iż czynniki psychologiczne mogą mieć związek z problemami z zajściem w ciążę.
Niestety bez Was nie dokończę badań...
Dlatego proszę wszystkie Mamy, które długo starały się o dziecko i doczekały się upragnionego Maleństwa, a które równocześnie pozostają w związku z ojcem dziecka (dzieci) o wypełnienie ankiety. Jest ona w pełni anonimowa. Zajmie Wam ona ok. 15 minut, momentami może Was znudzić, ale wyniki, które uda mi się uzyskać mogą wnieść coś do nauki i pomóc w dalszych badaniach nad problemem niepłodności. Wszystkie zainteresowane Panie, które chcą uzyskać wyniki całego badania, proszę o przesłanie mi takiej informacji na adres e-mail w05.2116@gmail.com. Gdy przeanalizuję badania, prześlę Paniom wyniki (mam nadzieję, mocno obiecujące).
Niestety nie mogę przesłać Paniom wyników indywidualnych, gdyż anonimowość moich respondentek jest dla mnie priorytetem. Nie będę więc miała możliwości odnalezienia konkretnych badań.
Z góry dziękuję za Waszą pomoc!!
Poniżej link do ankiety:
https://www.survio.com/survey/d/R6D9Q2J4A5M3B3J9F

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...