Skocz do zawartości
Forum

Mamusie luty 2019


Gość Tubulinka

Rekomendowane odpowiedzi

Jijana jesteś mistrzem hihihi!!! :)
Bąbowa trzymam kciuki, na pewno wszystko się ułoży :)
Keira też moja mała kilka dni temu wykazywała słabą aktywność, trochę się martwiłam aż wyciągnęłam detektor. Od dwóch dni napiernicza jakby miała ADHD:) a dziś od rana strasznie szaleje:)
Ja dziś odpoczywam, słuchamy sobie z Lilianką relaksującej muzyki :) Spisałam dziś listę co trzeba kupić dla mnie i dziecka i trzeba w końcu zacząć realizację bo czas strasznie szybko leci. U mnie zaraz 25 tydzień . Cmentarze odwiedziłam w weekend z racji odległości.
Miłego dnia :)

Odnośnik do komentarza

A w ogóle to zapomniałam się pochwalić, że przez Was ( taak! Czujcie się winne! :D) poszłam do tego Lidla w końcu, choć jest bardzo nie po drodze. No i nakupowalam... Rzeczy było już mało (i chyba całe szczęście, bo bym tam majątek zostawiła) więc w tych najmniejszych rozmiarach trzeba było się naszukać (tak! Przekopałam wszystkie kosze! :D ) i znalazłam śliczny dresik i takie butki na zimę/kapcie sama nie wiem jak to nazwać. Był tam jeszcze jeden cudny dresik, ale nie było już rozmiaru. Nawet chciałam wziąć taki na 74/80 ale w ostatniej chwili się powstrzymałam, że bez przesady... :P
Były u Was wczoraj halloweenowe dzieci po cukierki? ;) My zapomnieliśmy o tym zupełnie i pierwsza tura dzieciaków dostała tylko po czekoladce Kinder, bo nic innego nie mieliśmy. Potem skoczyłam do sklepu i druga tura miała już w czym wybierać. Zostało trochę cuksów w postaci najtwardszych w świecie landrynek... Nawet nie wiecie jak ten fakt uszczęśliwił M :D duże dziecko z niego... :P

Odnośnik do komentarza

U mnie też sny bardzo rozmaite;) Babowa nie zazdroszczę sytuacji z komornikiem:/ Dzisiejszy dzień należał do aktywnych, byliśmy na 4 cmentarzach więc trochę pochodziłam. Za to wieczór mam koszmarny, rozbolał mnie żołądek i jest mi niedobrze, a jakby tego było mało to hemoroidy dają o sobie znać..
Dziewczyny pomocy może znacie jakiś niezawodny sposób na to dziadostwo?

Odnośnik do komentarza

Ja już po wypiciu glukozy i powiem Wam, że jestem pozytywnie zaskoczona, bo spodziewałam się czegoś dużo gorszego ;) Jednak Pani w diagnostyce nie okłamała mnie mówiąc, że ta ich glukoza jest całkiem znośna.
Mamuśka_F ja mam podobny problem, ale póki co na szczęście nic nie boli i gdybym podczas mycia nie wyczuła, to pewnie nawet bym nie wiedziała. Tyle dobrego. No i lekarz na razie też nic mi nie zalecił. Czytałam o smarowaniu miodem i nasiadówkach, ale sama nie stosowałam. Przy następnej wizycie wspomnij swojemu lekarzowi o tym problemie może Ci podpowie coś bardziej konkretnego.

Odnośnik do komentarza

Cześć dziewczyny !
Wczoraj dałam sobie popalić na cmentarzach i dziś mam zamiar odpoczywać cały dzień :D spojenie mnie bolało i juz chodzić nie mogłam...
Co do hemoroidów to mi się pojawiły po porodzie ale nie bolą no chyba ze mam zatwierdzenie to są lekko odczuwalne ze są.... a tak to nic i tez się boję ze przy tym porodzie będzie jazda... mam masc z apteki ale pomaga tylko jakby na jedną część a na drugą nie ...

Odnośnik do komentarza

Dziękuję dziewczyny za cenne rady, oczywiście zgłoszę lekarzowi wszystkie moje dolegliwości, wizytę mam za tydzień. Justine a jaki miałaś wynik z glukometru? Czasami glukometry mają niezle przekłamania także bądź dobrej myśli:) Mnie glukoza czeka we wtorek lub środę o ile wypicie tego mnie nie przeraża to na sama myśl o siedzeniu tam dwie godziny robi mi się słabo.

Odnośnik do komentarza

No właśnie, to samo mi powiedziała Pani, która pobierała krew, że glukometr może troszkę przekłamywać i mam nadzieję, że w moim przypadku trochę zawyżył wynik ;) Do 99 podobno jest norma, a ja miałam 96, więc zmieściłam się, ale tak na styk, a zazwyczaj miałam niższe wartości. Czekam teraz na wyniki i oby było dobrze ;)
A co do siedzenia miałam podobnie, bardziej mnie przerażało, to czekanie niż wypicie tej glukozy.

Odnośnik do komentarza

Mam już wyniki i chyba jest w porządku. Na czczo wyszło w końcu 77 po godzinie 127 a po dwóch 111.
U mnie było to samo, chyba dużo osób wolne dziś miało i było bardzo tłoczno. Na szczęście Panie drzwi otworzyły i troszkę się schłodziło, ale ogólnie sporo osób narzekało na temperaturę. A i podobno po wypiciu tej glukozy mogą występować zawroty głowy. Jedyne co to odczuwam kość ogonową od tego siedzenia tam ;)

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...