Skocz do zawartości
Forum

Rekomendowane odpowiedzi

Kasia dobrze pisze. My nie wiemy co lubisz. Dla mnie np wanna odpada, bo jest niepraktyczna. Nikt u mnie w domu nie ma czasu na długie kąpiele. Więc wanna już na wstępie odpadała, bo dodatkowo zajmuje miejsce. Tutaj też możesz sobie poczytać więcej porad w tym temacie https://www.lazienkaplus.pl/pl/blog/wanna-czy-prysznic-104/ Min o tym ile wody idzie w przypadku wanny, a ile w przypadku prysznica ;)

Odnośnik do komentarza

marietta80
Kasia dobrze pisze. My nie wiemy co lubisz. Dla mnie np wanna odpada, bo jest niepraktyczna. Nikt u mnie w domu nie ma czasu na długie kąpiele. Więc wanna już na wstępie odpadała, bo dodatkowo zajmuje miejsce. Tutaj też możesz sobie poczytać więcej porad w tym temacie https://www.lazienkaplus.pl/pl/blog/wanna-czy-prysznic-104/ Min o tym ile wody idzie w przypadku wanny, a ile w przypadku prysznica ;)

Dzięki za ten poradnik, dużo praktycznych info wyczytałam. Problem w tym, że ja lubię i to i to. Czasem lubię poleżakować w wannie a czasem tylko szybko się myję. Stąd moje dylematy. Chociaż jak poczytałam o tym zużyciu wody, to tutaj zdecydowanie prysznic jednak na plus :)

Odnośnik do komentarza

Duży prysznic z niskim brodzikiem - łatwiej utrzymać czystośc, prościej wejść / wyjść, zużywa Sue zdecydowanie mniej wody co za tym idzie niższe rachunki za wodę...

Jak będą dzieci to mała wanienka albo duża miska i będzie super [ przerabiałam dwie wanny, prysznic z niskim i głębokim brodzikiem przy małych dzieciach więc wiem co mówię  ]

[reklama usunięta]

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

A ja bym polecała prysznic bez brodzika. Mam u siebie w dwóch łazienkach i ponownie bym sobie brodzika nie zrobiła Po pierwsze ładniejszy nowoczęsniejszy wygląd. Po drugie cena takiego rozwiazania wcale nie jest dużo wyższa od brodzika. Po trzecie mniej sprzątania.

Same zalety 🙂

Takie kabiny prysznicowe polecam przejrzeć sobie w sklepie Leroy Merlin. Aktualnie na sklepie mają wiele kabin typu walk in. Polecam po prostu wybrac sie do sklepu i zobaczyć sobie je na żywo. Tak będzie najlepiej.

U mnie jest taka z czarnymi okuciami:

main.jpg

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...