Skocz do zawartości
Forum

Dwójka dzieci i spędzanie z nimi czasu


Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam dwojke dzieci 3 latka i 1 rok. Dzieci sa bardzo zywe i glosne. Jest ciezko bo maz calymi dniami pracuje a babcie wgl nie pomagaja i nie przyjezdzaja. Wiec calymi dniami jestesmy sami, ale dajemy rade. Do sklepu chodzimy na spacery tez. Ale najgorzej jest na placu zabaw. Starsza od razu przestaje sluchac. Uradowana ze sa inne dzieci, lata skacze, goni, krzyczy. Probuje rozladowac sile. A ja z mlodszym ktory w miejscu ani na chwile.nie usiedzi bawie sie w piaskownicy albo na hustawce. Musze ciagle przy nim byc bo on nie odstepuje mnie na krok (Od razu jest ryk). Wiec jest mi ciezko pilnowac starsza zeby czasem komus cos nie zrobila bo musze przy malym byc. Wiec albo ciagle.musze z drugiego konca krzyczec do niej zeby tego czy tamtego nie robila. Albo brac malego pod pache i leciec interweniowac jak kogos bije czy sypie.piaskiem. Tłumacze ze tak nie wolno itd ale ona i tak swoje. A malego ciagle musze przy sobie.miec bo jest bardzo meczace. I nie wiem co zrobic. Bardzo nie lubie chodzic z nimi na plac zabaw bo wykonczaja mnie psychicznie. Najlepiej byloby isc z babcia albo tata zeby zawsze ktos jedne dziecko mial na oku ale nie ma takiej mozliwosci. Wiec jak moglabym spedzic czas z dziecmi zeby wylatali sie a ja nie padla z wykonczenia. Dodam ze mam domek z ogrodkiem na ktorym takze moga sie bawic.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...