Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość hanik92

Puk puk, mamusiu!

Rekomendowane odpowiedzi

Gość hanik92

Kiedy Wasze fasolki po raz pierwszy dały o sobie znać?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja pierwsze ruchy poczułam w 18 tygodniu ale jestem plus size i mam łożysko na przedniej ścianie ;-)

Marzenia są po to by je spełniać 🙂

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość felka88

Przy pierwszej ciąży trudno mi było określić "ten moment". Byłam przekonana że to żołądek daje o sobie znać. Natomiast teraz na 100 % mogę powiedzieć że był to początek 21 tyg.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość hanik92

Trudno jest mi określić pierwsze ruchy dziecka, na pewno to było coś dziwnego , fajne określenie "wiercenia" maluszka znalazłam na stronce:
rodzę z Prenalen
Pierwsze ruchy płodu to niesamowite przeżycie dla przyszłej mamy - do tej pory maluszek był widoczny praktycznie tylko na USG a teraz daje znać o swojej obecności. Pierwsze ruchy płodu przypominają "motylki w brzuchu", przelewanie i bulgotanie - często można je pomylić z ruchami jelit.
https://szkolarodzeniaprenalen.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość basikk

a ja ciągle czekam na te motylki, myślę że juz za 2 mies. doświadczę je w sobie:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość gość1

Moje pierwsze "motylki" to były 5 lat temu gdy zakochałam się w moim lubym, natomiast pierwsze ruchy wyczułam około 19 tyg. Jestem bardzo szczęśliwa :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...