Skocz do zawartości
Forum

Jaki wózek dla dziecka?


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jestesmy na etapie zmiany wozka glebokiego na spacerowy... wczesniej mielismy jakis chinski badziew, teraz chcialabym zainwestowac w cos konkretnego ale tez nie drogiego.. interesuja mnie glownie pompowane kola, wczesniej mielismy na piankach i tragedia... nie wspomne o zimie...
w internecie znalazlam taki wozek, czy ktoras z mam ma ten model ??? http://www.wozek-dzieciecy.pl/opinie/camarelo-elf
???
w internecie znalazlam cene 699zł uzywany juz za 450... mysle ze jest ok?
Z Gory dziekuje i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Gość OlgaKaminska

Wybór wózków jest dzisiaj ogromny. Przy pierwszym dziecku miałam taki duży, stylowy, z wielkimi kołami. Wyglądał fajnie ale był niesamowicie ciężki. Dlatego teraz jak miałam wybierać spacerówkę to zdecydowałam się na Chit Chat od Larktale. Jest lekki bo ma nylonową ramę i wazy 6,5kg. Poza tym bardzo prosto się sklada - plus do tego jeszcze ma wbudowany uchwyt do przenoszenia i pasek do noszenia na ramie. 😉

Odnośnik do komentarza
Gość Amelia1985

Cześć, ja osobiście uważam, że do wózka trzeba się "przymierzyć". Ja akurat jestem niska i nie każdy wózek udało mi się stabilnie złapać, a mam kilka schodków do pokonania na 1 piętro. Dlatego byliśmy w kilku sklepach stacjonarnych i powiem Wam, że wózek, który wybraliśmy przez internet odpadł w przedbiegach 🙂 ostatecznie zamówiliśmy w sklepie [reklama usunięta], bo mamy najbliżej z odbiorem i cena była najniższa. Pozdrawiam 

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Warto pomyśleć przed zakupem wózka, na jakie tereny będziemy jeździli? Czy będziesz go wnosiła po schodach itd I na tej podstawie dokonać wyboru. dobrze jest prześledzić jakie są obecnie dostępne wózki, wybrać 2-3 modele i iść do sklepu stacjonarnego zobaczyć na żywo wózek. Dlaczego to takie ważne? Kiedyś prawie kupiliśmy wózek, wyglądał super w internecie i cena była w promocji akurat, a my byliśmy wtedy chorzy i nie było jak wyjść z domu. Na szczęście była awaria systemu w banku :))) Kiedy zobaczyliśmy wózek na żywo okazał się kolubryną, której nijak nie umiałam złapać. Od tej pory chodzimy do naszego osiedlowego sklepu [reklama usunięta] i wybieramy takie rzeczy. 

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy
Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...