Skocz do zawartości
Forum

Jaki krem do biustu?


Gość Jelinkke

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Jelinkke

Dodam,że szukam tutaj czegoś profesjonalnego.Przetestowałam serum do biustu Eveline i poza ładnym zapachem praktycznie niczego mi nie dało. W sumie po tej cenie to nie mogłam sie niczego spodziewać :)

Teraz jednak chcialabym czegoś porządnego. Mam świadomosc,ze zwyklym serum biustu się nie powiekszy ale jakie serum sprawi, że biiust będzie mógł zyskać większe ujędrnienie?

Odnośnik do komentarza

Polecam Perfect Bust. Jest to cała seria. Zawiera w sobie tabletki plus oczywiście krem do biust. Polecam i to i to w zależności jaki efekt chcesz osiągnąć. Powiekzenie plus ujędrnienie daje cała kuracja, ale sam krem równiez jest fajny ponieważ ładnie napina i podnosi. Duzą role tutaj ogrywają rownież geny Polecam ćwiczenia siłowe, chociaz z czasem i grawitacją niekiedy wygrać się nie da ;)

Odnośnik do komentarza
Gość jelinkke

Bardzo dziękuję za odpowiedzi, zastanowię się nad kupnem. Mam pytanie, co sądzicie jeszcze o serum vichy na biust? I czy to serum perfect bust da się kupić stacjonarnie?

Chcę głównie unieść i ujędrnić biust. Chociaż jeśli lekko by się powiększył to bym nie narzekała ;)

Odnośnik do komentarza

Ne przepadam za firmą Vichy tak więc nie wiem czy bym sobie to kupiła. Miałam wiele kosmetyków tej firmy Na połowie z nich się zawiodłam (kiepska jakość w stosunku do ceny jaką trzeba za nie zapłacić tak wiec raczej już się na to nie zdecyduje). Co do sklepów to polecam przejrzeć sobie jak wyglądają ceny w sklepach online, widziałam również perfect bust na allegro Jest to dość popularny produkt tak więc bedziesz mogła znaleźć go w wielu miejscach. Pamiętaj również o ćwiczeniach siłowych. Grawitacja również swoje zrobi.

Odnośnik do komentarza
Gość kasiakasia8333

Aktualnie jestem bardzo zadowolona z kremu do biustu Perfect Bust. Właśnie kończę pierwsze opakowanie tego preparatu i naprawdę jest skuteczny. Wydajność jest dobra, używam dwa tygodnie, Używam dwa razy dziennie. Podoba mi się zapach i konsystencja, wykonuję krótki masaż dookoła każdej piersi i potem kontynuuję w kierunku szyi aż za ramiona. I ujędrnienie i nawilżenie zauważalne. Ciekawa jestem czy ktoś może używał tabletek do powiekszania biustu z tej samej serii? Działają?

Odnośnik do komentarza

Stosowała produkty od Bust Up (Keloo.store) i powiem szczerze, że to faktycznie produkty, które mimo że w 100% naturalne to dają bardzo dobre efekty przy ich stosowaniu i można liczyć na to, że ten wygląd biustu będzie znacznie lepszy dzięki nim. Warto spróbować szczególnie jeśli myślisz o operacyjnym powiększaniu biustu to wydaje mi się, że na początek taka opcja będzie dobrym rozwiązaniem. Jeśli to się nie uda to oddadzą pieniądze i wtedy możesz się decydować ewentualnie na zabieg. U mnie produkt nie tylko powiększył biust, ale jeszcze zmniejszył bolesność miesiączek.

 

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...