Skocz do zawartości
Forum

Styczniowe mamusie 2019


kasiek_11

Rekomendowane odpowiedzi

Tez mi sie nie podoba to forum!!!

Ja nie wiedzialam, ze jest cos takiego jak kubek 360. 

 

U mnie jest jedna drzemka w dzien.

Pobudka ok 9. Drzemka do dwoch godzin (choc czasem tylko pol) pomiedzy 12 a 15. I idzie spac o 20-21.

Ale budzi sie po 30-40 minutach, jakby to byla drzemka. Ale zazwyczaj idzie dalej spac. A czasem szaleje do 23. 

Styczniowe Mamusie 2019 - lista
Szwecja, Sztokholm
Harry, 1 luty 2019

Odnośnik do komentarza

Hej.

Serio juz nie wiem, czy to taka cisza czy forum nie dziala 😕

 

Musze Wam sie pochwalic.. choc i jestem szczesliwa i przerazona. Wyprawiam roczek razem ze chrzcinami. I w kocu zebralam sie i zaprosilam gosci. I przyjezdza 12 osob z Polski. A to tylko moja rodzina bo maz nie utrzumuje kontaktow ze swoja.

w tym momencie bardzo sie ciesze bo i te 12 przenocowac to nie lada wyczyn.

Styczniowe Mamusie 2019 - lista
Szwecja, Sztokholm
Harry, 1 luty 2019

Odnośnik do komentarza

Forum działa. Choć je to wygląd jest nieco irytujący. 

Przyzwyczaimy się jakoś. Próbowałam coś wczoraj napisać ale milion razy mnie wyrzucało. Przynajmniej się zachowywało to co napisałam. Ale później już nie miałam czasu. 

Siedzę znów z dziećmi w domu. Sztormy nas nawiedzają. Ciekawa jestem co dziś szefowa zrobi bo w piątek mieliśmy wolne z powodu żółtego alarmu.  Ja oczywiście zostałam ponfirmowana że nie muszę iść do pracy wtedy kiedy już w niej byłam. Ale skoro juz byłam to sobie ogarnęłam żeby nie mieć więcej na poniedziałek. No a dziś znów alert tylko że pomarańczowy czyli silniejszy.

http://s6.suwaczek.com/201607111770.png

http://s8.suwaczek.com/201901274965.png

Odnośnik do komentarza

Czesc dxiewczyny ooo matkoo dziwne to forum!!!  Ja zrobilam Chrzciny w grudniu w Polsce z urodzinkami.  Prosilam zeby xaduzo prezentow nie bylo bo to nie ma sensu . Chodxilo mi glownie o spotkanie rodzinne i zdjecie wspolne 🙂 julek biega , wchodzi po schodach ,zaczol wlazic na kanape i z niej schodxic . Kocha grzechotac wszystkim ,stukac pukac itp.  Proboje wszystkiego do jedzenia na cos ma uczulenie bo na plecach ma plame ktora zaognia sie czasem mniej czasem bardziej musze zrobic badania na co jest uczulony.  Co do spania jezuuu to katorga mordega chodzimy wykonczeni. W dzien spi dwa razy po godzinie . Ostatnie spanie do 16 , chodzi spac okolo 21  i jeszcze by biegal. Spi najlepiej do okolo 12/1 w nocy pozniej wstaje chce na rece i do nas do lozka . I jeszcze zeby spal to bym przezyla ale on sie wierci , rzuca niespokojny jest. Smoczek wypada mordega . Temu komu spia dzieci od 21 do 5 rano zazdroszcze !!!  Pozatym wrocilam do pracy  huraa fajnie bo moge cos innego porobic i wkoncu kasa wplynie na konto.  A cu u was co fajnego robia wasze dzieciaki. ? Czy faktycznie forum umiera ???

Odnośnik do komentarza

😁☹️okropne jest to nowe forum. Ciągle mnie wylogowuje i muszę szukać naszego forum. Poza tym dodałam ostatnio ikonki i teraz ich nie mogę wykasować z posta. 

Ola od kilku dni też schodzi z kanapy czy łóżka. Potrafi kilkadziesiąt minut wchodzić i schodzić. I już coraz więcej rozumie. Ostatnio ją zostawiłam z teściami. Bawiła się, a potem jak przechodzili przez korytarz popatrzyła na drzwi, pomachała i powiedziała 'mama papa'. Aż byłam w szoku. 

https://www.suwaczki.com/tickers/km5sf71xjod0nrr8.png

Odnośnik do komentarza

Moj od jakiegos czasu umie schodzic z kanapy i nawet z lozka, ale jest dosc wysoko i musze mu przytrzymywac raczki.

Wlasnie juz dwa razy probowalam go uspic, bo marudny, trze oczka. Ale troche pocycka i ucieka z lozka 😜

Wchodzil na kanape, ale sie odumial. 

Mam za to inny problem. Bardzo sie boi. Jak drzwi trzaskaja, jak ktos wchodzi do domu. I takich o dzwiekow (dzis sie przestraszyl jak zmywarka skonczyla myc i jakby drzwiczki od odszczelniaja po chwili, samego dzwieku skonczonego mycia sie nie boi). Zaczyna plakac i "biec" do mnie. 

Styczniowe Mamusie 2019 - lista
Szwecja, Sztokholm
Harry, 1 luty 2019

Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, Gizel napisał:

Gizel jaka wchodzi po schodach? Na czwórką?

Moi wchodzą na czwóraka. I też i na wersalka i z wersalki s godzą bez problemów.

U nas jest problem z zasypianiem w dzień. Zwłaszcza u Lekki, muszę na rękach nosić, A potem śpi na podłodze na kostkach, bo nie da się odłożyć nie do wozka nie do łóżeczka.Paulunka zasypia w miarę. Śpią dalej dwa razy. Pierwszy tak z 30-40 min, a drugi różnie bywa od 30 min do 2h. O 20 idziemy się  kąpać i spać.  I tu zasypiają bez problemów w lozeczkach. Śpią do 7 -7.30. W nocy mają jedna albo dwie pobudki. Ale daje mm i dalej spia.

 

 

Odnośnik do komentarza

Nasz potrafi włazić na schody, przy kanapie robi już kroczki.

W dzień na spanie muszę lulać, śpi różnie - od 0,5 godziny do 1,5. Na spanie nocne muszę go oduczyć lulania, na razie odkładam do łóżeczka i siedzę obok aż zaśnie - podaję smoczka, czasami położę jak wstanie. Za kilka dni chyba zacznę go już zostawiać żeby sam zasypiał. Śpi do 2-3, dostaje cycka i śpi do 6-7 - znowu cycek i czasami jeszcze zaśnie na godzinę, a czasami nie.

Walczę cały czas z tą grzybicą piersi (chyba to to, bo już sama nie wiem). Nystatyna narazie nie pomaga całkowicie, brałam też Flucofast ale bez rezultatów. W sumie zaczyna boleć pierś tylko po niektórych karmieniach - np. jest cały dzień spokój, dwa razy z tej piersi nakarmię i nic się nie dzieje, a nakarmię w nocy i zaraz po karmieniu zaczyna narastać ból. Ibuprom pomaga dopiero po godzinie (albo to samo przechodzi a nie od tabletek - ciężko powiedzieć). Ogólnie dziwna sytuacja ale bardzo uciążliwa, bo ból przy karmieniu albo po karmieniu czasami jest taki że mam ochotę oderwać sobie cycka :/

https://www.suwaczki.com/tickers/17u96iyerr760asd.png
http://www.suwaczki.com/tickers/qb3c20mmhtsnfha6.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...