Skocz do zawartości
Forum

Styczniowe mamusie 2019


kasiek_11

Rekomendowane odpowiedzi

Ja na mm i dzisiaj przespaliśmy cała noc od 20:00 do 6:00, zaczęłam zagęszczać mleko na noc i jak narazie super i kupy tez się poprawiły, daje tez już po troszku jabłka i marchewki, narazie ze słoiczków a jak w sklepach będzie już coś świeżego to będę sama robić, jabłko wcina jak szalony z marchewka gorzej :)
A takto całkiem grzeczny w dzień nawet sporo śpi a jak nie to trochę na macie poleży trochę ponoszę pobawię , już ładnie chwyta i ostatnio sam obrócił się z brzuszka na plecki ;)

monthly_2019_04/styczniowe-mamusie-2019_74266.jpg

https://www.suwaczki.com/tickers/f2wli09k9tkoahf3.png

Odnośnik do komentarza

Kawa, Babeczqa sliczni Wasi chlopcy ;)
I tacy duzi sie wydaja juz.
Moj tez wydaje mi sie juz taki wiekszy. Ale widze duza roznice jak jest o te 2 do 4 tygodni mlodszy.
Tak to glowke ladnie trzyma, ale na brzuszku nie chce podnosic.
Wlasnie moj lezy na macie. Co chwila albo sie smieje albo denerwuje i juz sama nie wiem czy go zabierac czy dac lezec ;)

Styczniowe Mamusie 2019 - lista
Szwecja, Sztokholm
Harry, 1 luty 2019

Odnośnik do komentarza

Narazie zaczynamy wiec dodaje kaszkę z hippa po 4 miesiącu ale widziałam tez z bobovity dużo mlecznych i smakowych, w każdym razie jak robię mleko 150ml to daje 5 łyżeczek mleka i jedna kaszki, narazie czekam jaka będzie kupa bo ostatnio była ładna ale chce się jeszcze upewnić czy nie będzie problemów i myśle ze w tedy dam 2 łyżeczki kaszki a 4 mleka, nie wiem właśnie jak z tymi proporcjami i szukam po internecie jak inne mamy robią :)
A smoczek dalej mamy z wolnym przepływem może jak bardziej zagęszcze mleko to mu dam ten średni, bo narazie to się krztusi nim :)

https://www.suwaczki.com/tickers/f2wli09k9tkoahf3.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...