Skocz do zawartości
Forum

Styczniowe mamusie 2019


kasiek_11

Rekomendowane odpowiedzi

Pawian- no katar u takich maluchów to przesrana sprawa. Może trwać i dwa tyg. Koniecznie musisz ściągać!! Bez tego nasivin nie pomoże. I dużo nawilżać nos. Nawilżać ściągać nawilżać ściągać i tak w kółko. Maść majerankowa jest bardzo dobra. Ja stosowałam takie olejki azeta bio one tez ułatwiają oddychanie. No i lepiej niech spi na podwyższeniu.

Odnośnik do komentarza

U nas półtora tygodnia trwał katar pierwsze 3 dni najgorsze musisz ściągać i psikac woda to podstawa po ściągnięciu rano po obiadku i wieczorem psik nasiwinem ja po dwie krople do każdej dziurki w międzyczasie maść majerankowa kupiłam małej też arromactiv też się sprawdzał ale trzeba uważać bo może uczulać co 3 dni byliśmy w przychodni na osłuchaniu bo moment może zejść na oskrzela nam bardzo nhalacje pomogły mała je uwielbiała po nich lepiej oddychała i się super sciagalo

https://www.suwaczki.com/tickers/iv09df9hkrcubd6z.png

Odnośnik do komentarza

O ja glupia, nieswiadoma. To co do tej pory narzekalam to NIC, PIKUS i w ogole jakas glupota. Prawie 10 tygodni moje dziecko bylo idealne.
Od wczoraj placz. I chce byc tylko na raczkach. I to najlepiej chodzic. Mam serio szczera nadzieje, ze to skok. Ciagle sie boje, ze go moze cos boli. Ale chyba nie jak noszenie po chwili uspokaja?
I czy to normalne ze w nosku cos zalega? Bo jako tako kataru nie ma. Ale rzęzi, wiec odciagam katarkiem i sa glutki. Ale to tak raz dziennie. Zazwyczaj po nocy.
Polozna odradzala odciaganie. Kazala aplikowac tylko sol fizjologiczna do noska wiele razy dziennie. Ale to nie bardzo pomagalo. I zalegalo cos w nosku.

Styczniowe Mamusie 2019 - lista
Szwecja, Sztokholm
Harry, 1 luty 2019

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny jeszcze jedna rzecz mnie martwi. Mała przy tym Katarze słabiej je tzn nie bardzo chce ssac pierś. Boje sie bardzo o utrzymanie laktacji. Wczesniej jadła nawet co godzine a teraz nie chce nawet do piersi i nie cieszy sie na widok piersi jak wczesniej. Czy jak minie katar to apetyt poprzedni jej wróci? Jak było u Was kochane?

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny ile jedzą Wasze 3 miesięczne dzieci karmione mm? Moja 14go kończy 3 miesiące, chyba ma jakiś skok no w ciągu dnia śpi max 15 minut nic nie odpowiada, natomiast wiecznie by jadła. Miałyśmy już fajny rytm dnia i wszystko poszło... na opakowaniu mm jest niby ze 3-4 miesiące 5x200 czyli wychodzi litr na dobe. Moja tez tyle zje z tym że na 7 razy. Ale czy to nie za dużo?

Odnośnik do komentarza

Czesc dziewczyny u nas co do jedzenia to w ciagu dnia kolo 500 do 700 raz nawet i 400 , je po 60 po 90 na snie najwiecej. I wychodzi ze raz je po 2godzinach a raz po 4. Wieczorem kolo 20 i 23 i 5rano je po 100/120. Co do lezenia na brzuchu z 5 minuti juz nie chce. Za to rozpoznaje sie w lustrze i zaczyna sie smiac w gos . Ze spaniem w domu z 15/20 minut na spacerze z 2 potrafi przespac. Ide jutro zwarzyc zmierzyc dam znac po juz ile ma ten moj 14tygodniowy synus:)

Odnośnik do komentarza

Mój zjada od 170 do 200ml, ale nie zawsze wszystko zjada, nie daje na sile
A je po 3-4h:)

U mnie tez już poznaje się w lustrze i śmieje się tak śmiesznie w głos, dzisiaj szczepienie także zobaczymy jak z pomiarami, a pozatym strasznie się ślini dosłownie jak by szklankę wody na niego wylać, ciagle body przemoczone, wasze dzidziule tez tak maja ?:)

https://www.suwaczki.com/tickers/f2wli09k9tkoahf3.png

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny, my końcu zdrowi. Co napisze to że przy chorobie i katarze a zwłaszcza kaszlu może też boleć gardło więc maluszki mogą wtedy nie chcieć jeść. 5 dni z Robertem to przechodziłam z tym że on większy więc mu nic nie było z tego powodu że nie jadł. Bo wsumie to jadł tylko mleko, dawałam mu też swoje ile odciaglam i pił wodę z witaminami. Laura się na szczęście uchroniła przed tym. W środę byłam z nią na kontroli to waży już 5800, prawie kilogram przytyła przez miesiąc więc wszystko fajnie tylko kp. Wkoncu udało mi się wygrać z moim upartym mężem. Nie pisałam o tym ale Robert zrobił się bardzo nie grzeczny i tłumaczyłam mężowi żeby nie puszczał my TV, żeby nie dawał słodyczy zamiast jedzenia, żeby jak się z nim bawi to sam nie gapil się w tv, żeby nie bawił się w domu telefonem jak Robert nie śpi itd itd ale jak grochem o ścianę i "naczytalas się w internecie bzdur". Dzien przed zebraniem nie wytrzymałam bo ten mu do kolacji bajki puszcza i dziecko zamiast jeść do się w telefon gapi a tatuś na drugim siedzi i fb przegląda , wyrwalam mu telefon z ręki i powiedziałam że od dziś od godz 16 do 20 w tym domu jest zakaz i też się będę stosować, mąż o dziwo się zgodził. Noi wczoraj zebranie w przedszkolu na ktore wzięłam wyjątkowo męża, na słuchał się że Robert zrobił się nieposluszny itp I wkoncu do pacana dotarło i wczoraj calutki dzień był w domu bo I tak wziął wolne by być na zebraniu a potem przedstawieniu Roberta i bez tv i bez telefonu cały czas się z nim bawil a Robert szczesliwy odrazu innego dziecko. Głupio nawet pisać ale ja miałam nadzieję idąc na zebranie że one powiedzą że Robert w przedszkolu też się gorzej zachowuje. Zgonilam na bunt dwulatka żeby nie było. Ale w domu męża sobie potem wyporzyczylam w koncu dotarło. Trzymajcie kciuki oby na dłużej a nie na jeden dzień. Łatwo jest zabronić tv i telefonu dwulatkowi nawet nie zauważył tego, gorzej 26 latkowi zabrać pilota i telefon.

http://s6.suwaczek.com/201607111770.png

http://s8.suwaczek.com/201901274965.png

Odnośnik do komentarza

Moja Ola po ostatnim kryzysie już ładnie jadła w tym tygodniu i przybyła. Waży 5100g. Myślałam, że nic nam mąż nie sprzedał, bo tylko lekki katar miałam, a tu od wieczora gorzej i ból gardła. Boję się, żeby młoda jednak nie zachorowała, bo jutro wyjeżdżamy i byłoby trudno. I tak będzie. Jutro ciężki dzień. Od rana do 23 w podróży, 2 samoloty i prom. Trochę się boję jak to mała zniesie:-(

https://www.suwaczki.com/tickers/km5sf71xjod0nrr8.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...