Skocz do zawartości
Forum

Styczniowe mamusie 2019


kasiek_11

Rekomendowane odpowiedzi

Hej ho przyszłe ciężarówki :D Ja mam dzisiaj za to zsanie na jedzenie, spanie. Trochę pobolewały mnie jajniki. Spać bym mogła cały dzień chociaż wstałam z dużą energią i nawet posprzątałam, ale teraz mam uczucie "wyjęcia" baterii :D pośpijmy ile się da, bo pózniej jak przyjdą te nasze pociechy na świat to nie będzie na to tyle czasu :D
Mam do Was jeszcze pytanie. Czy któraś z Was już położyła pracodawcy zwolnienie ciążowe?

https://www.suwaczki.com/tickers/felkmewagxp0ff61.png

Odnośnik do komentarza

Ja też senna i ogólnie zmęczona, ale nie jest źle.. Najgorzej że zaczyna mi być mega nie dobrze.. Wczoraj wieczorem myślałam że pierwszy raz zawisne nad WC.. :p zwolnienia nie daje mimo że pracuje z dziećmi, narazie nie czuje takiej potrzeby, przynajmniej poki serduszka nie zobaczę.. Nie chcę się wyrywać bo równie bywa..

Odnośnik do komentarza

Kasiek, racja. Ja poprzednio, jeszcze pracując na etacie, położyłam zwolnienie praktycznie od razu - to była jesień w przedszkolu... Więc ryzyko duże. Długo się nie pocieszyłam, później bardzo trudno było wrócić, jak już wszyscy wiedzieli, że poroniłam. Lepiej poczekać. :)

https://www.suwaczki.com/tickers/34bw3e3kf7knpspe.png
24.11.2017 - Nasza Maleńka Istotka

Odnośnik do komentarza

Kawa gratulacje :) Byłam w poprzedniej ciąży na takim etapie na wizycie :) Piękny widok :) ❤️

Kasiek - ja miałam dość poważne problemy psychiczne po poronieniu i niestety powrót do pracy był moim największym stresorem... Odeszłam sama i po kilku dniach zaczęłam żyć coraz normalniej. Żałowałam troszeczkę, bo lubiłam tę pracę, dziewczyny i dyrektorkę, ale dzięki tamtej decyzji jestem teraz zdrowa i w kolejnej ciąży :) ❤️

https://www.suwaczki.com/tickers/34bw3e3kf7knpspe.png
24.11.2017 - Nasza Maleńka Istotka

Odnośnik do komentarza

Aaa w ten sposób no ja jestem typem człowieka którego praca leczy :p dwa tyg po wyjściu ze szpitala mimo że miałam miesięczny macierzyński poszłam do dyrektorki no ale mi odmówiła więc znalazłam pracę poza zawodem i pracowałam tam półtora roku i też bardzo lubiłam te babeczki ale jednak chciałam zmienić na swój zawód :) obecnie bardzo się spełniam zawodowo także mam nadzieję że dyrektorka zmieni mi troche grafik i bd mogła pracować :)

Odnośnik do komentarza

Asiaczek88 nie martw się. W mojej drugiej ciąży na tym etapie był tylko pęcherzyk bez ciałka żółtego. Lekarz powiedział, że za szybko przyszłam. Kazał przyjść za 2 tyg. Po tych 2 tyg był już zarodek z bijacym serduszkiem:)
Teraz, w trzeciej ciąży nie spieszę się aby się nie denerwować.
Idę dopiero jak będę w siódmym tygodniu :)

Odnośnik do komentarza

Witam, jeżeli mogę to dołączę i ja. Mi też wychodzi jakoś 6 tydzien ciesze się ale i boję mam w domu 7 miesięczny wulkan energii i ledwo za nim nadążam ;), wizytę mam w następny piątek i tez czekam z niecierpliwością ...

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...