Skocz do zawartości
Forum

Hcg całkowite i testy ciążowe


Gość Anonimowa

Rekomendowane odpowiedzi

Hej, spóźnia mi się okres już ponad tydzień. Potencjalnie ryzykowna sytuacja miała miejsce 5 i 11 dnia cyklu (przeniesienie preejakulatu do pochwy na palcach). Dodam, że przez te parę tygodni towarzyszył mi ogromny stres. 31 dnia cyklu wykonałam 2 testy ciążowe - wynik negatywny. Następnie 2 dni później kolejne, rano - wynik negatywny. 36. dnia cyklu wykonałam test rano - negatywny, jednak po 4h pojawiła się tam druga, prawie niewidoczna druga kreska, co bardzo mnie zmartwiło, gdyż przy wcześniejszych testach nie miałam takiej sytuacji. Poszłam zrobić test z krwi hcg, wynik wyniósł <1,20. Czy powinnam powtórzyć test z krwi i ciążowy za parę dni? Czy mogę już przestać się martwić i stresować?

Odnośnik do komentarza

Hej, to znowu ja. Nadal nie dostałam okresu, do ginekologa przyjdę w przyszłym tygodniu. Martwię się, bo utrzymuje się u mnie od pewnego czasu podwyższona temperatura, wczoraj bolały mnie piersi i brzuch (jak na okres), jednak on nadal się nie pojawił, a ból ustał. Czy mogą to być zaburzenia hormonalne czy nadal istnieje cień szansy, że testy które zrobiłam się myliły? :/

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...