Skocz do zawartości
Forum

Jak znaleźć dobrą nianię?


Rekomendowane odpowiedzi

Gość oszukana

chciałam się podzielić moim przykrym doświadczeniem z portalem niania.pl. Założyłam konto premium na 2 tyg (60 zl), po tym czasie bez mojej wiedzy ściągnięto mi z konta dodatkowo 180 zł (co dwa tygodnie przez 2 miesiące), uważajcie z tym portalem!

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny, czy miałyście okazję korzystać z www.helphoo.com? Wygląda, że można tam znaleźć sprawdzoną nianię bezpośrednio. Kontaktujesz się od razu z osobami zainteresowanymi. Wrzuciłam swoje ogłoszenie i dostałam dwie oferty. A najciekawsze jest to że jest za darmo

Odnośnik do komentarza

Dobra niania jest na wagę złota. Warto przyjrzeć się profilom na profesjonalnych portalach ogłoszeniowych, na facebooku łatwo dostać szybką odpowiedź i nic poza tym - szczerze to nie wiem od czego to zależy.
Jak dotąd korzystałam z niania.pl i yoopies.pl 
Polecam zwracać uwage na recenzje, to pomaga.

Odnośnik do komentarza

Zgadzam się, że dobra niania jest na wagę złota. Jednak zostawianie komuś dziecka to wielkie ryzyko, dlatego trzeba naprawdę profesjonalnie podejść do selekcji. IMHO dobrze jest popytać się znajomych. To chyba najlepsze rozwiązanie. Bo załóżmy, że kuzynka koleżanki z pracy ma nianię i jest zadowolona. Wtedy są duże szanse na to, że Ty też będziesz. A ufanie tylko opisowi w sieci i opiniom z neta to jest jednak swego rodzaju ryzyko

Odnośnik do komentarza
W dniu 3/9/2022 o 7:08 AM, vxvxvzz napisał:

Zgadzam się, że dobra niania jest na wagę złota. Jednak zostawianie komuś dziecka to wielkie ryzyko, dlatego trzeba naprawdę profesjonalnie podejść do selekcji. IMHO dobrze jest popytać się znajomych. To chyba najlepsze rozwiązanie. Bo załóżmy, że kuzynka koleżanki z pracy ma nianię i jest zadowolona. Wtedy są duże szanse na to, że Ty też będziesz. A ufanie tylko opisowi w sieci i opiniom z neta to jest jednak swego rodzaju ryzyko

Trochę nie rozumiem Twojego kierunku. Osoby znalezione za pomocą internetu, niezależnie od tego jaki maja opis/opinię/referencje, to i tak do nas rodziców należy weryfikacja tych informacji. Ja znalazłam nianię za pomocą serwisu Niania.pl https://www.niania.pl/warszawa?qy=a, który dostarczył mi podstawowych informacji o opiekunce, które sama musiałam zweryfikować podczas spotkania. 

Odnośnik do komentarza

Broń boże to jej nie nagrywać xD polecam robić spotkania zapoznawcze i patrzeć jak się niania zachowuje w danych sytuacjach, to dużo mówi o człowieku wbrew pozorom. Np, jak dziecko się rozpłacze - jak zareaguje? Powie dziecku ze ma przestać czy z nim o tym porozmawia, by umiało lepiej zrozumieć swoje emocje? To są takie błahe rzeczy, a dużo mogą powiedzieć o opiekunce.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...