Skocz do zawartości
Forum

Nienajedzone niemowlę


Gość ŚWIEŻA MAMA 2

Rekomendowane odpowiedzi

Gość ŚWIEŻA MAMA 2

Witam, moja córka ma dzisiaj miesiac, jest karmiona mlekiem modyfikowanym i piersią ALE - mleko modyfikowane bo sie nie najada piersią, wypije butelke 90-100ml odbije i płacze szuka pierś na piersi siedzi 1.5 godz po upływie tego czasu denerwuje się, płacze bo jest głodna i tak caly dzień. Czy można jakos zagęścić mleko ? Proszę o odpowiedź

Odnośnik do komentarza

Wydaje mi się, że za szybko postanowiłaś dokarmiać małą. Jeszcze się nie zdarzyło, żeby dzieciątko się nie najadło z piersi. Może to ból brzuszka ją denerwuje. Polecam ci herbatkę laktacyjną Lactosan. Sama piłam i mały nie miał nigdy kolek. Pij dużo płynów w ciągu dnia, tak do 3l. Pamiętaj że częste dostawianie gwarantuje utrzymanie laktacji. Karmienie na żądanie czasem na początku oznacza częste przystawianie. A jak jest przy piersi te 1,5 godz to słyszysz przełykanie czy po prostu ssie pierś jak smoczek do snu?

Odnośnik do komentarza
Gość Anetamamaamelki

Witam, zgadzam sie z wypowiedzia poprzedniczki, aby miec wystarczajaco pokarmu trzeba jak najczesciej przystawiac malychy do piersi, przez pierwszy miesiac moje dziaciaczki siedzialy na piersi calymi dniami i tez na poczatku sie troszke denerwowaly ale z czasem gdy laktacja sie unormowala wszystko sie ulozylo. Niestety ale podawanie butelki zwlaszcza tak malemu dzieciatku czesto prowadzi do tego ze dziecko nie chce wiecej ssac piersi . Jezeli Chce Pani karmic piersia to prosze nie dokarmiec a przystawaiac maluszka jak najczesciej a tak jak w moich dwoch przypadkach i u Pani z czasem wszystko sie unormuje. Zycze powodzenia i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...