Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Andziaa623

Plamki na plecach roczniaka

Rekomendowane odpowiedzi

Znalazłam u rocznego synka 4 czerwone plamki na plecach. Jedna plamka miała bąbel. Rano z planem zrobiły się czerwone krostki. W tej chwili jest ich 5. 4 na plecach i jedna na barku. Rano miał stan podgoraczkowy. Po nurofenie gorączki nie było. Co to może być? Lekarza mam dopiero wieczorem.
Pozdrawiam

monthly_2018_04/plamki-na-plecach-roczniaka_66398.jpg

monthly_2018_04/plamki-na-plecach-roczniaka_66399.jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość KiniaAAa

Hej, mozesz napisac co powiedzial Ci lekarz na te plamy? U mojego syna zauwazylam takie same. Lekarz ewentualnie dopiero w poniedzialek, ale nie licze zbytnio na niego. Mieszkam Za granica i tutaj bardzo wszystko bagatelizuja. Jezeli mozesz to daj znac jak skonczyla sie Wasza przygoda z tymi plamkami

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Monika

Zdjęcia są dosyć niewyraźne, dlatego ciężko dokładnie określić pochodzenie tych plamek. Możliwe, że to mięczak zakaźny. Moje dziecko zaraziło się nim w ubiegłym roku. Początkowo próbowaliśmy naturalnych metod leczenia, ale ostatecznie zdecydowałam się na zakup preparatu Mollusan MED. Był to absolutnie strzał w dziesiątkę. Zmiany szybko zaczęły znikać i już po kilku tygodniach nie było po nich śladu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...