Skocz do zawartości
Forum

Grudniówki 2018


Rekomendowane odpowiedzi

Gość justyna2903

Hej wszystkim;)) prawdopodobnie będę grudniowa tak wychodzi z moich obliczeń;) w poniedziałek się dowiem na kiedy mam termin bo idę pierwszy raz na badanie. Mam pytanie do was. Od kiedy idziecie na zwolnienie? Pracuje w sklepie monopolowym mamy trochę dźwigania bo mamy schody i wszystkie towary musimy wnosić same. Kiedy kierowniczka się dowiedziała że jestem w ciąży kazała mi iść odrazu na zwolnienie. Jak myślicie lekarz odrazu wypisze mi zwolnienie?

Odnośnik do komentarza
Gość Roksi8

Mnie już przy pierwszej wizycie potwierdzajacej ciąże lekarka wypytala gdzie pracuje i w jakich warunkach, na ile czuje się na siłach pracować dalej - wręcz sama chciała mi to zwolnienie dać, tylko ja nie chciałam. Ale druga sprawa, że chodzę prywatnie, może to miało wpływ na jej zachowanie

Odnośnik do komentarza
Gość justyna2903

No o to chodzi że ja też idę teraz prywatnie. W pierwszej ciąży też do niego chodziłam ale zwolnienie wzięłam jakoś w 13 tygodniu bo pracowałam gdzie indziej. Mam nadzieję że mi wypisze to zwolnienie bez żadnego "ale".

Odnośnik do komentarza

Grupa jest tajna wiec nie mozna jej wyszukać to wiadomo ale czy znajomi nie będą jej tez widzieli ze do niej należę w informacjach o grupach? Wolałabym zeby narazie nie bylo widać bo wiadomo wszyscy by wiedzieli a różne rzeczy sie dzieją tym bardziej ze jeszcze nie potwierdzone u lekarza.

Odnośnik do komentarza
Gość Rudarudziutka

Hej wszystkim! :) Najprawdopodobniej też jestem grudniową ciężarówka :) w poniedziałek dwie kreski, beta 1651, na USG pecherzyk ciążowy 5mm. Dzisiaj powtórzyłam betę. To moja pierwsza ciąża. Nie mogę doczekać się kolejnego USG za dwa tygodnie, czy będzie serduszko? Tak strasznie się boję. 25.04 robiłam betę i była negatywna. OM 19.03 ale Pani Doktor powiedziała, że jej ciąża wygląda na ok. 4 tyg.

Dołączam do grupy na FB :)

Odnośnik do komentarza

Witajcie!
Ja również mam termin na grudzień 22.12 wychodzi i z om i z USG. Rok temu straciłam ciążę... serduszko przestało bić dokładnie na tym etapie na którym jestem teraz. Dlatego bardzo się stresuje przed poniedziałkową wizytą. To będzie już trzecia. Póki co było wszystko w porządku. Poza tym że mam lekko dwurożna macicę co wyszło dopiero teraz w ciąży ale lekarz mówi że wada jest bardzo niewielka i nie powinna nic komplikować. Mam Hashimoto wykryte po poronieniu i wyszły mi też mutacje związane z krzepliwością dlatego codziennie robię sobie zastrzyk. Mam też za wysoki poziom glukozy na czczo i biorę na to tabletki. Także jestem zabezpieczona lekami i mam nadzieję że tym razem będzie dobrze. Teraz mam urlop i się lenie ;) a konkretnie to męczą mnie mdłości właśnie. Oby do poniedziałku...

https://www.suwaczki.com/tickers/atdc4z17a3wfj9ra.png

Aniołek 13.05.2017

Odnośnik do komentarza
Gość Agulka90

Witajcie! Chciałam dołączyć do Was :) aktualnie 10tc a termin na 22.12 :) jestem już mama, mam synka Adasia 4 lata a rok temu we wrześniu straciłam synka w 20tc. Teraz bardzo się stresuje ciąża tym bardziej że od ponad tygodnia plamie na brązowo. Z dzidzia wszystko ok, serduszko bije. Wspomagam się luteina i że względu na stratę łykam acard od samego początku. Mam nadzieję że tym razem wszystko skończy się dobrze

Odnośnik do komentarza

Emkka90
Witajcie!
Ja również mam termin na grudzień 22.12 wychodzi i z om i z USG. Rok temu straciłam ciążę... serduszko przestało bić dokładnie na tym etapie na którym jestem teraz. Dlatego bardzo się stresuje przed poniedziałkową wizytą. To będzie już trzecia. Póki co było wszystko w porządku. Poza tym że mam lekko dwurożna macicę co wyszło dopiero teraz w ciąży ale lekarz mówi że wada jest bardzo niewielka i nie powinna nic komplikować. Mam Hashimoto wykryte po poronieniu i wyszły mi też mutacje związane z krzepliwością dlatego codziennie robię sobie zastrzyk. Mam też za wysoki poziom glukozy na czczo i biorę na to tabletki. Także jestem zabezpieczona lekami i mam nadzieję że tym razem będzie dobrze. Teraz mam urlop i się lenie ;) a konkretnie to męczą mnie mdłości właśnie. Oby do poniedziałku...

Niczym się nie martw, nastaw się pozytywnie i dbaj o Was <3 moja siostra ma macicę jednorożną, cukrzycę i Hashimoto i teraz jest w 31tc

Odnośnik do komentarza

witajcie. test zrobilam 13 w piątek poniewaz mialam isc na rozmowe do obecnej dyrekcji z inforamcja ze dostalam propozycje pracy gdzie indziej i cos mnie tchnelo zeby wykonac test bo @ spoznial sie juz 5 dzien. no i juz nie bylo rozmowy :) na poczatku szok. .. bo mam corcie z wrzesnia 2016 i jeszcze kp i nie myslalam o kolejnym (takie zalozenie ze pomysle jak sie po raz pierwszy wyspie) .
termin mam na 16 grudnia. bardzo sie martwie czy wszystko bedzie dobrze. zastanawialam sie czy dolaczyc do Was na forum. ale w koncu podjelam decyzje i jestem. :) mam nadzieje, ze znajde w Was oparcie. kolejne badanie 6 czerwca. nie robie prenatalnych a za to dokladniejsze usg. a jak u Was?

http://fajnamama.pl/suwaczki/193s6pj.png

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...