Skocz do zawartości
Forum

Dieta z dowozem do domu


Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebujesz diety z dowozem do domu? Nie masz czasu na robienie zakupów, przygotowywanie posiłków, odmierzanie porcji i liczenie kalorii? Wszystko to zrobi firma, wystarczy złożyć zamówienie i podać adres dostawy, a wszystko zostanie dostarczone na czas w pudełkach. Wejdź na stronę Tekst linka, a przekonasz się, że dieta pudełkowa jest sposobem na wymarzoną sylwetkę.

Odnośnik do komentarza
Gość Melodyja

Dieta z dowozem do domu jest niesamowicie wygodna. Wiesz, że dostaniesz posiłki na cały dzień i nie musisz się martwic o gotowanie. Ja teraz jestem na diecie z cateringiem dietetycznym warszawski dzień. Jem wszystko i cały czas chudnę.

Odnośnik do komentarza
Gość poziomeczka

Melodyja no nie mow ze chudniesz na samej diecie bo to nie jest mozliwe... Ja tez korzystam czasami z uslug cateringu bo bardzo przypadl mi do gustu macro bios bar http://macrobiosbar.pl/ ale poza zdrowym jedzeniem staram sie tez uprawiac jakas aktywnosc fizyczna bo aby schudnac trzeba i dobrze jesc i odpowiednio cwiczyc. Jedno bez drugiego nie istnieje :)

Odnośnik do komentarza

korzystałam z diety pudełkowej i mogę potwierdzić, że to bardzo skuteczna metoda na odchudzanie.
w 3 miesiące schudłam na niej 18 kilogramów, to bardzo dużo, ale startowałam z bardzo dużej wagi.

Myślę, że warto, ale trzeba się liczyć z dużym kosztem tej diety. Niestety ale przy dobrej firmie od cateringu dietetycznego miesięczny koszt to około 1500 zł za posiłki na 7 dni w tygodniu

Najpiękniejsze słowo na świecie? MAMA

Odnośnik do komentarza

Ja taką dietę polecam również w przypadku cukrzycy ciążowej. Jest to spory wydatek w porównaniu z samodzielnym gotowaniem, ale ogromna oszczędność czasu i pełna kontrola nad ilością posiłków, cukrów i kalorii. Niestety nikt nie oferuje diety w 100% cukrzycowo-ciążowej, ale są dostępne pudełka typu Diabetic eliminujące słodkie posiłki.

Odnośnik do komentarza

Ja od jakiegoś czasu zastanawiam się nad dietą owocowo- warzywną Ewy Dąbrowskiej. Czytałam sporo opinii pozytywnych na temat tej diety. Znalazłam też sporo ciekawych informacji na stronie żyj zdrowiej i zainteresowała mnie ta dieta bo po pierwsze oczyszcza organizm z toksyn i jednocześnie można schudnąć. Widziałam też ciekawe przepisy na stronie. Czy ktoś może stosował tą dietę ? Jestem ciekawa waszych opinii czy są efekty.

Odnośnik do komentarza

jak w ogole oceniacie takie diety? warto wydawac pieniadze na ten typ jedzenia? bo kosztuja one duzo i tak sie wlasnie zastanawiam, czy jest to oplacalne. Mam pewne problemy z wagą i chcialabym jakos to zrzucic do wakacji (oby juz skonczyl sie ten caly koronawirus). Zastanawia mnie to, czy warto jednak korzystac z takich wlasnie diet pudelkowych

Odnośnik do komentarza

Sama jestem na diecie pudełkowej i ją sobie chwalę, próbowałam już kilku opcji z oferty firmy cateringowej Kukuła Healthy Food z Tczewa i chyba najbardziej odpowiada mi dieta tarczycowa: https://kukulahealthyfood.pl/nasze-diety/tarczycowa . Ona jest bardzo dobrze skomponowana, przez dietetyka, są wyliczone kalorie, jest zróżnicowana pod względem dań i dostarczanych organizmowi wartości odżywczych. Jedzenie od nich jest po prostu smaczne, polecam je gorąco. 

 

Odnośnik do komentarza

Nie do końca wierzyłam, że to się u mnie przyjmie, ale wyszło, że tak... Mam dowożone jedzenie przez przelomwodzywianiu.pl od kilku miesięcy. Schudłam 9 kg, ale też dbam o aktywność. Plusem diety pudełkowej jest to, że zawsze masz dostarczane faktycznie smaczne posiłki w założonym limicie kilogramów. Nie wyobrażam sobie, żebym dała radę to przygotowywać na własną rękę - raczej niewykonalne. A tak? Widzę efekty i nie zamierzam niczego zmieniać. Nie mam potrzeby większej liczby kalorii - swoje robi to, że dania są smaczne. 

Odnośnik do komentarza

Jakby kogoś z Was interesował catering dietetyczny Zielona Góra to wato sobie zajrzeć na stronę internetową https://fit-body.com.pl/catering-dietetyczny-zielona-gora/ tam można znaleźć dużo ciekawych ofert. Oczywiście firma ustala dietę zgodnie z potrzebami i wymaganiami klienta. Dieta to podstawa, dlatego trzeba starać się jeść zdrowo, aby móc utrzymać swoje ciało w dobrej kondycji.  

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...