Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Natalia16

Ból brzucha przed okresem i w trakcie okresu

Rekomendowane odpowiedzi

Jest wiele domowych sposobów w internecie, trzeba je tylko wypróbować na sobie.
Jeśli chodzi o tabletki przeciwbólowe, to powinno się je łykać już na około 3 dni przed spodziewanym okresem, wtedy jest znacznie większa szansa na to, że pomogą podczas jego trwania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Moja sistra zawsze bierze sobie taki specjalny worek z ciepłą wodą kladzie sie w łozku na boku, zginajac nogi do góry wklada worek z woda miedzy nogi a podbrzusze. 15/20 minut max i po bolu :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Bierz mamę i idźcie na wizytę do ginekologa. Może to po prostu taka Twoja uroda a może to coś konkretnego. Łykaniem tabletek możesz pomóc sobie na chwilę a co jeśli to coś co można wyleczyć i mieć z głowy na stałe. W Twoim wieku miałam tak silne bóle brzucha przy okresie, że aż sina się robiłam z bólu. Okazało się, że mam tyłozgięcie macicy i stąd ten ból. Niestety dowiedziałam się o tym przed pierwszym porodem więc kilkanaście lat się mordowałam. Nie straszę Cię ale lepiej wiedzieć, że Twoje narządy rozwijają się prawidłowo i nic ci nie dolega. Lekarz zawsze coś doradzi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...