Skocz do zawartości
Forum

Lekarz ortopeda


Gość Olsztyn

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry. mam pytanie dotyczące lekarza ortopety. czy jest jakaś różnica pomiędzy ortopeda który leczy dzieci a tym który leczy dorosłych pacjentów? obecnie chodzę do ortopedy który na codzień pracuje w szpitalu dziecięcym. Czy lekarz ortopeda który robił specjalizację w szpitalu dziecięcym może później leczyć/operować pacjentów dorosłych (czy może pracować w szpitalu w którym leczeni są tylko dorośli) Wiem ze w przypadku chirurgii jest podział na dziecięca i dorosłych, czy jest taki podział w przypadku ortopedii. Jaka jest różnica między ortopeda dzieciecym a ortopeda który zajmuje się leczeniem dorosłych.

Odnośnik do komentarza

Zgadzam się z Panem Tomaszem. Sporo zależy od umiejętności oraz doświadczenia. Ortopeda dziecięcy zajmuje się także kształtowaniem wzorców ruchowych oraz zapobieganiem następstwom wad i urazów w dorosłym życiu. Mój syn miał leczoną wadę postawy w centrum medycznym www.supermed.wroclaw.pl . Byliśmy bardzo zadowoleni ze sposobu leczenia oraz miłej obsługi. Syn do dnia dzisiejszego wykonuje ćwiczenia korekcyjne i widać u niego sporą poprawę.

Edytowane przez MoniaPL
Odnośnik do komentarza

Zgodzę się z przedmówcami, doświadczenie i wiedza to podstawa. Co do ortopedy dziecięcego to mogę polecić doktora Tomasza Nowaka z Orthos, świetny jest również jeśli chodzi już o dorosłych doktor Patkowski, mistrz jeśli chodzi o artroskopie

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...