Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
dumnytatuss87

Wybór fotelika samochodowego

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anita222

Aby dobrze wybrać trzeba kierować się przepisami, wiekiem dziecka oraz zapoznać się z jego atestami i testami zderzeniowymi by wybrać ten najbardziej odpowiedni i zapewniający bezpieczeństwo naszemu dziecku. W ostatnim czasie też przyszło mi się zmierzyć z wyborem zabezpieczenia dla mego starszego 97 lat) dziecka. Zajęło mi to sporo czasu, aż natrafiłam na alternatywne rozwiązanie jakim jest http://smartkidbelt.com/sklep/produkt/smart-kid-belt/. Jest to urządzenie, które dopasowuje pasy bezpieczeństwa do wymiarów dziecka.Jest łatwy w montażu, lekki i małych rozmiarów także ze spokojem mogę go schować do torebki i w razie potrzeby użyć również w taksówce.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kupiłem ten adapter do pasów, ale nie dla dziecka tylko dla żony. Jest dość niska i zawsze na długich trasach pasy są dla niej niewygodne.
Jak widziała mój prezent to dla tygodnie była obrażona, ale jak jej pokazałem jak to działa to tylko z tego korzysta. :D

Niecałe sto złotych, a taka wygoda.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

~Anita222
Aby dobrze wybrać trzeba kierować się przepisami, wiekiem dziecka oraz zapoznać się z jego atestami i testami zderzeniowymi by wybrać ten najbardziej odpowiedni i zapewniający bezpieczeństwo naszemu dziecku. W ostatnim czasie też przyszło mi się zmierzyć z wyborem zabezpieczenia dla mego starszego 97 lat) dziecka. Zajęło mi to sporo czasu, aż natrafiłam na alternatywne rozwiązanie jakim jest http://smartkidbelt.com/sklep/produkt/smart-kid-belt/. Jest to urządzenie, które dopasowuje pasy bezpieczeństwa do wymiarów dziecka.Jest łatwy w montażu, lekki i małych rozmiarów także ze spokojem mogę go schować do torebki i w razie potrzeby użyć również w taksówce.

Mam ten adapter, ale nie zrezygnowałam z fotelika. Od początku uczyłam dziecka że fotelik musi być. Stosuje adapter pasów na krótkich trasach i dopiero jak Ania skończyła 7 lat.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Jola9090

iwa83
~Anita222

Mam ten adapter, ale nie zrezygnowałam z fotelika. Od początku uczyłam dziecka że fotelik musi być. Stosuje adapter pasów na krótkich trasach i dopiero jak Ania skończyła 7 lat.

Dzięki za informacje dziewczyny. Bardzo mi pomogłyście.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość gocha75556

Ostatnio słyszałam że powstała jakaś afera odnośnie testów co przeprowadził portal fotelik.info czy coś takiego i w sumie to nie wyglada pozytywnie dla tego adaptera. Co myślicie? Jakie wasze zdanie?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość DominikaW11

Czytałam na ten temat faktycznie i szczerze to jestem za producentem tego adaptera. Jego filmik na youtubie jako odpowiedź

pokazuje jak faktycznie portale, z których wiele rodziców na co dzień odwiedza i korzysta, wykorzystują to do manipulacji i promowania wyłącznie fotelików. Jak widać przestraszyli się konkurencji.. Tylko tutaj chodzi o dobro i bezpieczeństwo naszych dzieci..!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Miracle87

Tez widziałam ten filmik. W ogóle tak się sklada, ze są zrobione nowe testy, chyba od jakiegoś miesiąca. najpierw byly opisane przez jednego z blogerów, niezależnych, a potem sam Smart Kid belt opublikował  te testy u siebie na profilu. Ja mam zamiar kupić do mojej 7,5 letniej córki. W foteliku nie mieści się, na razie jest na podkładce, a jak wiemy  nie bardzo się ona do czegokolwiek nadaje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Co sądzicie o fotelikach bez adac ? W nowej homologacji isize? Planujemy kupić fotelik x-car z zestawu 3w1 z x-landera z bazą isofix. Fotelik wygląda naprawde porządnie. moim zdaniem nie odbiega od fotelików z zakresu cenowego 800+ wygląda na taki który ma bardzo porządnie chronione boki . Nie mam możliwości jechać i sprwdzić z wiadomych powodów. Ale patrząc na inne foteliki z adac niczego mu chyba nie brakuje . Pomóżcie w wyborze 😉 może ktoś ma akurat ten fotelik i może się wypowiedzieć ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość asiali

Dla większego dziecka bardzo fajnie się sprawdza Smart Kid Belt. Bardzo dobry jest ten pas. Sami używamy już prawie ze dwa lata. Dziecko bezpieczne zapięte. z resztą pas ma bardzo dobre opinie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość juleczka89

my mamy maxi cosi 0-13 kg który na promocji kupiliśmy jesienią w sklepie tosia, sprawdza się super i cenowo całkiem ok, zwłaszcza, że teraz powoli planujemy kupić większy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja polecam fotele samochodowe dla dzieci z firmy Recaro.. wysoka cena, ale jakość bardzo fajna. Czasami można używane w dobrym stanie kupić 😉

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...