Skocz do zawartości
Forum

Wybór fotelika samochodowego


Rekomendowane odpowiedzi

Aby dobrze wybrać trzeba kierować się przepisami, wiekiem dziecka oraz zapoznać się z jego atestami i testami zderzeniowymi by wybrać ten najbardziej odpowiedni i zapewniający bezpieczeństwo naszemu dziecku. W ostatnim czasie też przyszło mi się zmierzyć z wyborem zabezpieczenia dla mego starszego 97 lat) dziecka. Zajęło mi to sporo czasu, aż natrafiłam na alternatywne rozwiązanie jakim jest http://smartkidbelt.com/sklep/produkt/smart-kid-belt/. Jest to urządzenie, które dopasowuje pasy bezpieczeństwa do wymiarów dziecka.Jest łatwy w montażu, lekki i małych rozmiarów także ze spokojem mogę go schować do torebki i w razie potrzeby użyć również w taksówce.

Odnośnik do komentarza

~Anita222
Aby dobrze wybrać trzeba kierować się przepisami, wiekiem dziecka oraz zapoznać się z jego atestami i testami zderzeniowymi by wybrać ten najbardziej odpowiedni i zapewniający bezpieczeństwo naszemu dziecku. W ostatnim czasie też przyszło mi się zmierzyć z wyborem zabezpieczenia dla mego starszego 97 lat) dziecka. Zajęło mi to sporo czasu, aż natrafiłam na alternatywne rozwiązanie jakim jest http://smartkidbelt.com/sklep/produkt/smart-kid-belt/. Jest to urządzenie, które dopasowuje pasy bezpieczeństwa do wymiarów dziecka.Jest łatwy w montażu, lekki i małych rozmiarów także ze spokojem mogę go schować do torebki i w razie potrzeby użyć również w taksówce.

Mam ten adapter, ale nie zrezygnowałam z fotelika. Od początku uczyłam dziecka że fotelik musi być. Stosuje adapter pasów na krótkich trasach i dopiero jak Ania skończyła 7 lat.

Odnośnik do komentarza

iwa83
~Anita222
Aby dobrze wybrać trzeba kierować się przepisami, wiekiem dziecka oraz zapoznać się z jego atestami i testami zderzeniowymi by wybrać ten najbardziej odpowiedni i zapewniający bezpieczeństwo naszemu dziecku. W ostatnim czasie też przyszło mi się zmierzyć z wyborem zabezpieczenia dla mego starszego 97 lat) dziecka. Zajęło mi to sporo czasu, aż natrafiłam na alternatywne rozwiązanie jakim jest http://smartkidbelt.com/sklep/produkt/smart-kid-belt/. Jest to urządzenie, które dopasowuje pasy bezpieczeństwa do wymiarów dziecka.Jest łatwy w montażu, lekki i małych rozmiarów także ze spokojem mogę go schować do torebki i w razie potrzeby użyć również w taksówce.

Mam ten adapter, ale nie zrezygnowałam z fotelika. Od początku uczyłam dziecka że fotelik musi być. Stosuje adapter pasów na krótkich trasach i dopiero jak Ania skończyła 7 lat.

Dzięki za informacje dziewczyny. Bardzo mi pomogłyście.

Odnośnik do komentarza
Gość DominikaW11

Czytałam na ten temat faktycznie i szczerze to jestem za producentem tego adaptera. Jego filmik na youtubie jako odpowiedź

pokazuje jak faktycznie portale, z których wiele rodziców na co dzień odwiedza i korzysta, wykorzystują to do manipulacji i promowania wyłącznie fotelików. Jak widać przestraszyli się konkurencji.. Tylko tutaj chodzi o dobro i bezpieczeństwo naszych dzieci..!!
Odnośnik do komentarza
Gość Miracle87

Tez widziałam ten filmik. W ogóle tak się sklada, ze są zrobione nowe testy, chyba od jakiegoś miesiąca. najpierw byly opisane przez jednego z blogerów, niezależnych, a potem sam Smart Kid belt opublikował  te testy u siebie na profilu. Ja mam zamiar kupić do mojej 7,5 letniej córki. W foteliku nie mieści się, na razie jest na podkładce, a jak wiemy  nie bardzo się ona do czegokolwiek nadaje.

Odnośnik do komentarza

Co sądzicie o fotelikach bez adac ? W nowej homologacji isize? Planujemy kupić fotelik x-car z zestawu 3w1 z x-landera z bazą isofix. Fotelik wygląda naprawde porządnie. moim zdaniem nie odbiega od fotelików z zakresu cenowego 800+ wygląda na taki który ma bardzo porządnie chronione boki . Nie mam możliwości jechać i sprwdzić z wiadomych powodów. Ale patrząc na inne foteliki z adac niczego mu chyba nie brakuje . Pomóżcie w wyborze 😉 może ktoś ma akurat ten fotelik i może się wypowiedzieć ?

 

Odnośnik do komentarza
W dniu 2/7/2020 o 1:14 PM, Gość Martysia napisał:

Smart Kid Belt super sprawa, wrzucam filmik jakby ktoś nie był do końca przekonany http://www.ranking-foteliki.pl/products/smart-kid-belt.html polecam szczególnie rodzicom co ich dzieci nienawidzą jazdy w foteliku 😊

Fajne rozwiązanie. I jak kiedyś czytałem o testach Smart Kid Belt zrobionych w Hiszpanii, to wypadły całkiem dobrze. A test był porównawczy z fotelikami, i inne niektóre foteliki wypadły w tym teście gorzej.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...