Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość klaczka9888

Kierunek w szkole policealnej

Rekomendowane odpowiedzi

Gość klaczka9888

Kochane mamy. Kilka lat temu zaszłam w ciąży i nie było czasu, żeby dokończyć edukację. Skończyłam liceum ogólnokształcące, nic dalej. Teraz pomyslałam, że fajnie byłoby zrobić jakąś szkołe policealną, żeby się rozwijać, nauczyć czegoś nowego. Jakie szkoły i kierunki możecie polecić? Dodam, że interesuje mnie nauka w Warszawie więc jest z czego wybierać

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Szkoła ŻAK

Dzień dobry,
jeśli zastanawiasz się nad wyborem szkoły policealnej zapraszamy do skorzystania z oferty szkoły ŻAK. Jesteśmy największą siecią szkół policealnych w Polsce, a swoje oddziały mamy w ponad 80 miastach w całym kraju. Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą dostępnych kierunków https://zak.edu.pl/. Rekrutacja na semestr zimowy wciąż trwa! Zapraszamy do zapisów do końca marca :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość justaaaan

Jeśli chcesz wiedzieć jakie kierunki warto zrobić w szkole policealnej, to grafikę, technika administracji i w szczególności kierunki w szkole medycznej. Wiem, że te wszystkie kierunki są dostępne własnie w Żaku, więc polecam się długo nie zastanawiać :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość janinka465

Ja w Cosinusie robiłam kierunek masażysta i dużo się tam nauczyłam, naprawdę wykształceni nauczyciele którzy wiedzą jak przekazywać wiedzę. No i szkoła jest darmowa, można uczęszczać zaocznie także nie ma problemu z pracą w tym czasie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość rinniaa

~obyckaali
proszę Was, tylko nie żak, to jest żart nie szkoła

Czemu niby żart? Ja jestem tam już na drugim kierunku i jestem bardzo zadowolona z nauki w żaku

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość AngelikaGro

Zachęcam do nauki w szkole Cosinus.😃

Nauka w szkole wygląda tak:
- nauka co 2 tygodnie (weekend);
- atmosfera w szkole przyjemna;
- nauczyciele pomocni - be stresu;
- nauka za darmo;

Ja polecam szkołę i zachęcam do zaglądnięcia na ich stronę www.cosinus.pl mają szeroki zakres oferty edukacyjnej. Realizują naukę zgodnie z programem i dużo godzin praktycznych co jest świetne, bo dużo ćwiczymy. 😁

Ja jestem na kierunku kosmetyczny i wiele się już nauczyłam przez kilka miesięcy. Słyszałam, ze ciekawy jest też kierunek florystyczny lub masażysta, bo koleżanki chodzą na te kierunki. Ja szczerze zastanawiam się jeszcze nad florystyka, bo lubię to. 😉

Jest wiele kierunków  w szkole warto też usiąść i pomyśleć co bardziej Cię pasjonuje i interesuje. Na czym więcej spędzasz czasu lub co cię ciekawi. 😉

Pozdrawiam,
AngelikaGro

słuchacz szkoły Cosinus

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość JustynKa

Proszę zerknij na stronę www Szkoły ŻAK. Ta szkoła ma bardzo bogata ofertę jeśli chodzi o kierunki nauczania i z pewnością znajdziesz coś dla siebie. Do pomocy polecam zrobić sobie test : ), link poniżej :

https://www.doradzamyzawodowo.pl/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Gabrysia

Skończyłam szkołę ŻAK i pracuje w zawodzie już 3 rok 😉 Polecam!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Daria
58 minut temu, Gość JustynKa napisał:

Proszę zerknij na stronę www Szkoły ŻAK. Ta szkoła ma bardzo bogata ofertę jeśli chodzi o kierunki nauczania i z pewnością znajdziesz coś dla siebie. Do pomocy polecam zrobić sobie test : ), link poniżej :

https://www.doradzamyzawodowo.pl/

hahah właśnie zrobiłam test 😉 Fajna sprawa, polecam. 

Zaskoczyło mnie to, że można coś takiego zrobić za darmo. Super pomoc. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość ela

ja chodzę do policealnej darmowej szkoły, cosinus. Super szkoła, na prawdę polecam. Zajęcia są w weekendy i masz samą praktykę a egzamin sam w sobie jest państwowy, ale nauczyciele super przygotowują.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ewelina

Jako mama nie miałam czasu na szkołę w tygodniu, chciałam podnieść swoje kwalifikacje. Ze względu na to, że w tygodniu nie mam możliwości zostawić dziecka, skusiłam się na ofertę Cosinusa w weekendy. Powiem wam, że to była najlepsza decyzja. Uzyskałam tytuł technika i już zapisałam się na drugi kierunek 🙂 Szkoła jest w 100% darmowa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ulka

Też moge zarekomendować szkołę cosinus. Super atmosfera, piękne pracownie i zero opłat. Egzamin państwowy zdany pozytywnie. Szkoła jest tylko w weekendy i to co drugi,więc warto zająć się też sobą i pomyśleć o zawodzie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Iza

Szkoła policealna jest super rozwiązaniem , Cosinus daje możliwość dla wszystkich na zdobycie zawodu. Za nic nie płaciłam a zjazdy miałam w weekend. Polecam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Sara

Przemiła obsługa sekretariatu oraz podejście nauczycieli bez zastrzeżeń, w cosinusie jest bardzo fajna atmosfera, do tego szkoła jest darmowa a zajęcia super, w specjalnych pracowniach. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Beata

Ja też polecam Cosinusa! Zwłaszcza szkołę policealną, bo mają też LO. Zajęcia są darmowe, w weekendy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość olga

Szukałam szkoły, która ma bogatą ofertę, bo zakładałam, że znając siebie będę chciała zrobić dwa kierunki. No i zdecydowałam się na cosinusa, i tak też się stało.. obecnie drugi kierunek. Wszystko mam za darmo a nauka jest rewelacyjna, od pierwszego zjazdu (który jest w weekendy) zajęliśmy się praktyką.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Magda

Kierunków jest dużo, jeśli chodzi o wybór, najlepiej to co się najbardziej czuje. W cosinusie Panie w sekretariacie same Ci doradzą jakbyś miała problem. Tu na przykład trzeba nastawić się na praktykę, bo jest jej dużo i to już od pierwszych zajęć. Ja wybrałam masaż i jest super, dużo ćwiczę też na domownikach i znajomych, więc każdy zachwycony, nie mogę się doczekać kiedy skończę, by móc pracować w zawodzie, aczkolwiek będzie mi brakowało też pracy. W cosinusie masz za darmo nauczanie i wszelkie inne materiały, tryb weekendowy by każdy mógł skorzystać z oferty jaką daje szkoła.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ania

Skorzystałam z usług cosinusa i jestem zadowolona, szkoła bezpłatna a zajęcia w weekendy daly mi dużą swobodę by zająć sie swoimi sprawami codziennymi. Polecam bardzo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Ada

Polecam cosinusa, Fajna szkoła, darmowa  i dużo zajęć na pracowniach

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Igna

Najlepiej wybrać pod swoje preferencje, ale w cosinusie jest duży wybór kierunków a sieci szkół mają w wielu miastach w Polsce, jak patrzyłam. Polecam, bo szkoła darmowa, weekendowo więc można znaleźć czas na wszystko a przy tym zdobyć zawód. Ja jestem po kosmetyce i jak dla mnie to najlepsza nauka, nawet kurs na którym byłam nie spełnił takich oczekiwań jak szkoła.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Daria

Ja osobiście chciałam bardzo zdobyć zawód, od zawsze lubiłam masować no, ale po urodzeniu dziecka nie mogłam sobie pozwolić na szkołę w tygodniu, a kursy on-line trochę też słabo, zależało mi na praktyce bo teorie mogłam zaczerpnąć z książek. No i tak zaryzykowałam i zapisałam się do cosinusa, ku zdziwieniu ani umowy, ani ukrytych płatności. Zapisując się kierowałam się że mają w weekendy zajęcia i tak byłam ciekawa tej szkoły i naprawdę super, bo od pierwszych zajęć pracownia i praktyka, prowadzący bardzo skupiają sie na nas i to jak wykonujemy masaż. Polecam dziewczyny nawet dla siebie spełniać swoje pasje, niezależnie czy chcecie to jako zawód czy po prostu dla siebie coś zrobić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Róża

Też się podpisuje pod cosinusa, Dzięki szkole poczułam że coś robie dla siebie fajnego, super uczucie bycia spełnioną. Dużo praktyki , ciekawe zajęcia, w weekendy wiec można połączyć z obowiązkami w tygodniu 🙂 No i oczywiście za nic się nie płaci.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość olka

Zajrzyj na stronę cosinusa, jest tam wiele kierunków wraz z opisem. W każdej chwili możesz zgłosić się do sekretariatu, tam panie doradza ci szczegółowo. Szkoła jest darmowa i ja osobiście polecam, chodzisz w weekendy więc w tygodniu można zająć się swobodnie swoimi sprawami .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Gość Katarzyna

CZEŚĆ WSZYSTKIM! 
Ja serdecznie polecam szkołę Żak, sama się tu uczę i jak na ten moment nie mam żadnych zastrzeżeń. Z nauczycielami fajnie się dogadujemy. Jestem w LO, ale jak skończe to mam zamiar zapisać się do Żaka do szkoły policealnej, oczywiście darmowo. :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...