Skocz do zawartości
Forum

Alkomat dla męża na prezent


Gość prixi

Rekomendowane odpowiedzi

Hehe moj mąź ma za dwa tyg. 38 ur. Jakos tak zawsze wychodzi ze zawsze dostawal koszule lub perfumywink tak mysle czy nie zadkoczyc go tym razem alkomatem. Nie to zebym go tu pietnowalasmile)ale wartoby nawet 12 godz
Po imprezie jeszcze dmuchnac dla pewnoscismile tak mysle o kwocie 300-400 zl z kalibracja juz pierwsza gotowa. Znalazlam na necie proxy 5
Widze ze ogrom sie sprzedaje na allegro. Ktos cos w tym temacie podpowie?

Odnośnik do komentarza

Zerknij sobie kochana tutaj:
http://alkokalibrator.pl/
W sklepie jest sporo alkomatów . Poza tym masz na początku w promocji darmową kalibrację przy zakupie u nich urządzenia.
Dobry jest alkomat ALC 2
Ma on takie funkcje jak:
- Czujnik elektrochemiczny
- Wskazania do setnych części promila
- Szeroki zakres pomiarowy
- Sygnalizacja dźwiękowa
- Trójkolorowe podświetlenie wyświetlacza
- Automatyczny wyłącznik

Odnośnik do komentarza
Gość pochmurna

Podepnę się pod temat, mój ma urodziny za 3 tygodnie, od dawna już wspominał o alkomacie, ale ciągle były pilniejsze wydatki, a nie chciał kupować byle czego. Myślę o alkohicie, przejrzałam ceneo, wszystkie mają dobre opinie, ale jaki model wybrać tak w okolicy 500 zł?

Odnośnik do komentarza

Pewnie już sprawa nieaktualna, ale napiszę, bo sama stałam niedawno przed podobnym dylematem. Kupiłam w końcu alkohit x60, nieco droższy model, ale dający większe możliwości, jak chociażby możliwość używania lejka, co u nas się sprawdza, bo alkomat jest głównie używany na imprezach, więc chętnych nie brakuje. Poza tym ma 6 lat gwarancji i darmowe kalibracje, więc już ten koszt nam po zakupie odpada.

Odnośnik do komentarza

Alkomaty osobiste nie są bardzo drogie, patrząc na to ile możemy stracić wsiadając za kierownicę nie będąc pewnym swojej trzeźwości. W tym sklepie  znajdziesz duży wybór alkomatów osobistych, w różnym przedziale cenowym. 

Ze swojego doświadczenia polecam Ci alkomat Pro x-5 plus  używam od niespełna dwóch lat i wszystko super i dokładnie działa. Oczywiście muszę pamiętać o corocznej kalibracji 😉

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...