Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Pomarańczka

Co na przeziębienie u przedszkolaka?

Rekomendowane odpowiedzi

Używałam Neosine a potem przeszłam na Groprinosin bo mają identyczny skład ale zastanawiam się co jeszcze można dać 4 latkowi na przeziębienie? Jakie macie doświadczenia z dostępnymi w aptekach lekami? I kiedy zaczynacie je podawać? U mojego przedszkolaka ostatnio prawie kazda infekcja zaczyna się od kataru, takiego zielono żóltego i przechodzi w kaszel a w najgorszym wypadku atakuje oskrzela. Jeszcze jak wydzielina nie jest taka gęsta można to opanować ale jeśli jest to naprawdę ciężko.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość strrunka

Sambucol 3x5 ml, Dicoflor, pneumolan.
Czasem pulneo, ale to lekarz musi posłuchać by stwierdzić, ze trzeba...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość rittka

moja mała poszła do żłobka i bywa różnie, co jakiś czas się przytrafia jakaś infkecja, daję jej probiotyki, tran, teraz miała problemy z gardłem więc kupłam jej apicold 1+, smaczny jest i niedrogi i ma przeciwbakteryjny propolis w sskłazie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość sobit

Przeziębienie u dziecka to koszmar, mój syn to taki się marudny robi że szok, na szczęscie w tym oku jakoś sie za bardzo nie przeziębia, raz tylko miał mocniejszy katar i trochę gardło go bolalo ale pił kilka dni sambucol z bzem, wygrzewal się w domu i mu przeszło. Od antybiotyków trrzymamy się z daleka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...