Skocz do zawartości
Forum

Inhalator - jaki?


Gość poppyb

Rekomendowane odpowiedzi

jakie polecacie inhalatory? młody często łapie jakieś infekcje i kaszle, podobno inhalacje swietnie działają, a my jeszcze inhalara nie mamy, czy każdy inhalator nada się do każdego leku? jakie lekarze najczesciej na kaszel zapisuja?

Odnośnik do komentarza
22 godziny temu, Gość Jowita napisał:

Bez takiego urządzenia ani rusz...

Zgadzam się. W aptece, w Internecie masz mnóstwo modeli do wyboru. Jeżeli interesuje Cię opinia innych to mogę polecić inhalator haxe nebulus. Jest genialny. Ma cząsteczki, które dotrą do oskrzeli, płuc, wszędzie. A cena nie jest kosmiczna i do tego wielkim plusem jest komora, w której przechowujesz wszystkie akcesoria. 

Odnośnik do komentarza

Przed zakupem takiego urządzenia trzeba sobie zadać ważne pytanie: czy stawiamy na jakość? W końcu to będzie zakup jaki powinien nam posłużyć przez długie lata. Wybierając tylko markowe produkty damy sobie niemal 100% gwarancję niezawodności. Kolejną kwestią jest jakie funkcje powinien posiadać inhalator dla dziecka . Najważniejsze jest określenie parametru MMAD odpowiadającego za wielkość cząsteczek. Im mniejszy ich rozmiar tym skuteczniejsza będzie cała terapia. Informacje na ten temat znajdziemy w opisie danego produktu. Idealny inhalator powinien mieć możliwość stosowania go w różnym wieku. Dobrze jak w jego skład wchodzą maseczki dla dzieci oraz smoczek dla niemowlaka. Warto mieć na uwadze jedno - sugerowanie się ceną nie zawsze się opłaca w perspektywie długoterminowej.

Odnośnik do komentarza

W tym roku dopiero kupiłam synowi inhalator mesh, siateczkowy. Nie mam zamiaru, żeby w szkole ryzykował teraz. Syn zabiera nebulizator do szkoły, doraźnie przypisane leki, krótki czas inhalacji, inhalator bardzo modny, więc syn się nie wstydzi, co też było bardzo ważne przed wyborem. Ten model https://iamed.pl/product/-AGU-BABY-Inhalator-siateczkowy-Meshz-nebulizatorem-AGU-N8-Tomichi-s101121. Ten sklep polecam z prostego powodu. W razie czego masz od ręki serwis sprzętu. O nebulizatorach dużo jest treści, poradników, natomiast uważam, że modele kompaktowe z perspektywy dziecka sprawdzają się najlepiej. Właśnie dziecko samo powinno wiedzieć, jak obsługiwać i się nie bać. Ten sprzęt spełnia te wymagania, więc wartościowy. Nie wiem, sami zobaczcie, ja tam nikogo nie namawiam. Mamy czasy, jakie mamy, trzeba sobie jakoś radzić.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...