Skocz do zawartości
Forum

Listopadówki 2018


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Lea 1991

Hej! Ja niestety nie myślę na razie o L4. Teraz muszę znaleźć jakąś tymczasowa pracę bo w tamtej ciąży ze swojej zrezygnowałam. Dyrektor to istny tyran. Jak powiedziałam o ciąży to dostał szału! Tak więc podziękowałam za pracę. Teraz byłam w trakcie szukania nowej a tutaj bum -ciaza. Nie ukrywam że właśnie z tego powodu nie była mi ona na rękę bo czas leci a doświadczenie ucieka między palcami. No ale już się z tym pogodziłam i jest ok. Jutro wizyta a ja się doczekać nie mogę!;)

Odnośnik do komentarza

Moja córcia będzie miała skończone 3 latka jak pojawi się rodzeństwo. Co do obaw mam spore.. myślę cały czas jak to będzie bo Wiki jest strasznie wymagająca. No i martwią mnie dolegliwości, które mam mimo tego że wiem że to jest normalne :). Może dlatego, że w pierwszej ciąży nie dolegalo mi kompletnie nic. Bolą mnie piersi, podbrzusze, mam mdłości no i najlepiej zapadlabym w sen zimowy :p.
Ja do wizyty jeszcze caaaaaaly miesiąc.. nie wiem jak ja to wytrzymam. Trzymajcie za mnie kciuki żebym nie oszalała :) :p.
Pozdrawiamy ! :*

Odnośnik do komentarza

O to widze ze nie tak mala róznica wieku bedzie u mnie. U mnie bez 2 miesiecy bedzie 3 latka roznicy. Mała juz bardzo samodzielna. Ja tez mam 7 w 1 d. Dzis bylam na wizycie wszystko dobrze slychac serduszko. Termin wychodzi na 11 listopada. I zostalo nazwane dziecko malym patriota :) Gin Uspokoila mnie z tym noszeniem. Nic tylko sie cieszyc.

Odnośnik do komentarza

Lea 1991 super, a tak się martwiłaś.
MadziaZ mój jest z połowy marca, myślę że czeka nas niezła zabawa. Mam nadzieje, że prawie dwuletni smyk jest już bardziej do dogadania i jakoś to będzie. Mnie łupneło w krzyżu, zniosłam młodego ze schodów i to był koniec aktywności na dzisiaj. Szczęście że miał mi kto na niego popatrzeć.

Odnośnik do komentarza

Dziewczyny ja mam teraz w domu prawie dwulatke... Za 2 tygodnie dokładnie skończy... I dopiero teraz jest masakra... Myślałam kiedyś, że bunt 2-latka to bujda...a okazuje się, że jednak nie ;) Także 2latek w połączeniu z noworodkiem...Moze być ciekawie ;) Ja mam tylko nadzieję, że do listopada jej przejdzie ten bunt, bo nie wiem jak to ogarnę ;)

Mam do Was pytanie... Otóż mieliśmy z mezem iść teraz w niedzielę na ślub znajomych. Mąż ma być świadkiem. To jest połączone z chrzcinami... Okazuje się, że dziewczynka, która ma być chrzczona aktualnie przechodzi ospe... I mam dylemat czy powinnam iść... Czy nie jest to za duże ryzyko? Orientuje się któraś z Was jak to jest? Ja ospe przeszłam jako dziecko... Męża puścić muszę, bo dziwnie by było bez świadka ;)

https://www.suwaczki.com/tickers/3jgx3e3kpm3897sz.png

Odnośnik do komentarza

Jak przeszłas jako dziecko to zrob w krwi przeciwciala czy to rzeczywiscie byla ospa jak chcesz isc. Z krwi zawsze prawda wyjdzie. Tylko znowu jak przeszlas ospe to jest ryzyko połpasca. Przeczytaj sobie co to jest. Ciesze sie ze u was wszystko dobrze. Ja zobaczylam 7 tygodnia i 1 dnia jak dziecko mialo centumetr.

Odnośnik do komentarza

Moja 2 latka miala ospe jako 5 miesieczne dziecko wlasnie i dostalam w szpitalu caly wyklad o połpascu ze moze w przedszkolu dostac jak jako osłabione dziecko bedzie mialo kontakt z ospa. A ciaza to przeciez tez jest osłabienie dla organizmu

Odnośnik do komentarza

Cześć ostatnia miesiączkę miałam 10lutego wizyta odbyła się w poniedziałek. Lekarz zaniepokoił mały krwiak koło zarodka wiec ciąża jest zagrożona. Mam straszne wymioty co za tym idzie bolą mnie wszystkie bebechy i sama nie wiem czy boli mnie żołądek czy podbrzusze ale Decydowanie czuje jajniki ;( strasznie się wczoraj zdenerwowałam bo nie mogliście ruszyć wzięłam nospe ale średnio mi to uśmierzyły ból
Biorę od samego początku utrogestan lutinus (teraz biorę luteinę robiona w aptece bo po lutinusoe mam uczulenie) wczoraj dostalmzawalu bo na wkładce miałam nie fajna wydzielinę bałam się ze to plamienie. Beta przystawka prawidłowo wynosi juz 80tys
Dziewczyny pomocie boje się o te bóle podbrzusza
StracilM dwie ciąże w tym jedna cp o wariuje
Przepraszam was za wkładkę ale może znacie się bardziej a wkomcu po to jest forum aby wymieniać się doswiadczeniami

monthly_2018_03/listopadowki-2018_66282.jpg

Odnośnik do komentarza

Milla 87
wlasnie ta inna postacia ospy jest polpasiec.

Juda
Nie pomoge z wkladka, trzymaj sie mocno masz kogos to cie wspiera teraz?

U mnie tez dzis zrobilo sie troche pod gorke. Dostalam opryszki na wardze. Niby jak nie pierwotne zakazenie to powino byc wszystko dobrze. Tylko musze cholernie uwazac by sobie tego na okolice intymne nie przeniesc - bo opryszczka tam by byla bardzo nie bezpieczna dla dziecka

Odnośnik do komentarza

Juda niestety też nie pomogę. Nie mam pojęcia co to.
Milla87 też ostatnio nie mam ochoty na nic. Teraz jeszcze mały mi się rozchorowal i najlepszy moment dnia to pójście z nim na drzemkę w południe. Mój kończy dwa lata na koniec kwietnia i też jest ostatnio trudny do zniesienia. Podobno 2.5-3 latki są dużo lepsze... oby :)
Co do serca to ja widziałam na razie raz i to był 6 tydzień 3 dzień.

Odnośnik do komentarza

Hej! Ja serduszko usłyszałam w 6 t 2 d, jeszcze wtedy dość wolniutko biło, oby 6 kwietnia biło już szybciej.
Juda wydaje mi się, że z wkładka jest wszystko ok, bo krwi tam nie widać, jest jakaś żółta wydzielina, ale być może świadczy ona o jakimś stanie zapalnym w pochwie, udaj się do ginekologa, aby sprawdził, czy w pochwie nie ma bakterii, albo stanu grzybicznego, jeśli coś takiego będzie zapisze leki i powinno być ok, ważne żeby szybko to wykryć.
Ana5 gratulacje.
Pozdrawiamy.

http://s3.suwaczek.com/20140614290223.png
http://s6.suwaczek.com/201601247244.png

Odnośnik do komentarza

Dzięki za odpowiedzi odnosnie serduszka,ja jeszcze nie byłam na usg i nie chce iść za wcześnie żeby się nie zdołować. Co do wkładki to mysle ze może być efektem stanu zapalnego.mozesz tez sprawdzić pH takimi testami z apteki ale lepiej iść do ginka żeby sprawdzić dokładnie.ja miałam w poprzedniej ciAzy stan zapalny i tylko stosowałam maść i przeszło :) dziewczyny co do 2-latków to wiem co przychodzicie. Ja jestem zdania ze nie ma co tego buntu uciszac czy tłamsić bo tylko się nasili lub wydłuży.natomiast z 3-latkami nie jest wcale dużo prościej.niby dziecko więcej ogarnia,mniej przewraca, ale tez egzekwuje swoje potrzeby zachowaniem typu płacz,wisk,rzucanie się na podłogę.warto pracować chyba już teraz nad rozładowywaniem tych emocji w jakiś bezstresowy dla siebie i dziecka sposób,być przy nim w złych momentach itp... ja liczę ze wraz z pojawieniem się dzidziusia rozwiążą się same niektóre nasze problemy,tak jak większość zreszta,na nowe ewentualne problemy trzeba będzie trzeba będzie reagować spontanicznie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...