Skocz do zawartości
Forum

Listopadówki 2018


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Paulinka25

A u mnie jeszcze tyle dni czekania. Co może oznaczać podniesienie się szyjki macicy 7 dni przed miesiączka? 7 dni po owulacji. Po owulacji się obniżyła a teraz się podniosła. Może to jakiś sygnał.

Odnośnik do komentarza

Paulinka, u mnie jednym z pierwszych objawow bylo totalne obrzydzenie do kawy, bez ktorej wczesniej poranek nie istnial. Ktoregos dnia zrobilam ja jak zwykle, bardziej z przyzwyczajenia niz potrzeby, wypilam i bardzo szybko zwrocilam. Natomiast drugi symptom, ktory byl dla mnie niemalze jak wynik testu ciazowego to piersi. Niby bardzo podobnie urosly i zaczely bolec jak przed miesiaczka, ale kiedy bol i wrazliwosc sie nasilily wiedzialam juz, ze w moim ciele zaczely zachodzic duze zmieny. Trzymam kciuki za Ciebie, bo widze ze te dwie kreski sa bardzo oczekiwane przez Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Gość Czekajaca32

Hej dziewczyny mam nadzieję że do Was dołączę jeśli ten cykl będzie owocny to termin powinien być na koniec listopada. Wszystkim życzę powodzenia i wszystkiego dobrego. Ja chyba już po owulacji a test powinien być wiarygodny dopiero za jakieś 10 dni. Miłego dnia

Odnośnik do komentarza

Nie wiem dlaczego ucieło moje posty a więc jeszcze raz. W poniedziałek byłam u gin. Zarodek jest na miejscu Więc jest dobrze. Zaczęłam 5 tydzień. Wszędzie inny termin mi wychodzi. Lekarz wyznaczył z okresu na 31.10 z usg na 7.11. A wcześniej wychodził mi 3. 11. Już zglupiec od tego idzie Fajnie że nas coraz więcej. Oby wszystko pomyślnie się potoczyło. Ja również mam już córeczkę. Urodzona 23.12. 2013 więc będzie prawie 5 lat różnicy. Nie staraliśmy się specjalnie ani o jedno ani o drugie. Poddaliśmy się życiu Następna wizyta 19.03 może będzie już serduszko. Ja jestem ze Śląska a Wy?

https://www.suwaczki.com/tickers/ug37uay3d3jwghb3.png

https://www.suwaczki.com/tickers/gann3e3kq13y8ttf.png

Odnośnik do komentarza

zandra88 super, ze wizyta juz za Toba i wiesci bardzo dobre.
Ja mieszkam w UK i do lekarza jeszcze nawet sie nie rejestrowalam, dlatego ze tutaj wyglada to zupelnie inaczej. Idzie sie do tzw. GP, czyli lekarza pierwszego kontaktu i on zleca poloznej przejecie opieki nad pacjetka. Polozna przychodzi do domu, USG jest robione dwa razy w ciagu trwania calej ciazy w ok 12 tygodniu i polowkowe w okolicach 20 tygodnia. Takze mam jeszcze troszke czasu zanim zobaczymy co sie dzieje w srodku ;)
Mamy juz syna, ktory w tym roku skonczy 8 lat, na poczatku nie byl zachwycony wiadomoscia o rodzenstwie, ale widze ze z kazdym dniem jest coraz pozytywniej nastawiony.
Kobitki jak u Was z ciazowymi objawami typu wymioty itd.? Ja w pierwszej ciazy mialam nudnosci, nie to zebym wymiotowala jakos specjalnie, ale dyskofort byl. Tym razem jest duzo lepiej, ale za to zmeczenie dopada mnie w polowie dnia i to takie okrutne.
Pozdrawiam Was serdecznie i zycze samych serdecznosci z okazji Dnia Kobiet !!

Odnośnik do komentarza

Hej dziewczyny! jestem tu nowa. Test robiłam w zeszłym tygodniu, wyszły dwie kreski i od razu pobiegłam do lekarza ale nic nie było widać i pani mówiła żeby wrócić za dwa tygodnie, potwierdzić i sprawdzić czy wszystko okej. Na razie ciężko mi uwierzyć że jestem w ciąży chociaż bardzo bym chciała. Co do objawów to nie mam żadnych. Może na razie za wcześnie. Już mam synka i jak z nim byłam w ciąży to pierwsze co to dopadły mnie mdłości i ból piersi a tu nic. Kate_88 współczuję czekania tyle, ja jestem strasznie niecierpliwa i najchętniej już bym poszła żeby mi ktoś pokazał pęcherzyk i może wtedy bym uwierzyła ;))

Odnośnik do komentarza
Gość Paulinka25

hej, trzymajcie jutro rano kciuki za moje testowanie, mam nadzieję że będzie choć cień cienia. Nawet jakby po czasie był to byłby już znak. Druga próba będzie w poniedziałek. Ja sama nie wiem czy mam jakieś objawy ciąży czy może to objawy czego innego.
Z synem nie miałam objawów wogole. Nawet ciazowych dolegliwości. Dopiero na końcówce.
Dopadła mnie dziś infekcja. Może to znak bo miałam raz w życiu infekcje grzybicza i to właśnie w ciąży.
A jeśli posty piszecie z telefonu to ucina je przez emotki.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×
×
  • Dodaj nową pozycję...