Skocz do zawartości
Forum

Ile powinno się karmić piersią?


Rekomendowane odpowiedzi

Gość krysia60

nooola • 23.02.2018, 16:02
Witajcie koleżanki. Ile najrozsądniej jest karmić piersią?

Odpowiedź na to pytanie jest trudna i nie ma jednoznacznego stwierdzenia, wszystko zależy od indywidualnego podejścia do karmienia piersią. Jedne będą optować za 2 miesiącami inne że 18 miesięcy jest za mało. Zdecydujesz z dzieckiem co jest dla was najlepsze, ale myślę że będzie to długi i wspaniały czas.Tego życzę.

Odnośnik do komentarza
Gość sawana123

karmisz piersia ile chcesz, oczywiście w pewnym momencie może być już to dziwne i bez watpienia już nie potrzebne. ale można karmic ile się chce, ja osobiście robiłam to 6 miesięcy, a w 4 już rozszerzałam diete, mam kolezanke co karminila 2 tygodnie, inna co 8 miesiecy a jeszcze inna co 4 lata, nie znam osobiescie przypadkow dłuższego karmninia niż 4lata ale jak chcesz to karm dopóki dzieciak chce.

Odnośnik do komentarza

do~finka_5 • 26.02.2018, 18:43
a czy to jest ważne kto czym karmi, każda robi co uważa za stosowne

Oczywiście że jest ważne czym karmimy, a czy ty wybierając jakieś żarełko w sklepie nie czytasz składu. Zapewne wybierasz produkty z małą ilością EEEE. Czemu nie chcesz dać szansy na prawidłowy rozwój swojego dziecka ?

Odnośnik do komentarza

Mogę się pochwalić iż moja przygoda z kp (przy pierwszym dziecku) wynosiła 2 lata i 4 mies.:) dzieciątko wyrosło na dorodnego i zdrowego przedszkolaka .Niedawno rozpoczęłam również drugą turę, na razie jest wspaniale, chciałabym pobić swój rekord ale to jeszcze kawałek.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...