Skocz do zawartości
Forum

Skierowanie do szpitala


Rekomendowane odpowiedzi

Witam,
Wczoraj byłam na badaniach ginekologicznych. Jestem obecnie w 39 tygodniu ciąży, z dzidziusiem wszystko dobrze. Moja Pani Doktor powiedziała mi , że malec jest okazem zdrowia (puls 140, 3,5kg) i właściwie jest już donoszony. Kiedy powiedziałam jej , że boli mnie dosłownie wszystko już na dole, włączając w to pupę :D Zbadała moją szyjkę i powiedziała , że już się wszystko przygotowuje do porodu i że do terminu (07.03) raczej nie wytrzymam.. I wtedy pojawił się kolejny problem , bo mimo tego , że z małym nic nie jest to strasznie mało się rusza. Dostałam tą kartę ruchów i przez ostatnie 3 dni tych ruchów jest 7 dziennie przez 12h. Część z nich mogę sama "sprowokować" , bo jeśli siedzę w samochodnie to wtedy go czuję, albo jak go tykam przez brzuch palcem , to wtedy mi "oddaje" :D Ale tak sam z siebie mało się rusza.. Pani doktor powiedziała, że ma coraz mniej miejsca i jeśli tak będzie kolejny dzień to mam się niezwłocznie zgłosić do szpitala. I tu właśnie zaczyna się moja obawa, bo jeśli dzisiaj znowu będzie poniżej 10 ruchów to planuje jutro się zgłosić.. tylko boję się , że taką "nierodzącą" nie odeślą do domu , a skierowania od Pani doktor też nie mam. Powiedziała mi tylko na koniec,że w razie problemów mam się z nią kontaktować.

Odnośnik do komentarza

Aga jak będziesz czuła malo ruchów to jedź po prostu na izbe przyjęć i powiedz ze jesteś w 39 TC i malo ruchów czujesz. Powinni Cie podłączyć pod ktg i to sprawdzają. Przynajmniej nie będziesz się stresoeac :-) a jak ktoś tam będzie wywalal galami to trudno masz takie prawo cos Cie niepokoi chcesz sprawdzic i tyle nie daj się zbyć. Jak Cie będą chciały odesłać do domu to i tak tak czekaj. Takie czekanie chyba zmiekcza te baby tam :-) trzymaj się i napisz jak poszło. Najlepiej idź jak najszybciej stres nie służy ani Tobie ani dziecku.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...