Skocz do zawartości
Forum
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki które...
Znajdź wyniki...
Gość Autority

Jaki kupić samochód?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Leo

Budżet niewielki, więc zostaja auto używane. Polecam toyotę, albo renault, ale jak szukasz samochodu w tak niskiej cenie to lepiej poszukaj też mechanika, bo będzie co naprawiać. Też kupiłem używany wóz i wiedziałem o możliwych usterkach. Od razu pojechałem do mojego mechanika [reklama usunięta] skontrolować sytuację i mój mechanik Budżet niewielki, więc zostaja auto używane. Polecam toyotę, albo renault, ale jak szukasz samochodu w tak niskiej cenie to lepiej poszukaj też mechanika, bo będzie co naprawiać. Też kupiłem używany wóz i wiedziałem o możliwych usterkach. Od razu pojechałem do mojego mechanika [reklama usunięta] skontrolować sytuację i mój mechanik zaproponował mi jeszcze parę rozwązań, które warto by było zrobić. Dobrze zrobiłem, bo auto się nie popsuło, dopiero teraz wymieniałem świece i jedną cewkę.

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość derek

Dobrym rozwiązaniem może okazać się wynajem samochodu.
[reklama usunięta]

Edytowane przez Dziubala
Usunięcie reklamy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A szukasz samochodu jako osoba prywatna czy do firmy? Jeśli w grę wchodzi ta druga opcja, to polecam rozważyć wzięcie samochodu w leasing. Tutaj https://mleasing.pl/samochody-osobowe/ jest oferta, na którą warto zwrócić uwagę, przede wszystkim dlatego, że jest w pełni sprawdzona i bezpieczna. Firma to część grupy Mbank, na rynku są od wielu lat, mają świetne opinie. Na pewno tak bardziej się opłaca kupić samochód, niż szukać na serwisach aukcyjnych czy w komisach. Tam czasem kupuje się kota w worku i nawet osoby świetnie znające się na samochodach, mogą się naciąć. Leasing zapewnia bezpieczeństwo. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość Monika

Szczerze? Jak rozglądacie się za nowym samochodem, to z doświadczenia radzę też szukać mechanika, bo znalezienie kogoś konkretnego trochę trwa. W moim przypadku tak właśnie było, ale co tam, teraz naprawiam samochód o fachowca - http://aldamotorsport.pl/serwis-ferrari-szczecin/ i wiem, że mój samochód jest w dobrych rękach, gdy zachodzi potrzeba jego naprawy. W sumie mechanik jest bardzo konkretny. Wydaje mi się, że z każdą usterką sobie poradzi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Decydując się na zakup auta warto pamiętać o regularnym serwisowaniu i sprawdzeniu odpowiedniego wyważanie kół na samochodzie. Źle wyważone koła wpływają na komfort jazdy oraz bezpieczeństwa. Jeśli interesuje Was ten temat, to dodatkowe informacje możecie znaleźć pod adresem https://maximobil.pl/wywazanie-kol-na-czym-polega-i-dlaczego-jest-wazne/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

Maksymalnie dozwolone są tylko 75 emotikony.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

• Dodaj nową pozycję...