Skocz do zawartości
Forum

Dni płodne


Gość Holiday

Rekomendowane odpowiedzi

Hej. Od 9 lat systematycznie prowdze kalendarzyk w którym zapisuje okres, dni płodne, owulacje itp.
Rok ponad temu kiedy staraliśmy się z mężem i dziecko bardzo mi posłużył bo kiedy miałam owulacje kochalismy się i podejrzewam że właśnie w ten dzień doszło do zapłodnienia bo po ok 2 tyg zrobiłam test i hcg i wyszło pozytywnie mamy teraz zdrowe cudowne i kochane malenstwo.
No i teraz mam dylemat :) Pomyliłam się o parę dni i kochalismy się z mężem bez zabezpieczenia w dzień kiedy miałam dni płodne , co prawda nie doszło do wytrysku w środku.
Czy jest prawdopodobieństwo ze mogę być w ciąży nawet kiedy mąż nie zrobił tego w środku ?
Czy lepiej nie stresowac się na zapas poczekać i zrobić za parę dni test ? :)

Odnośnik do komentarza
Gość Christinaa94

A nie myślałaś może o komputerze cyklu? Ja też przez długi czas wyliczałam wszystko sama ale jak sie pojawil dzidzius to juz nie mialam do tego glowy i kupilam z polecenia znajomej komputer cyklu . Ja akurat korzystam z cylotestu i bardzo sobie chwale bo wszystko ladnie nam wylicza, oczywiscie obserwacje robimy same i wprowadzamy dane do komputera ale spore ulatwienie na co dzien ;) Tutaj mozesz o nim przeczytac - > www. naturalna-plodnosc.pl/index.php/antykoncepcja/cyclotest-2-plus-komputer-cyklu-2/

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...