Skocz do zawartości
Forum

Plamienie 5 tydzień


Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem w około 5 tygodniu ciąży. Nie znam dokładnego wieku ciąży gdyż u lekarza wylądowałam juz w okolicy 2 tygodnia. Za wczesnie by cos powiedziec. Ale tak przupuszczam liczac od domniemanej daty poczecia.
Wiec tak przechodzę do sedna. Pojawiło mi wie brazowe plamienie. Nie jest obfite . Bez skrzepow itd pojawilo sie wczoraj i dzisiaj rowniez je mam. Martwie sie a do tego nie ma mnie w Polsce i nie wiem co robic wracam dopiero za 2tyg.. najprawdopodobniej od 2 tygodznia przyjmuje juz kwas i luteine. Sama mam problemy hormonalne i ta ciaza byla dla mnie wielkim zaskoczeniem. Z powodu dziwnego bólu zrobilam test przed wyjazdem wyszedl pozytywny wiedzialm ze nie bd mnie 5 tygodni nie bede miala jak iść do lekarza wiec poszlam przed ... miala ktoras z was podobe plamienie? Jest brazowe nie krwawe

Odnośnik do komentarza

Witam. 

Jestem w 5 tyg ciazy. Lekarz potwierdził poprzez usg 24.03.. poczym wczoraj czyli 27.03 dostałam lekkich brązowych plamien. Udałam się do szpitala w dniu dzisiejszym poniewaz 8 miesiecy temu mialam lekkie plamienie po czym ktwawienie i zakonczylo sie poronieniem i oczyszczaniem sie macicy 1.5miesiaca. W szpitalu zrobili mi usg akcji serca jeszcze nie widac ponieważ jest za wcześnie. Lekarka powiedziała że jest wszystko ok że to małe plamienie. Myślałam że przepis ze mi jakieś tabletki ale powiedziała aby poczekać do wizyty u mojego lekarza która mam w piątek i on zdecyduje czy potrzebuje np progesteron. Nir wiem czy jak pkjade 3.04 do lekarza czy może nie być za późno. Może powinnam zadzwonić i poprosić o wizytę już w poniedziałek?

Odnośnik do komentarza
19 minut temu, Gość Aga napisał:

Witam. 

Jestem w 5 tyg ciazy. Lekarz potwierdził poprzez usg 24.03.. poczym wczoraj czyli 27.03 dostałam lekkich brązowych plamien. Udałam się do szpitala w dniu dzisiejszym poniewaz 8 miesiecy temu mialam lekkie plamienie po czym ktwawienie i zakonczylo sie poronieniem i oczyszczaniem sie macicy 1.5miesiaca. W szpitalu zrobili mi usg akcji serca jeszcze nie widac ponieważ jest za wcześnie. Lekarka powiedziała że jest wszystko ok że to małe plamienie. Myślałam że przepis ze mi jakieś tabletki ale powiedziała aby poczekać do wizyty u mojego lekarza która mam w piątek i on zdecyduje czy potrzebuje np progesteron. Nir wiem czy jak pkjade 3.04 do lekarza czy może nie być za późno. Może powinnam zadzwonić i poprosić o wizytę już w poniedziałek?

Ja bym nie wytrzymała i poszła w poniedziałek  żeby się upewnić, szczególnie ze już jesteś po takich przeżyciach...umów się lepiej będziesz spokojna 🙂

Odnośnik do komentarza

Napewno tak zrobię. Zadzwonię z rana do lekarza i się z nim skonsultuje. Czy to może skończyć się dobrze? Bylo wszystko ok. Skąd takie nagle plamienie? Donpracy nie chodze od wtorkj jestm na zwolnieniu wiec wysilku nie mam 

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, Gość Aga napisał:

Napewno tak zrobię. Zadzwonię z rana do lekarza i się z nim skonsultuje. Czy to może skończyć się dobrze? Bylo wszystko ok. Skąd takie nagle plamienie? Donpracy nie chodze od wtorkj jestm na zwolnieniu wiec wysilku nie mam 

Z tego co czytałam - wszystko może być Ok, jeśli brzuch Cię nie boli i krwawienie nie jest bardzo obfite to powinno być wszystko dobrze 😉 mysl pozytywnie 🙂

Odnośnik do komentarza

Też się naczytalam. I pozytywnych opinii i tych złych. No cóż nie pozostaje nic innego jak czekać do poniedziałku. Najgorsze że ten czas tak wolno leci. Myślałam że tym razem wszystko się uda bez komplikacji.. dodam że i lat temu mialam ciążę pozamaciczna, jeden jajowod mi wycieli ponieważ nie dało się uratować za długo zwlekali więc zejść w ciążę nie jest tak łatwo.

Odnośnik do komentarza
25 minut temu, Gość Aga napisał:

Też się naczytalam. I pozytywnych opinii i tych złych. No cóż nie pozostaje nic innego jak czekać do poniedziałku. Najgorsze że ten czas tak wolno leci. Myślałam że tym razem wszystko się uda bez komplikacji.. dodam że i lat temu mialam ciążę pozamaciczna, jeden jajowod mi wycieli ponieważ nie dało się uratować za długo zwlekali więc zejść w ciążę nie jest tak łatwo.

Postaraj się pozytywnie myśleć 🙂 trzymam kciuki żeby wszystko było dobrze 🙂 daj znać 🙂 

Odnośnik do komentarza

AKa91 A czy Ty też tak miałaś? Dam znać napewno. Dziwię się tylko że w szpitalu nic mi nie dali, powiedziała lekarka że mój lekarz zdecyduje jak pójdę do niego czy dac mi coś.. dala mi tylko list z czym trafilam do lekarza u jak wygladalo usg i badanie..Może taka polityka w Niemczech. 

Odnośnik do komentarza
18 minut temu, Gość Aga napisał:

AKa91 A czy Ty też tak miałaś? Dam znać napewno. Dziwię się tylko że w szpitalu nic mi nie dali, powiedziała lekarka że mój lekarz zdecyduje jak pójdę do niego czy dac mi coś.. dala mi tylko list z czym trafilam do lekarza u jak wygladalo usg i badanie..Może taka polityka w Niemczech. 

Nie miałam, ja dopiero na początku tygodnia zobaczyłam 2 kreski i teraz tak czytam forum bo nie myśle o niczym innym. Ale oczywiście czytając artykuły i wpisy natknęłam się na wpisy o krwawieniach - moja lekarka przez telefon powiedziała mi ze krwawienie może wystąpić na początku - byleby nie było obfite i bolesne 

Odnośnik do komentarza

Też czytam i czytam, ale czy to coś zmieni? Nie. Muszę cierpliwie poczekać do poniedziałku co lekarz powie. Widzę w sumie różnice między plamieniem z przed 8 miesięcy. Co drugi dzień miałam wtedy większe. Zaczęło się od różowych upławów 2 dni, po czym brązowe plamienie A na końcu po kilku dniach żywa krew i tak zostało przez jakiś miesiąc jak nie dłużej. Co tydzień jeździłam wtedy do szpitala na kontrolę bety i usg póki się nie oczyscilo. Powiedzieli że lepiej aby samo się macica oczyscila niż oni mieli by interweniować z wyłyżeczkowaniem.  Póki nie miałam gorączki ani infekcji czekaliśmy aż się samo ładnie oczyści..  ból był okropny, przez miesiąc każdy krok mnie bolał jak bym miała coś w brzuchu. Teraz te plamienua się nie nasilają oby tak do poniedziałku. Za twoje dwie kreseczki trzymam kciuki aby nic złego się nie działo.

Odnośnik do komentarza

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...